Content marketing

Content marketing

ЧОТИРИДЕННИЙ ІНТЕНСИВ

28 - 31 березня

Понеділок - четвер
10:00 - 17:00

форма навчання

Офлайн-інтенсив

вартість

₴12 000

НА ПРАКТИЧНОМУ ІНТЕНСИВІ ПО КОНТЕНТ-МАРКЕТИНГУ ВИ НАВЧИТЕСЯ СТВОРЮВАТИ БРЕНДОВАНИЙ КОНТЕНТ У РІЗНИХ ФОРМАТАХ, АДАПТУВАТИ ЙОГО ПІД ВИМОГИ КЛЮЧОВИХ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ INSTAGRAM, YOUTUBE, TIKTOK ТА ЕФЕКТИВНО ПРОСУВАТИ ЙОГО.

Незалежно від того, ви фрілансер, власник власного бренду або співробітник агентства, ви отримаєте практичні навички створення аудіовізуальних історій навколо вашого продукту, попрактикуєтеся в стратегії та навчитеся працювати з контент-планом.

Програма

 1. Основи роботи з контентом

  Знайомство: контент маркетинг як інструмент та задачі, які він вирішує → Вибір платформи та формату роботи з контентом → Пошук власного стилю → Сторітелінг→ Візуальна складова контенту → Нюанси авторського права при створенні контенту→ Важливість роботи з ком'юніті

 2. Instagram

  Огляд можливостей та трендів на платформі Instagram → Як працює алгоритм платформи → Налаштування і оформлення профіля → Особливості подачі контенту різного формату в Instagram → Як просувати профіль та підвищувати залученість аудиторії →

 3. TikTok

  Можливості та особливості TikTok → Не знімайте відео, знімайте тіктоки: як створювати контент для платформи → Сила трендів і хештег челенджів → Особлива роль музики та нюанси її використання → AR-фільтри→ Колаборації → Засоби просування у TikTok

 4. YouTube

  Особливості та тренди на платформі YouTube → Формати контенту на YouTube: відео, YouTube Shorts, Live-стрім → Про що і яке відео знімати, щоб зацікавити та утримувати вашу аудиторію → Візуальна складова каналу, як візуально оформляти канал і відео → Ефективна робота з метаданими → Як використовувати тренди YouTube, щоб потрапляти в рекомендації → Як просувати канал у цілому та окремі відео на ньому →

 5. Тренди в контент-маркетингу

Куратори курсу

 • Віра Сливинська

  Директор з міжнародного розвитку AIR Media-Tech — міжнародної медіа-компанії, яка створює продукти для розвитку інфлюенсерів і брендів та є офіційним сертифікованим партнер YouTube. Віра вже понад 16 років у маркетингу та комунікаціях у сферах діджитал-медіа, фінансових послуг, FMCG у міжнародних та українських компаніях. Серед клієнтів  Mastercard, PepsiCo, Coca-Cola, UEFA, Nestle, McDonald's, Intertop, Comfy, Danone та інші. В даний час керує міжнародним розвитком бізнесу в AIR Media-Tech і є Головою комітету з питань інфлюєнсер маркетингу в iAB Ukraine.

Реєстрація

  Директор з міжнародного розвитку AIR Media-Tech — міжнародної медіа-компанії, яка створює продукти для розвитку інфлюенсерів і брендів та є офіційним сертифікованим партнер YouTube. Віра вже понад 16 років у маркетингу та комунікаціях у сферах діджитал-медіа, фінансових послуг, FMCG у міжнародних та українських компаніях. Серед клієнтів  Mastercard, PepsiCo, Coca-Cola, UEFA, Nestle, McDonald’s, Intertop, Comfy, Danone та інші. В даний час керує міжнародним розвитком бізнесу в AIR Media-Tech і є Головою комітету з питань інфлюєнсер маркетингу в iAB Ukraine.

  Віра Сливинська

  Instagram блогер, креативний режисер, ілюстратор, кліпмейкер. Автор кліпів для Pianoboy, Мальбек та Сюзанна, а також Krut на Eurovision 2020. Створює анімації для OhMyLook та G.bar, GoodWine, Cільпо, Hilton, Intertop, Subaru, Моршинська, Галичина та інших.

  Марія Оз

  Head of Content Distribution в AIR Media-Tech — очолює напрямок розвитку TikTok та керує напрямком дистрибуції контенту на різні діджитал платформи. У портфоліо Еліни десятки спецпроектів із регіональними та міжнародними офісами TikTok. Працювала з топовими блогерами та такими українськими артистами та компаніями, як “Антитіла”, The Hardkiss, MamaRika, MONATIK, Mamamusic, Nestle, Oriflame та багатьма іншими.

  Еліна Кондрашова

  Маркетолог, SEO спеціаліст, експерт із розвитку YouTube-каналів. Product Management Team Lead у AIR Media-Tech. Сертифікований спеціаліст YouTube, Google Analytics та Google Ads Video.

  Максим Яковлев