Graphic Design
Basic

найближчий набір

прийом студентів

Набір триває до 15 листопада.
Лекції почнуться у другій половині листопада.

тривалість

8-10 тижнів

форма навчання

Дистанційна
2-3 рази на тиждень о 19:30 за київським часом

вартість

При оплаті до 31 жовтня:
12 000 грн однією сумою або по 7 000 двома частинами

При оплаті після 31 жовтня:
14 000 грн однією сумою або по 8 000 грн двома частинами

Курс Graphic Design Basic розроблений для тих, хто ще не має досвіду роботи у графічних редакторах та хотів би отримати базові знання та навички з їх використання.

Програма підійде для тих студентів, хто тільки починає вчитися дизайну і хотів би засвоїти навички роботи в графічних редакторах.
Заняття діляться на практичні й теоретичні. У невеликих теоретичних блоках студенти познайомляться з будовою системи візуальної мови, роботою зі шрифтами і основами додрукарської підготовки.
Практика передбачає навчання в графічних редакторах Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та Figma.

Програма курсу

 1. Вступний блок

  Растрова і векторна графіка: відмінності й особливості. Креативна лінійка Adobe Creative Cloud → Що таке дизайн: загальні поняття й терміни → Технічні питання й параметри необхідних пристроїв.

 2. Растрова графіка

  Введення в курс Photoshop: поняття «растрове зображення», налаштування інтерфейсу програми, поняття «робочий простір», персоналізація робочого простору, створення нового зображення, зміна основних параметрів зображень, кадрування та охорона файлів → Способи виділення областей зображення → Альфа-канали та маски шарів → Багатошарові зображення → Робота з шарами: угрупування, стилі шарів, непрозорість і режими накладання, створення монтажу на основі декількох зображень → Початок монтажу і корекції: загальні відомості про канали, створення і збереження альфа-каналів, використання маски шару для неруйнівного монтажу, основні операції корекції зображення, заливаючі шари, коректуючі шари, стандартні фільтри → Основи технік малювання і ретуші: параметри пензлю, бібліотеки пензлів, зафарбовування областей. Градієнтні переходи, інструменти Clone Stamp, Spot Healing Brush, Healing Brush, Patch Tool, Content-Aware Move Tool → Покрокова анімація і мокап → Основи теорії кольору.

 3. Векторна графіка

  Adobe Illustrator. Основи: способи і принципи створення векторних об'єктів, розмір, колір об'єктів і їхніх контурів, способи копіювання → Трансформація, вирівнювання і переміщення → Комбінування як альтернатива малювання: об'єкти довільної форми, методи комбінування, класичні логотипи → Робота з текстом: які бувають шрифти і для чого вони використовуються, розмір, відстань, текстові блоки → Робота з кольором і кольоровими переходами: кольорові моделі, поєднання, градієнти, прозорість → Трасування і розфарбовування → Пензлі і складна трансформація → Оформлення ілюстрації за допомогою ефектів.

 4. Ключові інструменти Figma

  Робота з шейпами, грідом → Тексти → Маски → Компоненти → Стилі → Ефекти → Інтеграція растрових зображень → Робота з кольором та градієнтами → Інструменти прототипування. Основи прототипування сайтів

Куратори курсу

 • Дар'я Стеценко

  Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні.

Лектори курсу

 • Дмитро Яринич

  Дизайнер, співзасновник ly design studio. Програмний директор Distance Learning Programs: Brand Identity.

Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні.

Дар’я Стеценко

Дизайнер, співзасновник ly design studio.
Програмний директор Distance Learning Programs: Brand Identity.

Дмитро Яринич
Лауреат Red Dot та Best of Ukrainian Design. У портфелі клієнтів: 1+1, Intertop, Укрзалізниця, Litkovskaya, GresTodorchuk. Серед відомих проєктів: Парк Корупції, Музей Новин, Щедрий Вівторок UA, книги Decommunised, Мій Музей, Soviet Ukrainian Modernism.