Лектори КАМА

НА СЬОГОДНІ ПУЛ ЛЕКТОРІВ КАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З МАЙЖЕ 500 ЛЮДЕЙ. ВСІ ВОНИ – ВЕДУЧІ ТА ПРАКТИКУЮЧІ ФАХІВЦІ СВОЇХ ГАЛУЗЕЙ

Щодня навчання тут – це спілкування з креативними директорами та стратегами відомих рекламних агенцій, обговорення ідей із західними та українськими дизайнерами та режисерами, майстерні з відомими художниками та дискусії з арт критиками.

 • Олександр Сіроус

  new media artist і музикант

 • Георгій Потопальський

  Художник, музикант, працює в галузі електронної музики, медіаарту, візу ...

 • Іван Світличний

  Художник, засновник експозиційного осередку Shukhliada і Photinus studi ...

 • Лєра Полянськова

  Художниця, працює у сфері відео та саунд-арту, учасниця SVITER art-grou ...

 • Макс Роботов

  Медіахудожник, музикант, учасник SVITER art-group, співзасновник Photin ...

new media artist і музикант

Олександр Сіроус
Працює над інсталяціями та перформенсами, а так само з виджеингом і саундартом. Алекс створює інтерактивний візуальний контент в таких програмах як unity, unreal engine, blender, використовує також різні технології, такі як: датчик руху Kinect, leap motion, arduino.

Художник, музикант, працює в галузі електронної музики, медіаарту, візуального мистецтва. Співзасновник Photinus studio і найпершої школи new media art — BLCK BOX з авторськими курсами провідних медіаартистів.

Георгій Потопальський
 За участі Георгія реалізовано проєкти сучасного культурного життя України: постановка електроакустичної опери «Лімб», опер «Воццек», AEROPHONIA, GAS (формація «Нова опера»), музично-світлового шоу фонтанів на Майдані Незалежності.

Художник, засновник експозиційного осередку Shukhliada і Photinus studio. Учасник українського павільйону на Венеційській бієнале 2017 року, фестивалю transmediale Vorspiel 2018. Чотирикратний номінант на Премію PinchukArtCentre. Лауреат Премії Малевича 2018.

Іван Світличний

Художниця, працює у сфері відео та саунд-арту, учасниця SVITER art-group. Співзасновниця експозиційного осередку Shukhliada і Photinus studio.

Лєра Полянськова
 Учасниця міждисциплінарної культурної організації «Інституція нестабільних думок». Брала участь у 57-й Венеційській бієнале (в рамках проєкту «Парламент») і transmediale Vorspiel 2018. У рамках стипендіальної програми Gaude Polonia 2018 була резиденткою WRO Art Center (Польща).

Медіахудожник, музикант, учасник SVITER art-group, співзасновник Photinus studio і експозиційного осередку Shukhliada.

Макс Роботов
 Учасник Українського павільйону 57-ї Венеційської бієнале і transmediale Vorspiel 2018.