contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Дмитриевская, 80
Kyiv

+380509057802

Media is just any space between a brand and the audience. And in fact, we believe the best brands will become media themselves: the places, spaces, experiences people choose to spend time with.

Новости

 

 

Короткое интервью с Романом Гавришем про digital

Vovk Sergey

Уже 12 апреля свое обучение начнет весенний набор студентов. В этот раз уже по четырем направлениям. Кроме курсов стратегии, арт-дирекшена и копирайтинга в КАМА запустился курс “Диджитал”. Его куратором и автором программы стал Роман Гавриш, управляющий партнер и стратегический директор агентства цифрового маркетинга Aimbulance. По нашей просьбе Роман рассказал о том, как он сам попал в профессию, о важности дисциплины и какие вопросы должны задавать себе будущие диджитал-специалисты. 

Как вы оказались там, где вы есть, как вы всему научились и кто были ваши менторы?

Потрапив я в цифровий маркетинг за рахунок того, що сказав на співбесіді що щось про це знаю (а це була неправда) і всі мої інтерв'юери теж про це фактично нічого не знали. В далекому 2003 так можна було =). Вчитися довелося дуже швидко бо роботу треба було робити не зважаючи на те, що ти нічого не знав. 

Щодо менторів то у мене їх було 3. Перший – Назар Магера. Він немає ніякого стосунку до цифри, ми тоді працювали у політичній аналітиці. Він навчив мене мислити і писати зрозуміло і структуровано. Другий – Іван Гріга, колишній начальник департаменту маркетингових комунікацій в UMC/МТС, – навчив мене маркетинговим комунікаціям. Третій комплексний – мої колишні партнери по Brainberry (Руслан Федоренко і Сергій Чесаков) – вчили мене як вести бізнес.

Всім їм дуже вдячний.

Что значит быть хорошим специалистом в диджитал?

Думаю, правила для хорошого спеціаліста всюди однакові – багато працювати, постійно вчитися.

Что сильнее всего повлияло на ваш подход к работе?

Думаю, бажання бути одним з кращих у світі у своїй справі.

Что для вас самое интересное в креативной индустрии?

Найбільш цікаво працювати постійно з новими завданнями та бізнесами. Так ніби проживаєш кілька життів =).

Какой главный вопрос должен задать себе будущий работник диджитал агентства?

Для чого мені це все? Що я справді хочу робити? 

Почему вы согласились стать куратором курса в Киевской Академии Медиа Искусств?

Бо я вважаю, що КАМА робить дуже важливу роботу, і хочу це починання підтримати.

Расскажите немного о программе. Как будет строиться обучение?

В програмі я намагався максимально вкласти знання про цифровий маркетинг у формат дисципліни – певну логічну послідовність, яка дасть можливість опанувати цифровий маркетинг комплесно та у прив'язці до інших напрямків маркетингу. Будемо напрацьовувати теоретичну базу, розглядати практичні приклади від авторів і практикуватися самостійно.

Что этот курс даст студентам Академии?

Комплексне розуміння цифри у загальній структурі маркетингу. Вміння зв'язати бізнес/маркетингові завдання, що стоять перед компанією/брендом, з необхідними кроками у цифрі.

Что больше всего мешает создавать великие работы?

Непрофесіоналізм. Мені здається, що в Україні (а особливо у рекламі) є багато талантів але мало процесіоналів. Професіоналізм дуже чітко зв'язаний з дисципліною, повагою до чужої праці/знань/досвіду, розуміння свого місця/ролі в команді тощо. 

Яскравий приклад – це коли талановитий дизайнер робить картинку, яка суперечить бренд-буку – бо так краще. Йому бренд-бук не подобається, він обмежує його талант. Якраз це і є непрофесіоналізм. Краще, коли у бренда послідовні (хоч і дещо посередні) візуальні комунікації, які одразу впізнаються. Аніж купа різноманітних але талановитих шматків творчості, за якою не впізнається бренд