Copywriting & Marketing для соціальних мереж

Набір закрито

Лекції почнуться на початку липня.

Тривалість курсу

12 — 14 тижнів

Формат навчання

дистанційний
2 — 3 рази на тиждень
19:00 за київським часом

Вартість

Навчання проводиться на безоплатній основі, за підтримки проєкту USAID «Економічна підтримка України», і орієнтоване на людей, що постраждали внаслідок війни.

Програма курсу COPYWRITING & MARKETING для соціальних мереж розроблена з урахуванням особливостей аудиторії та головної мети для проходження курсу цією аудиторією. Після завершення навчання студенти отримають необхідні навички для пошуку роботи як копірайтера, smm-спеціаліста, маркетолога або менеджера комунікацій у соціальних мережах.

Це вже другий курс, створений за підтримки проєкту USAID «Економічна підтримка України». За результатами першого конкурсу 1158 людей подали заявки, 60 з яких пройшли всі етапи відбору і успішно закінчили курс, опанувавши нову професію.

Дистанційна програма COPYWRITING & MARKETING для соціальних мереж, на яку триває набір, також створена для людей, які постраждали внаслідок російської агресії після повномасштабного вторгнення на територію України. А саме:

– внутрішньо переміщені особи
– ветерани
– члени родин військослужбовців
– мешканці деокупованих територій
– люди з інвалідністю

Набір на навчання відбувається на конкурсній основі. Реєстрація для участі була відкрита до 15 червня. Всі кандидати, які заповнили анкету на сайті вчасно, отримали розширену форму для участі в грантовій програмі, яку теж потрібно заповнити, щоб пройти далі. Фінальний етап — співбесіда, яку команда КАМА проведе з кандидатами, що найбільше відповідають критеріям програми підтримки.

Орієнтовний початок занять на програмі — 3 липня. Формат навчання — дистанційний, з присутністю студентів у віртуальних класах. Заняття проводяться 2-3 рази на тиждень.

Окрім лекційного матеріалу, курс складається також з практичних завдань для самостійної роботи та фінального проєкту для випуску з курсу.

Програма курсу

  1. Робота з текстами

    Робота з брифами→ Креативні методики та техніки → Ключове повідомлення → Інсайти→ Написання довгих та коротких текстів

  2. Social Media Marketing

    Iнструменти аналітики→ Дослідження цільової аудиторії → Копірайтинг в інтерактивних медіа та диджитал-середовищі → SMM, SEO, заголовки та AdWords→ Стратегія в social media marketing → Позиціонування і tone-of-voice комунікації→ Особливості копірайтингу для Facebook та Instagram

  3. Case studies

    Розбираємо приклади вдалих та невдалих кампаній

  4. Фінальні заняття та перевірка особистих проєктів

Практика на курсі