Coordinator for Evening Courses

Шукаємо координатора вечірніх освітніх програм.

Кандидатам на цю позицію потрібно мати 2+ роки досвіду роботи проджект-менеджером, в ідеалі в освітніх проєктах, вміти працювати з великою кількістю інформації.

Важливо любити роботу в команді, вміти організувати себе і свою роботу, бути дружелюбною, наполегливою, уважною людиною та мати хороше почуття гумору. А також впевнено розмовляти англійською, адже в КАМА бувають лекції і зустрічі з закордонними гостями.

Основні обов’язки — комунікація з лекторами та студентами, допомога в створенні комфортних умов проведення лекцій, організація позакласних практик і занять.

Робочий день починається о 12:00, а закінчується о 20:30 – 22:00, що залежить від розкладу занять і додаткових активностей.

Питання зарплатні — за результатами співбесіди. Серед приємних доповнень — окрім відпусток є доволі довгі оплачувані канікули, можливість відвідувати спортзал та йогу.

Зверніть увагу, що на цю позицію ми не розглядаємо кандидатури тих, хто у творчому пошуку, хто не має менеджерського досвіду роботи чи місця, де працював на постійній основі менше року.

Якщо ви вважаєте, що відповідаєте критеріям, і вам цікаво стати частиною команди КАМА, заповніть, будь ласка, анкету.

Подати заявку