Targeting

26 лютого

Субота

тривалість

11:00 – 18:00
з перервами на каву

форма навчання

Офлайн-воркшоп

вартість

₴2500

На воркшопі ми розберемо особливості таргетингу та рекламні інструменти у соціальних мережах Facebook та Instagram. І на практиці сформуємо ефективну рекламну стратегію.

Воркшоп передбачає багато практики і буде корисним для власників бізнесу, маркетологів та бренд-менеджерів, SMM-менеджерів і PPC спеціалістів, які займаються промо в рекламному кабінеті Facebook та Instagram. Для виконання практичних завдань рекомендуємо взяти із собою ноутбук або планшет, на якому вам буде зручно працювати.

Програма

 1. Рекламна платформа Meta (Facebook).

  Принципи роботи таргетованої реклами у соцмережах → Структура рекламної платформи Meta (Facebook) → Бізнес-менеджер → Можливості рекламного кабінету → Бізнес-сторінка.

 2. Ключові медійні показники

  Медійний план → Розрахунок медійних показників.

 3. Робота із сигналами на платформі Meta

  Meta-pixel → Стандартні події Facebook → Events Manager → Передача подій за допомогою Google Tag Manager.

 4. Робота з аудиторіями Meta

  Маркетингові фреймворки: RACE, AARRR, See-Think-Do-Care → The consumer decision journey → Управління трафіком → Типи аудиторій → Методи роботи з аудиторіями. Залучення і утримання аудиторій.

 5. Комунікація

  Комунікаційна стратегія → Ключове повідомлення → Підходи до створення об’яв (креативів).

 6. Рекламні кампанії

  Цілі рекламних кампаній → Структура рекламної кампанії → Базові типи кампаній для SMM → Набір аудиторії. Розвиток контентних проектів → Кампанії з лідогенерації. Застосування закупки реклами у B2B → Просування подій → Підходи до просування у ecom → Оптимізація і масштабування кампаній.

 7. Аналітика та звітність

  Аналіз рекламних показників → Формати звітів. Facebook Ads Reporting.

 8. Корисні джерела і інструменти для медіа баєра

Куратори курсу

 • Володимир Чугай

  Digital Advisоr, засновник performance діджитал агенції VOCH BURO. Сертифікований спеціаліст Google Ads, TikTok, Apple Search Ads і YouTube Certified. Meta Business Partner, Premier Google Partner.

Реєстрація

  Digital Advisоr, засновник performance діджитал агенції VOCH BURO. Сертифікований спеціаліст Google Ads, TikTok, Apple Search Ads і YouTube Certified. Meta Business Partner, Premier Google Partner.

  Володимир Чугай
  Партнер TikTok, Meta, Google. Досвід у діджитал 13 років. Основні напрямки роботи: e-commerce, mobile, events, VR-games, entertainment, а серед клієнтів Parimatch, Izibank та інші.