PR для бізнесу

PR для бізнесу

5 лютого

Субота

тривалість

11:00 - 18:00
з перервами на каву

форма навчання

Офлайн-воркшоп

вартість

₴2500

На воркшопі Вірослава Новосильна, CEO та засновниця Slova Tech PR, першої в Україні агенції, яка працює з IT-бізнесом, технологічними стартапами та венчурними фондами, розповість, як зробити так, щоб у вашій компанії мріяли працювати, кризи вирішувалися однією кнопкою та про вас писала найкраща преса (від США до Сінгапуру, від Японії до України).

Воркшоп буде цікавий і корисний професіоналам у PR та маркетингу, а також власникам бізнесів

Програма

 1. З чого почати PR

 2. Де шукати інфоприводи

 3. Як ефективно працювати зі ЗМІ

 4. Як побудувати PR без бюджету

 5. Іміджевий PR, HR PR, антикризовий PR

 6. PR в Україні

 7. Міжнародний PR

 8. Практика

  Вчимось писати пітчі та шукати інфоприводи

Куратори курсу

 • Вірослава Новосильна

  CEO та засновниця Slova Tech PR, першої в Україні агенції, яка працює з IT-бізнесом, технологічними стартапами та венчурними фондами. Має досвід роботи з пресою у 12 країнах. У портфоліо публікації для Forbes, TechCrunch, VentureBeat, Wired, Mashable, Ain, DOU та ще 20 000 публікацій.

Реєстрація

  CEO та засновниця Slova Tech PR, першої в Україні агенції, яка працює з IT-бізнесом, технологічними стартапами та венчурними фондами.
  Має досвід роботи з пресою у 12 країнах. У портфоліо публікації для Forbes, TechCrunch, VentureBeat, Wired, Mashable, Ain, DOU та ще 20 000 публікацій.

  Вірослава Новосильна
  CEO та засновниця Slova Tech PR, першої в Україні агенції, яка працює з IT-бізнесом, технологічними стартапами та венчурними фондами. Має досвід роботи з пресою у 12 країнах. У портфоліо публікації для Forbes, TechCrunch, VentureBeat, Wired, Mashable, Ain, DOU та ще 20 000 публікацій. Разом з TA Ventures заснувала Wtech – найбільше ком'юніті для жінок-лідерів в IT, що об'єднує 4000 учасниць в Україні, Великій Британії та Німеччині. Серед клієнтів: SolarisBank, Verbit, Western Digital, Preply, Infobip, Unstoppable Domains, Glovo, Busfor (BlaBlaCar), MEGOGO, Snap, Air MediaTech.