Senior Coordinator for Evening Courses

Відкрита вакансія на позицію сініор кординатора вечірніх освітніх програм Академії.

Кандидатам на цю позицію потрібно мати 3+ роки досвіду роботи проджект-менеджером, в ідеалі у освітніх проектах, вміти працювати з великою кількістю інформації та людей.

Важливо любити роботу у команді, вміти організувати себе і свою роботу, бути дружелюбною, наполегливою, уважною людиною та мати хороше почуття гумору. А також впевнено розмовляти англійською, адже в КАМА бувають лекції і зустрічі із закордонними гостями.

Основна робота — це підтримка освітнього процесу наших вечірніх програм з усіх напрямків. А це: комунікація із кураторами та лекторами (яких більше 400 людей), допомога у формуванні розкладу занять, організації практик для студентів, допомога у створенні комфортних умов для студентів та викладачів.

Робочий день починається о 12:00, а закінчується о 20:30 – 22:00, що залежить від розкладу занять та додаткових активностей.

Питання зарплатні — за результатами співбесіди. Серед приємних доповнень — в компанії є система бонусів із виплатами два рази на рік, окрім відпусток є доволі довгі оплачувані канікули, можливість відвідувати спортзал та йогу.

Зверніть увагу, що на цю позицію КАМА не розглядатиме кандидатури тих, хто у творчому пошуку, хто не має менеджерського досвіду роботи або місця, де працював на постійній основі впродовж не менше року.

Якщо ви вважаєте, що відповідаєте критеріям, і вам цікаво стати частиною команди КАМА, заповніть, будь ласка, анкету нижче.

Подати заявку