UI Design

Набір 2023

Прийом студентів

Набір у найближчу групу триває.

Тривалість

12-14 тижнів

форма навчання

дистанційна
2 рази на тиждень (понеділок та середа)
19:30 за київським часом

вартість

18 000 грн ($480/€444) однією сумою або двома частинами по 10 000 грн ($266/€246).

UI/UX-ДИЗАЙНЕРИ СТВОРЮЮТЬ ІНТЕРФЕЙСИ САЙТІВ ТА ДОДАТКІВ, ЯКИМИ МИ КОРИСТУЄМОСЯ ЩОДНЯ, І ВІД НИХ В ТОМУ ЧИСЛІ ЗАЛЕЖИТЬ, НАСКІЛЬКИ ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО МИ БУДЕМО ВИКОНУВАТИ НАШІ ЗАДАЧІ.

На курсі сконцентруємося на проектуванні мобільних застосунків. Пройдемо весь шлях їхнього створення: від брифу до передачі макетів в розробку. Ви навчитеся створювати інтерфейси, які будуть приємними для очей, простими в користуванні і ефективними для досягнення бізнес-цілей проєкту.

Студентів, які виконали всі домашні завдання і успішно захистили проєкт, чекає бонус. Провідні експерти із галузі дизайну та HR-експерт допоможуть оформити портфоліо та CV, визначити ваші сильні сторони і підготуватися до співбесіди.

Для кого:
Для новачків в дизайні інтерфейсів, що вже знайомі на базовому рівні з основними дизайн-принципами. А також для випускників Web Design, Design Basic.

Для курсу необхідні базові знання Figma.

Програма курсу

 1. Visual design

  Покреативимо та створимо концепт вашого першого застосунку → Навчимося працювати з референсами, застосовувати композиційні прийоми та правильно користуватись гайдлайнами → Зануримося у тренди сучасного дизайну, патерни інтерфейсів, кращі практики ринку та навчимось адаптувати ці рішення у своїх проєктах.

 2. Strategy & Discovery

  Навчимось правильно складати бриф та познайомимся з замовниками під час kick-off мітингу → Розберемося в методологіях дизайн-мислення та застосуємо їх на практиці → Проведемо дослідження ринку і навчимось структурувати і аналізувати наші дані.

 3. Development

  Поглибимося в нюанси проектування для мобільних пристроїв → Попрацюємо з контентом та текстом у дизайні → Навчимося правильно опрацьовувати негативні сценарії та помилки → Створимо прототип курсового проєкту і проведемо usability-тестування → Навчитеся ефективно взаємодіяти з іншими членами команди, зокрема девелоперами → Навчитеся швидко та легко передавати макети в розробку: розберемо основні вимоги до макетів, адаптиви.

 4. Презентація і пошук роботи

  Презентуєте проєкт клієнту → Отримаєте конструктивний фідбек → Підготуєтеся до пошуку роботи → *Старанні студенти, що презентували проєкт, отримають допомогу в оформленні портфоліо та створенні CV.

Куратори курсу

 • Анастасія Алексєєва

  Lead Product Designer у Банк Південний

Лектори курсу

 • Маша Водоп'янова

  Мультидисциплінарна дизайнерка з Берліну. Зараз працює з Axel Springer, найбільшим медіа-видавництвом у Європі, а раніше займалася проектами компаній Snap і Microsoft.

 • Віталій Кравчук

  VFX & Motion artist. VFX Designer в Snap Inc.

 • Олександр Немінський

  Lead IOS developer в Банк Південний

 • Дар‘я Кірсенко

  HR Director at Artkai

 • Мар‘яна Бучкович

  Lead designer в Obriy Design Büro

Lead Product Designer у Банк Південний

Анастасія Алексєєва

Мультидисциплінарна дизайнерка з Берліну. Зараз працює з Axel Springer, найбільшим медіа-видавництвом у Європі, а раніше займалася проектами компаній Snap і Microsoft.

Маша Водоп’янова

VFX & Motion artist. VFX Designer в Snap Inc.

Віталій Кравчук
Робить графіку для реклами, кліпів та ігор. Працює з 2D і 3D анімацією, анімацією інтерфейсів, VR / AR, фотореалістичним рендером і динамічними симуляціями. Серед клієнтів: Sony, Martini, Durex, OTP Bank, NLO TV, Hacken, Letyshops, Sandora, Vichy, Schwarzkopf, Zhilyova Lingerie, AxDraft, Hotspot Shield, Benchmark

Lead IOS developer в Банк Південний

Олександр Немінський

HR Director at Artkai

Дар‘я Кірсенко

Lead designer в Obriy Design Büro

Мар‘яна Бучкович