Targeting

Поточний набір

Прийом реєстрацій

Набір у найближчу групу до 15 червня 2022.
Лекції почнуться у другій половині червня.

Тривалість курсу

6 тижнів

Форма навчання

Дистанційна
2 заняття на тиждень
о 19:30 за київським часом

Вартість

При оплаті до 30 травня:
8 000 грн ($270/ €260) однією сумою або по 5 000 грн ($170/€160) двома частинами

При оплаті після 30 травня:
10 000 грн ($3400/€320) однією сумою або по 6 000 грн ($205/€195) двома частинами

Дистанційний курс Targeting розроблений для тих, хто бажає навчитись просувати бізнес та бренди у соцмережах за допомогою таргетованої реклами і вдосконалити своє розуміння різних аудиторій.

Targeting – це курс, який буде корисним кожному, кого цікавить реклама та просування у соцмережах. Власники бізнесів та брендів, працівники медіа, event-менеджери та культурні діячі – у програмі нашого курсу кожен знайде те, чого йому не вистачало для збільшення своєї видимості у мережі.

Студенти отримають знання та навичкі роботи з платформою Meta, дізнаються, що таке медійні показники та навчаться користуватися інструментами аналітики, створювати медіа-плани та події у Facebook.

Наприкінці навчання, ви зможете ефективно комунікувати з різними типами аудиторій та розробляти рекламні кампанії, які влучатимуть прямісінько в ціль, збагачуючи пул ваших підпісників.

Програма курсу

 1. Рекламна платформа Meta (Facebook)

  Принципи роботи таргетованої реклами у соцмережах → Структура рекламної платформи Meta (Facebook) → Бізнес-менеджер → Можливості рекламного кабінету → Бізнес-сторінка

 2. Ключові медійні показники

  Медійний план → Розрахунок медійних показників

 3. Робота із сигналами на платформі Меta

  Meta-pixel → Стандартні події Facebook → Events Manager → Передача подій за допомогою Google Tag Manager

 4. Робота з аудиторіями Meta (Facebook)

  Маркетингові фреймворки: RACE, AARRR, See-Think-Do-Care → The consumer decision journey → Управління трафіком → Типи аудиторій → Методи роботи з аудиторіями. Залучення і утримання аудиторій

 5. Комунікація

  Комунікаційна стратегія → Ключове повідомлення → Підходи до створення об’яв (креативів)

 6. Рекламні кампанії

  Цілі рекламних кампаній → Структура рекламної кампанії → Базові типи кампаній для SMM → Набір аудиторії. Розвиток контентних проектів → Кампанії з лідогенерації. Застосування закупки реклами у B2B → Просування подій → Підходи до просування у ecom → Оптимізація і масштабування кампаній

 7. Аналітика та звітність

  Аналіз рекламних показників → Формати звітів. Facebook Ads Reporting

 8. Корисні джерела і інструменти для медіа баєра

Куратори курсу

 • Володимир Чугай

  Digital Advisоr, засновник performance діджитал агенції VOCH BURO. Сертифікований спеціаліст Google Ads, TikTok, Apple Search Ads і YouTube Certified. Meta Business Partner, Premier Google Partner.

Digital Advisоr, засновник performance діджитал агенції VOCH BURO. Сертифікований спеціаліст Google Ads, TikTok, Apple Search Ads і YouTube Certified. Meta Business Partner, Premier Google Partner.

Володимир Чугай
Партнер TikTok, Meta, Google. Досвід у діджитал 13 років. Основні напрямки роботи: e-commerce, mobile, events, VR-games, entertainment, а серед клієнтів Parimatch, Izibank та інші.