Graphic Design
Basic

найближчий набір

прийом студентів

Набір у найближчу групу триває.
Старт занять 12 червня.

тривалість

8-10 тижнів

форма навчання

Дистанційна
2-3 рази на тиждень о 19:30 за київським часом

вартість

14 000 грн ($378/€350) однією сумою або двома частинами по 8 000 грн ($245/€240).

Курс Graphic Design Basic розроблений для тих, хто ще не має досвіду роботи у графічних редакторах та хотів би отримати базові знання та навички з їх використання.

Програма підійде для тих студентів, хто тільки починає вчитися дизайну і хотів би засвоїти навички роботи в графічних редакторах.
Заняття діляться на практичні й теоретичні. У невеликих теоретичних блоках студенти познайомляться з будовою системи візуальної мови, роботою зі шрифтами і основами додрукарської підготовки.
Практика передбачає навчання в графічних редакторах Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та Figma.

Програма курсу

  1. Вступний блок

    Растрова і векторна графіка: відмінності й особливості. Креативна лінійка Adobe Creative Cloud → Що таке дизайн: загальні поняття й терміни → Технічні питання й параметри необхідних пристроїв.

  2. Adobe Photoshop

    Робочий простір: налаштування інтерфейсу, панелей, колірних профілей. → Основи растрової графіки: параметри документа, просте малювання, робота з пензликом та шарами. → Ретуш, корекція тону та кольору: неруйнівна ретуш зображень, інструменти для видалення дефектів, коригувальні шари, корекція вибіркових ділянок зображень, смарт-фільтри. → Виділення та вирізання (маскування) об‘єктів: інструменти виділення, швидка маска, растрова та векторна маски шарів, вирізання складних обʼєктів за допомогою каналів, збереження альфа-каналів. → Фотоколаж та робота з текстом: смарт-обʼєкти, смарт-фільтри, шари-заливки, відсікаючі шари (clipping mask layers), трансформація та деформація обʼєктів, режими накладання, додавання тексту. →Підготовка фотографій для портфоліо: виправлення викривлень обʼєктива, ретуш та корекція за допомогою Camera Raw, заливка та масштабування з урахуванням вмісту, авто-вирівнювання та авто-змішування шарів. →Візуалізації та мокапи: фотореалістична візуалізація друку на папері, на тканині і в обʼємі, додавання тіней, рельєфності, текстурності за допомогою ефектів, деформації, пластики, фільтрів. → Покадрова gif-анімація, збереження та експорт файлів.

  3. Adobe Illustrator

    →Робочий простір: налаштування інтерфейсу, панелей, колірних профілей. → Основи векторної графіки: параметри документа, артборди, векторні контури та точки прив‘язки, атрибути векторних обʼєктів, інструмент перо, накладання та групування обʼєктів. → Основи теорії кольору (лекція). Практика: кольори RGB, HSB та CMYK, зразки та глобальні кольори, створення гармонійної палітри. → Довільне малювання: векторні пензлики, олівець, ластик, пластика, маріонеткова деформація, градієнт, маски та символи. → Додаткові інструменти створення графіки: автоматична векторизація растрового зображення (трасування), піксель-арт, бленди, патерни, ефекти, обʼємна графіка: меш та 3D. → Геометризована графіка: створення фігур та їхні параметри, трансформації, переміщення та вирівнювання обʼєктів, перспектива, віддзеркалювання та повтор обʼєктів по кругу. → Створення складного об’єкту через комбінування простих форм: обробка контурів (pathfinder), складені фігури та контури, деформації, створення паралельних контурів, напрямні лінії та базова сітка документа. → Основи типографії та робота з текстом (лекція). Практика: шрифт та його накреслення, кегль, інтерліньяж, кернінг, трекінг та їхні налаштування, текстові інструменти та контейнери, виключка, текст по контуру та в області, гліфи, види тире, лапок та пробілів, стилі тексту та абзацу. → Побудова модульної сітки: базові лінії, колонки, рядки, модулі, привʼязка тексту до модульної сітки. → Основи додрукарської підготовки (лекція). Практика: підготовка макету до друку, формат та роздільна здатність, простір CMYK, триадні кольори, простий та складовий чорний, переведення шрифтів в криві, розбирання ефектів, зведення прозорості, вильоти під обріз, експорт файлу для друку.

  4. Ключові інструменти Figma

    Робота з шейпами, грідом → Тексти → Маски → Компоненти → Стилі → Ефекти → Інтеграція растрових зображень → Робота з кольором та градієнтами → Інструменти прототипування. Основи прототипування сайтів

Куратори курсу

  • Андрій Косменюк

    Graphic/Web Designer

Лектори курсу

  • Дмитро Яринич

    Дизайнер, співзасновник ly design studio. Програмний директор Distance Learning Programs: Brand Identity.

Graphic/Web Designer

Андрій Косменюк

Дизайнер, співзасновник ly design studio.
Програмний директор Distance Learning Programs: Brand Identity.

Дмитро Яринич
Лауреат Red Dot та Best of Ukrainian Design. У портфелі клієнтів: 1+1, Intertop, Укрзалізниця, Litkovskaya, GresTodorchuk. Серед відомих проєктів: Парк Корупції, Музей Новин, Щедрий Вівторок UA, книги Decommunised, Мій Музей, Soviet Ukrainian Modernism.