Graphic Design Advanced

Набір 2023

прийом студентів

Набір у найближчу групу до 1 лютого.
Старт занять в лютому.

Тривалість курсу

12-14 тижнів

Форма навчання

Дистанційна
2-3 рази на тиждень
о 19:30 за київським часом

Вартість

16 000 грн ($440/€425) однією сумой або двома частинами по 9 000 грн ($245/€240)

Дистанційна програма Graphic Design Advanced — це поєднання теоретичних лекцій і великої кількості практики. Студенти вивчатимуть дизайн-мислення, основи композиційного аналізу, роботу з кольором та шрифтами, а також навчаться створювати логотипи та айдентику для реальних клієнтів.

Основна мета курсу — створити фундамент для особистого розвитку та максимально розкрити творчий потенціал студентів, розвинути візуальне мислення та творчі можливості.

Програма курсу

Дизайн як професія → Дизайн для реального світу. Дизайн навколо нас. Принципи дизайн-мислення → Креативні техніки. Генерація ідей. Аналіз-синтез. Символізм (семіотика) → Основи композиції та композиційний аналіз → Колір у композиції → Базові поняття в графіці. Символ/образ → Основи типографіки. Шрифт і базові навички роботи з ним → Шрифтовий логотип. Знак. Патерн → Основи верстки базових одиниць (плакат, візитка) → Летеринг та каліграфія → Система корпоративної ідентифікації. Дизайн корпоративних матеріалів. Приклади, галузева специфіка → Процес роботи над проєктом та комунікація з клієнтом. Структура проєкту. Що й коли (не) робити → Робота з брифом. Дебрифінг. Робочий бриф. Оцінювання термінів → Презентаційні навички, обґрунтування рішень, інтерпретація фідбеку → Робота над презентацією, подача матеріалу → Портфоліо дизайнера → Стратегія: розуміння аудиторії, бренду, інсайтів, каналів комунікації → Креатив: креативні техніки та методики

Куратори курсу

  • Євген Величев

    Ілюстратор, дизайнер Banda Agency, куратор курсу Graphic Design Advanced

Ілюстратор, дизайнер Banda Agency, куратор курсу Graphic Design Advanced

Євген Величев
Проекти і компанії, з якими працював Євген: Ukraine NOW, Monobank, NAMU, Pepsi, Uber, Bud, Comfy, Rocket, Borjomi, Молокія, AVK, Shafa, Goodwine, Mac Paw, КAN development, Лун, Brave! Factory 2018, PinchukArtCentre, The Village.ua, Monatik, The Weeknd, та інші.