Graphic Design
Basic

найближчий набір

прийом студентів

до кінця лютого 2022

тривалість

8-10 тижнів

форма навчання

дистанційна
2-3 рази на тиждень
за київським часом UTC+02

вартість

₴16 000 ($ 620 / € 535) при оплаті однією сумою і по ₴9000 ($ 350 / € 300) при оплаті двома частинами

Для всіх, хто хотів би вчитися віддалено або не має можливості ходити на заняття до нашої Академії, ми розробили курс Graphic Design Basic для дистанційного навчання.

Програма підійде для тих студентів, хто тільки починає вчитися дизайну і хотів би засвоїти навички роботи в графічних редакторах.
Заняття діляться на практичні й теоретичні. У невеликих теоретичних блоках студенти познайомляться з будовою системи візуальної мови, роботою зі шрифтами і основами додрукарської підготовки.
Практика передбачає навчання в графічних редакторах Adobe Photoshop і Adobe Illustrator.

Програма курсу

 1. Вступний блок

  Растрова і векторна графіка: відмінності й особливості. Креативна лінійка Adobe Creative Cloud → Що таке дизайн: загальні поняття й терміни → Технічні питання й параметри необхідних пристроїв.

 2. Растрова графіка

  Введення в курс Photoshop: поняття «растрове зображення», налаштування інтерфейсу програми, поняття «робочий простір», персоналізація робочого простору, створення нового зображення, зміна основних параметрів зображень, кадрування та охорона файлів → Способи виділення областей зображення → Альфа-канали та маски шарів → Багатошарові зображення → Робота з шарами: угрупування, стилі шарів, непрозорість і режими накладання, створення монтажу на основі декількох зображень → Початок монтажу і корекції: загальні відомості про канали, створення і збереження альфа-каналів, використання маски шару для неруйнівного монтажу, основні операції корекції зображення, заливаючі шари, коректуючі шари, стандартні фільтри → Основи технік малювання і ретуші: параметри пензлю, бібліотеки пензлів, зафарбовування областей. Градієнтні переходи, інструменти Clone Stamp, Spot Healing Brush, Healing Brush, Patch Tool, Content-Aware Move Tool → Покрокова анімація і мокап → Основи теорії кольору.

 3. Векторна графіка

  Adobe Illustrator. Основи: способи і принципи створення векторних об'єктів, розмір, колір об'єктів і їхніх контурів, способи копіювання → Трансформація, вирівнювання і переміщення → Комбінування як альтернатива малювання: об'єкти довільної форми, методи комбінування, класичні логотипи → Робота з текстом: які бувають шрифти і для чого вони використовуються, розмір, відстань, текстові блоки → Робота з кольором і кольоровими переходами: кольорові моделі, поєднання, градієнти, прозорість → Трасування і розфарбовування → Пензлі і складна трансформація → Оформлення ілюстрації за допомогою ефектів.

 4. Ключові інструменти Figma

  Робота з шейпами, грідом → Тексти → Маски → Компоненти → Стилі → Ефекти → Інтеграція растрових зображень → Робота з кольором та градієнтами → Інструменти прототипування. Основи прототипування сайтів

Куратори курсу

 • Євген Перепелиця

  Дизайнер, Adobe ACE/ACI, Apple DTP Expert. Куратор вечірнього і дистанційного курсу Graphic Design Basic.

Лектори курсу

 • Дмитро Яринич

  Дизайнер, співзасновник ly design studio. Програмний директор Distance Learning Programs: Brand Identity.

Дизайнер, Adobe ACE/ACI, Apple DTP Expert.
Куратор вечірнього і дистанційного курсу Graphic Design Basic.

Євген Перепелиця

Дизайнер, співзасновник ly design studio.
Програмний директор Distance Learning Programs: Brand Identity.

Дмитро Яринич
Лауреат Red Dot та Best of Ukrainian Design. У портфелі клієнтів: 1+1, Intertop, Укрзалізниця, Litkovskaya, GresTodorchuk. Серед відомих проєктів: Парк Корупції, Музей Новин, Щедрий Вівторок UA, книги Decommunised, Мій Музей, Soviet Ukrainian Modernism.