ВОРКШОП: 3D трекінг

ВОРКШОП:

Motion Design.
3D трекінг в After Effects.

Дата

22 лютого

Тривалість

19:00-22:00

Місце проведення

Дистанційно

Вартість участі

Донат від 500 гривень
На актуальні потреби наших викладачів і студентів, які служать в лавах ЗСУ

ПРОГРАМА

На воркшопі ми детально розглянемо 3D-трекінг за допомогою інструментів Adobe After Effects. Почнемо з обговорення моуш-дизайну та того, що в себе включає це поняття. Далі проаналізуємо чому спеціалізація в моуш-дизайні це одна з найбільш актуальних навичок на сьогоднішньому ринку. Також розглянемо структуризацію та загальний воркфлоу роботи, і як бонус учасникам воркшопу буде надано доступ до файлу зі зручною системою для організації своєї роботи. Ми розберемо нескладну сцену безпосередньо в After Effects та способи вбудовування зібраної сцени в попередньо відзнятий футаж. У фіналі відрендеримо відео у зручний формат та отримаємо якісний готовий ролик в результаті воркшопу.

Для участі у воркшопі необхідні базові знання Adobe After Effects. Воркшоп також підійде для новачків, які хочуть зрозуміти де і як використовується моушн та як виглядає робота моушн-дизайнера. Лектором буде Павло Римкевич –  куратор дистанційного курсу КАМА Motion Design.

Реєстрація

    Motion Designer в TRENDFORMER, ex-3D Generalist в TECHIIA holding. 10+ років досвіду в моушн-дизайні, а також продакшені. Отримав три нагороди Red Dot Design Award.

    Павло Римкевич