Лектори КАМА

НА СЬОГОДНІ ПУЛ ЛЕКТОРІВ КАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З МАЙЖЕ 500 ЛЮДЕЙ. ВСІ ВОНИ – ВЕДУЧІ ТА ПРАКТИКУЮЧІ ФАХІВЦІ СВОЇХ ГАЛУЗЕЙ

Щодня навчання тут – це спілкування з креативними директорами та стратегами відомих рекламних агенцій, обговорення ідей із західними та українськими дизайнерами та режисерами, майстерні з відомими художниками та дискусії з арт критиками.

 • Олександр Бурлака

  Архітектор, художник

 • Оксана Казьміна

  Художниця, режисерка документального й ігрового кіно.

 • Ольга Астахова

  Психологиня

 • Леся Кульчинська

  Культурологиня та кураторка, кандидатка наук мистецтвознавства, стипенд ...

 • Ольга Кривітченко

  Філософиня

 • Шаза Муса

  Business Owner в Magellan Cloud store Graphic Designer/Production у JUM ...

 • Лук'ян Галкін

  кінокритик, продюсер громадського телеканалу UA КУЛЬТУРА

 • Валерія Шиллер

  Мистецтвознавиця, головна редакторка онлайн ресурсу про сучасне мистецт ...

 • Антон Дробович

  Доцент кафедри культурології та філософської антропології в Національно ...

Архітектор, художник

Олександр Бурлака
Олександр Бурлака є, без перебільшення, піонером архітектурного й експозиційного дизайну в Україні. Олександр співпрацював з багатьма великими інституціями, серед яких Національний художній музей України та Мистецький Арсенал, а також з незалежними кураторами та самоорганізованими ініціативами. Над авторськими рішеннями експозицій працювали, починаючи з 1990-х багато художників і кураторів. Втім, саме Олександр концептуалізував професію експозиціонера в Україні, присвятивши кілька років прицільно цій практиці. І у такий спосіб він склав певний тренд і рівень того, як можуть і повинні виглядати виставки: у традиційних музеях, так і на великих фестивалях або малобюджетних проєктах. Крім роботи над виставками, Олександр — художник, куратор, дослідник архітектури та фотограф.

Художниця, режисерка документального й ігрового кіно.

Оксана Казьміна
Співзасновниця міждисциплінарного проекту "Практики Тіла". Учасниця колективів ОКСАНАS і "Сервіз Пропав". Учасниця НГО "Фрифилмерз", яка займається просуванням незалежного українського кіно, особливо на Сході України. Авторка воркшопов і курсів по роботі з відео. У 2016-2017 викладала режисуру кіно в університеті Веслеян, США. Учасниця Київської бієнале, 2015, Одеської бієнале 2017, учасниця виставки «Свій Простір» у Pinchuk Art Centre.

Психологиня

Ольга Астахова
Практикуюча психологиня, працює в "Центрі когнітивно - поведінкової терапії"

Культурологиня та кураторка, кандидатка наук мистецтвознавства, стипендіантка Fulbright.

Леся Кульчинська
Леся досліджує тему насильства образу, теорію кіно та феміністичні практики. Вона курувала виставки «Українське тіло», «Кажуть, там ти знайдеш своє щастя», «Школу самотності» у межах Київської бієнале 2015 — «Київська школа». У 2019 році вийшла книга «Право на істину»

Філософиня

Ольга Кривітченко
Ольга Кривітченко— докторантка філософіського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, журналістка, кінокритикиня.

Business Owner в Magellan Cloud store Graphic Designer/Production у JUMP Contemporary Art Center

Шаза Муса
Шаза Муса- практикуюча викладачка англійскої мови. Вивчала архітектуру в Poltava National Technical Univeristy.

кінокритик, продюсер громадського телеканалу UA КУЛЬТУРА

Лук’ян Галкін
Український кінознавець та кінокритик, виконавчий продюсер телеканалу UA:КУЛЬТУРА, головний редактор та співзасновник онлайн-видання Moviegram, лектор освітніх заходів з питань кіно.

Мистецтвознавиця, головна редакторка онлайн ресурсу про сучасне мистецтво Artslooker

Валерія Шиллер
З 2016 по 2018 працювала в архіві Дослідницької Платформи PinchukArtCentre. Членкиня редакторської групи газети ВОНО. Молодша кураторка PinchukArtCentre.

Доцент кафедри культурології та філософської антропології в Національному антропологічному університеті імені М.П. Драгоманова. Кандидат філософських наук.

Антон Дробович
Глава Українського інституту національної пам' яті. Науковець, експерт у сфері освіти і культури, дослідник міфології та сучасних комунікацій, арт-критик. Автор більш ніж 50 наукових публікацій, 5 навчально-методичних посібників та програм для вищої школи.