Illustration

найближчий набір

прийом студентів

до кінця березня

тривалість

8 тижнів

форма навчання

дистанційна
2-3 рази на тиждень
за київським часом UTC+02

вартість

16000 грн ($ 620 / € 535) при оплаті однією сумою і по 9000 ($ 350 / € 300) при оплаті двома частинами

ІЛЮСТРАЦІЯ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ СКРІЗЬ: ЦЕ МАЛЮНКИ В КНИЖКАХ, ЖУРНАЛАХ, РОЗКАДРУВАННЯ ДЛЯ ФІЛЬМІВ, МУЛЬТФІЛЬМІВ І РЕКЛАМНИХ РОЛИКІВ, А ТАКОЖ ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ КОМП'ЮТЕРНИХ ІГОР І КОМІКСІВ.

Цей курс створений для ілюстраторів-початківців. Для навчання вам знадобиться знання основ Adobe Photoshop / Adobe Illustrator / Sketch або будь-яких інших графічних редакторів. 

Впродовж навчання студенти щотижня відвідуватимуть декілька видів занять: теоретичні лекції, воркшопи та лекції-перегляди, де «набиватимуть око» й обговорюватимуть хороші та погані проєкти. Ви навчитеся працювати з брифом і портфоліо, правильно комунікувати з клієнтом, шукати основні ідеї та стиль.

Програма курсу

 1. ВСТУПНИЙ БЛОК. КОМПОЗИЦІЯ.

  Напрями та сфери використання сучасної ілюстрації. Різноманітні підходи, матеріали, стилі, тренди, натхнення, експеримент. → Робота з брифом, дослідження, постановка мети і підбір засобів для її досягнення. Композиція. Акцент і ньюанс. → Скетчінг. Розташування в листі. Робота з різними матеріалами. Лінія і пляма. Презентація нарисів клієнту. → Ритм. Статика і динаміка. Орнамент. Фактура.

 2. БЛОК ЖУРНАЛЬНОЇ ІЛЮСТРАЦІЇ.

  Журнальна ілюстрація, пошук ідей і метафор. → Форма і її пошуки. Каракуля. Контрформа. Трафарет. Плакат. → Персонаж. Портрет і впізнавання. Фігура в русі. Ракурс. Силует. Робота з об'ємом. → Простір. Різні види перспектив. Інтер'єр. Колаж. Паралакс.

 3. БЛОК ІЛЮСТРАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ.

  Ілюстрація для бізнесу і робота з великими замовниками. → Колір. Контраст і нюанс в кольорі. Комплементарність. Колірніконтрасти і взаємодії кольору. → Покадровая анімація: основні принципи і прийоми. Gif. Ротоскопіювання. → Етика репрезентації. Пошук замовників. Ціноутворення. Робота з агенціями.

 4. БЛОК ЕКСПЕРИМЕНТ.

  Стиль, чи потрібен він і як його шукати. Аналітичне копіювання і плагіат. → Серія зображень в рамках одного проекту. Обмеження. Книга. Зін → Експеримент. Синестезія. Вихід за межі аркуша. → Портфоліо і просування. Авторські права. Боротьба з вигоранням і особисті проекти. Ілюстраційне ком'юніті.

Куратори курсу

 • Наташа Левицька

  ілюстраторка з досвідом у журнальній, книжковій і рекламній сферах. Серед її клієнтів – Beetroot, People in Need, Kooperativ, ANAMUN, видання Tidsskriftet, Shameless, Culture Trip, The Village. Учасниця Ecuador Poster Bienal і LUSTR Festival.

Роботи кураторів

 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #

ілюстраторка з досвідом у журнальній, книжковій і рекламній сферах. Серед її клієнтів – Beetroot, People in Need, Kooperativ, ANAMUN, видання Tidsskriftet, Shameless, Culture Trip, The Village. Учасниця Ecuador Poster Bienal і LUSTR Festival.

Наташа Левицька