Graphic Design
Basic

найближчий набір

прийом студентів

Набір студентів у зимову групу
відкрито до 1 лютого
Старт занять 15 лютого

тривалість

8-10 тижнів

форма навчання

Дистанційна
Заняття щовівторка та щочетверга о 19:30 за київським часом.
2 воркшопи по суботах протягом навчання

вартість

18 000 грн однією сумою або трьома частинами по 7 000 грн

Курс Graphic Design Basic розроблений для тих, хто ще не має досвіду роботи у графічних редакторах та хотів би отримати базові знання та навички з їх використання.

Програма підійде для тих студентів, хто тільки починає вчитися дизайну і хотів би засвоїти навички роботи в графічних редакторах.
Заняття діляться на практичні й теоретичні. У невеликих теоретичних блоках студенти познайомляться з будовою системи візуальної мови, роботою зі шрифтами і основами додрукарської підготовки.
Практика передбачає навчання в графічних редакторах Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та Figma.

Програма курсу

 1. Вступний блок

  Растрова і векторна графіка: відмінності й особливості. Креативна лінійка Adobe Creative Cloud → Що таке дизайн: загальні поняття й терміни → Технічні питання й параметри необхідних пристроїв.

 2. Adobe Photoshop

  Робочий простір: налаштування інтерфейсу, панелей, колірних профілей. → Основи растрової графіки: параметри документа, просте малювання, робота з пензликом та шарами. → Ретуш, корекція тону та кольору: неруйнівна ретуш зображень, інструменти для видалення дефектів, коригувальні шари, корекція вибіркових ділянок зображень, смарт-фільтри. → Виділення та вирізання (маскування) об‘єктів: інструменти виділення, швидка маска, растрова та векторна маски шарів, вирізання складних обʼєктів за допомогою каналів, збереження альфа-каналів. → Фотоколаж та робота з текстом: смарт-обʼєкти, смарт-фільтри, шари-заливки, відсікаючі шари (clipping mask layers), трансформація та деформація обʼєктів, режими накладання, додавання тексту. →Підготовка фотографій для портфоліо: виправлення викривлень обʼєктива, ретуш та корекція за допомогою Camera Raw, заливка та масштабування з урахуванням вмісту, авто-вирівнювання та авто-змішування шарів. →Візуалізації та мокапи: фотореалістична візуалізація друку на папері, на тканині і в обʼємі, додавання тіней, рельєфності, текстурності за допомогою ефектів, деформації, пластики, фільтрів. → Покадрова gif-анімація, збереження та експорт файлів.

 3. Adobe Illustrator

  →Робочий простір: налаштування інтерфейсу, панелей, колірних профілей. → Основи векторної графіки: параметри документа, артборди, векторні контури та точки прив‘язки, атрибути векторних обʼєктів, інструмент перо, накладання та групування обʼєктів. → Основи теорії кольору (лекція). Практика: кольори RGB, HSB та CMYK, зразки та глобальні кольори, створення гармонійної палітри. → Довільне малювання: векторні пензлики, олівець, ластик, пластика, маріонеткова деформація, градієнт, маски та символи. → Додаткові інструменти створення графіки: автоматична векторизація растрового зображення (трасування), піксель-арт, бленди, патерни, ефекти, обʼємна графіка: меш та 3D. → Геометризована графіка: створення фігур та їхні параметри, трансформації, переміщення та вирівнювання обʼєктів, перспектива, віддзеркалювання та повтор обʼєктів по кругу. → Створення складного об’єкту через комбінування простих форм: обробка контурів (pathfinder), складені фігури та контури, деформації, створення паралельних контурів, напрямні лінії та базова сітка документа. → Основи типографії та робота з текстом (лекція). Практика: шрифт та його накреслення, кегль, інтерліньяж, кернінг, трекінг та їхні налаштування, текстові інструменти та контейнери, виключка, текст по контуру та в області, гліфи, види тире, лапок та пробілів, стилі тексту та абзацу. → Побудова модульної сітки: базові лінії, колонки, рядки, модулі, привʼязка тексту до модульної сітки. → Основи додрукарської підготовки (лекція). Практика: підготовка макету до друку, формат та роздільна здатність, простір CMYK, триадні кольори, простий та складовий чорний, переведення шрифтів в криві, розбирання ефектів, зведення прозорості, вильоти під обріз, експорт файлу для друку.

 4. Ключові інструменти Figma

  Робота з шейпами, грідом → Тексти → Маски → Компоненти → Стилі → Ефекти → Інтеграція растрових зображень → Робота з кольором та градієнтами → Інструменти прототипування. Основи прототипування сайтів

Куратори курсу

 • Андрій Косменюк

  Graphic/Web Designer, 20 років у дизайні. Працював у таких агенціях як: BBDO, Geometry Global, McCANN, Isobar.

Лектори курсу

 • Дмитро Яринич

  Креативний директор Osnovy Publishing, співзасновник ly design studio.

 • Дар'я Стеценко

  Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні. Займалася дизайном та версткою випусків українського естетичного журналу LA BOUSSOLE, зокрема «Українська ідентичність».

 • Євген Величев

  Ілюстратор, дизайнер Banda Agency, куратор курсу Graphic Design Advanced

Graphic/Web Designer, 20 років у дизайні.

Працював у таких агенціях як: BBDO, Geometry Global, McCANN, Isobar.

Андрій Косменюк
Серед клієнтів: BАТ, Henkel, Procter&Gamble, Mars, Visa, Pepsico, Toyota, Obolon, InBev, Teva, Uber, IDS, Toydico, OLX, Vodafone, Carlsberg, Silpo. BEHANCE

Креативний директор Osnovy Publishing, співзасновник ly design studio.

Дмитро Яринич
Лауреат Red Dot та Best of Ukrainian Design. У портфелі клієнтів: 1+1, Intertop, Укрзалізниця, Litkovskaya, GresTodorchuk. Серед відомих проєктів: Парк Корупції, Музей Новин, Щедрий Вівторок UA, книги Decommunised, Мій Музей, Soviet Ukrainian Modernism.

Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні. Займалася дизайном та версткою випусків українського естетичного журналу LA BOUSSOLE, зокрема «Українська ідентичність».

Дар’я Стеценко

Ілюстратор, дизайнер Banda Agency, куратор курсу Graphic Design Advanced

Євген Величев
Проекти і компанії, з якими працював Євген: Ukraine NOW, Monobank, NAMU, Pepsi, Uber, Bud, Comfy, Rocket, Borjomi, Молокія, AVK, Shafa, Goodwine, Mac Paw, КAN development, Лун, Brave! Factory 2018, PinchukArtCentre, The Village.ua, Monatik, The Weeknd, та інші.