Senior Coordinator for 2 Year Programs

Відкрито вакансію на позицію старшого координатора дворічних освітніх програм Академії.

Кандидатам на цю позицію потрібно мати 3+ роки досвіду роботи проджект-менеджером, в ідеалі, в освітніх проектах, вміти працювати з великою кількістю людей та інформації.

Важливо любити роботу в команді, вміти налагоджувати та підтримувати стосунки, бути дисциплінованою, дружелюбною, дипломатичною, уважною людиною та мати гарне почуття такту та гумору. А також грамотно писати і говорити, у тому числі і англійською, адже у КАМА бувають лекції та зустрічі із закордонними гостями.

Основна робота – це організація та підтримка навчального процесу наших дворічних програм.
А це: комунікація з кураторами та лекторами, формування розкладу занять, організація стажувань та практик, допомога у створенні комфортних умов для студентів та викладачів.

Робочий день починається о 9:00, а закінчується приблизно о 18:30, залежить від розкладу занять та додаткових активностей.

Заробітна плата – за результатами співбесіди. Серед приємних доповнень – окрім відпусток, досить довгі оплачувані канікули, бонуси, можливість відвідувати спортзал та йогу.

Зверніть увагу, що на цю позицію ми не розглядаємо тих, хто перебуває у творчому пошуку, не має менеджерського досвіду роботи або тих, чий досвід постійної роботи менший за рік.

Якщо ви вважаєте, що відповідаєте критеріям і вам цікаво стати частиною команди КАМА, заповніть, будь ласка, анкету нижче.

Подати заявку