Середа/28 Липня,18:00

Kyiv Academy of Media Arts та Voloshyn Gallery представляють перший випуск дворічної програми KAMA2YP: Contemporary Art.

Деталі

МІСЦЕ

Voloshyn Gallery за адресою Терещенківська 13

Час:

28 Липня 18:00

Таймінг

28 липня по 11 серпня.
Середа-неділя з 12:00 до 18:00.
Понеділок та вівторок - вихідні дні

СЬОГОДНІ ПОТРІБНО ВИРІШИТИ — виставка Максима Ходака, Василя Сая та Матвія Рубана — наймолодшого покоління українських художників.

Канібалізм, етика, заперечення себе та іншого, збереження або знищення — ці теми постають на межі психологічного та інституційного та визначають відповідальність за сучасність, формовану прийдешнім поколінням.

На виставці буде представлений ряд деструктивних жестів, що об’єднають багатоканальну відеоінсталяцію, перформанс, документацію, підпал, аудіо, фото та живопис.

Куратори виставки, Євген Самборський та Леся Хоменко протягом двох років були викладачами та наставниками молодих авторів в рамках програми дворічного курсу КАМА На виставці вибудовується непростий зв’язок між опікою та звільненням та розгортається дискусія про відповідальність, що утворюється у взаємодії між двома поколіннями художників.

Виставка репрезентує ангажований погляд на мистецтво, на роль художника в суспільстві, критичний підхід у роботі з матеріалом — все це є результатом діалогів та практик, що відбувались в майстерні КАМА протягом навчальних лабораторій. Проте художні роботи, репрезентовані на виставці, є жестами звільнення та власними маніфестаціями.

У своїй монументальній відеоінсталяції Максим Ходак підіймає питання впливу етики на субверсивні художні практики. Матвій Рубан працює з портретом та через медіум підважує статусність мистецького твору та його подальшу долю. Василь Сай маніфестує капітуляцію перед історією мистецтва та через перформанс і живопис переглядає роль авторства в художньому жесті.

Для забезпечення комфортних та безпечних умов наших гостей, студентів та викладачів протягом усіх днів виставки потрібно дотримуватися маскового режиму.

 

Технічна підтримка Photinus studio.

Виставка проходитиме в Voloshyn Gallery за адресою вулиця Терещенківська, 13

 

Розклад роботи виставки:

 

Відкриття: 28 липня, о 18:00

Виставка триватиме до 11 серпня

Середа-неділя з 12:00 до 18:00
Понеділок та вівторок – вихідні дні