Illustration

НАБІР 2023

прийом реєстрацій

Набір триває
Навчання розпочнеться восени 2023

тривалість

8-10 тижнів

форма навчання

дистанційна
2-3 рази на тиждень о 19:30 за київським часом

вартість

16 000 грн ($432/€400) однією сумою або по 9 000 грн ($245/€225) двома частинами

ІЛЮСТРАЦІЯ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ СКРІЗЬ: ЦЕ МАЛЮНКИ В КНИЖКАХ, ЖУРНАЛАХ, РОЗКАДРУВАННЯ ДЛЯ ФІЛЬМІВ, МУЛЬТФІЛЬМІВ І РЕКЛАМНИХ РОЛИКІВ, А ТАКОЖ ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ КОМП'ЮТЕРНИХ ІГОР І КОМІКСІВ.

Цей курс створений для ілюстраторів-початківців. Для навчання вам знадобиться знання основ Adobe Photoshop / Adobe Illustrator / Sketch або будь-яких інших графічних редакторів. 

Впродовж навчання студенти щотижня відвідуватимуть декілька видів занять: теоретичні лекції, воркшопи та лекції-перегляди, де «набиватимуть око» й обговорюватимуть хороші та погані проєкти. Ви навчитеся працювати з брифом і портфоліо, правильно комунікувати з клієнтом, шукати основні ідеї та стиль.

Програма курсу

 1. ВСТУПНИЙ БЛОК. КОМПОЗИЦІЯ.

  Напрями та сфери використання сучасної ілюстрації. Різноманітні підходи, матеріали, стилі, тренди, натхнення, експеримент. → Робота з брифом, дослідження, постановка мети і підбір засобів для її досягнення. Композиція. Акцент і ньюанс. → Скетчінг. Розташування на аркуші. Робота з різними матеріалами. Лінія і пляма. Презентація нарисів клієнту. → Ритм. Статика і динаміка. Орнамент. Фактура.

 2. БЛОК ІЛЮСТРАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ.

  Ілюстрація для бізнесу і робота з великими замовниками. → Колір. Контраст і нюанс в кольорі. Комплементарність. Колірніконтрасти і взаємодії кольору. → Покадровая анімація: основні принципи і прийоми. Gif. Ротоскопіювання. → Етика репрезентації. Пошук замовників. Ціноутворення. Робота з агенціями.

 3. БЛОК ЕКСПЕРИМЕНТ.

  Стиль, чи потрібен він і як його шукати. Аналітичне копіювання і плагіат. → Серія зображень в рамках одного проекту. Обмеження. Книга. Зін → Експеримент. Синестезія. Вихід за межі аркуша. → Портфоліо і просування. Авторські права. Боротьба з вигоранням і особисті проекти. Ілюстраційне ком'юніті.

Куратори курсу

 • Мирослава Шевченко

  Ілюстраторка, creative/art-director, графічна дизайнерка й засновниця бренда M1R .

Роботи студентів

 • #
 • #
 • #
 • #

Ілюстраторка, creative/art-director, графічна дизайнерка й засновниця бренда M1R .

Мирослава Шевченко
Працювала Creative/Art Director в R Agency Мирослава виконує різні замовлення – від брендингу до афіш, стікерів та принтів для одягу.