Junior Coordinator for Evening Courses

Кандидатам на цю позицію потрібно мати 2+ роки досвіду роботи проджект-менеджером, в ідеалі у освітніх проектах, вміти працювати з великою кількістю інформації.

Важливо любити роботу у команді, вміти організувати себе і свою роботу, бути дружелюбною, наполегливою, уважною людиною та мати хороше почуття гумору. А також впевнено розмовляти англійською, адже в КАМА бувають лекції і зустрічі із закордонними гостями.

Основні завдання — комунікація із лекторами та студентами, допомога у створенні комфортних умов проведення лекцій, організація позакласних практик і занять.

Робочий день починається о 12:00, а закінчується о 20:30 – 22:00, що залежить від розкладу занять та додаткових активностей.

Питання зарплатні — за результатами співбесіди. Серед приємних доповнень — в компанії є система бонусів із виплатами два рази на рік, окрім відпусток є доволі довгі оплачувані канікули, можливість відвідувати спортзал та йогу.

Зверніть увагу, що на цю позицію КАМА не розглядатиме кандидатури тих, хто у творчому пошуку, хто не має менеджерського досвіду роботи або місця, де працював на постійній основі впродовж не менше року.

Якщо ви вважаєте, що відповідаєте критеріям, і вам цікаво стати частиною команди КАМА, заповніть, будь ласка, анкету нижче.

Подати заявку