“НЕ ТАКА ЯК ІНШІ ВОНА”
9 вересня о 19:00 відкривається виставка робіт нашої випускниці Діани Андруник в Щербенко Арт Центрі.
Це соціальний проєкт про красу “нестандартної” зовнішності.
Діана вже кілька років фотографує дівчат з фізичними особливостями і хоче привернути увагу соціуму до дівчат, чиї тіла мають свою унікальність. Близько 15% населення планети мають різні форми інвалідності, в Україні це близько 3 мільйонів чоловік.
У проєкті взяли участь дівчата, які відчувають себе впевнено і сексуально, враховуючи особливості зовнішності або фізичні особливості.
Проєкт пройде з 9 по 26 вересня.
Новини
-
08 Листопада - 12:30
#KAMA24 Старт занять напрямку ADVERTISING&MARKETING
-
14 Жовтня - 12:30
2 Year Programs Старт занять
-
Осінній сезон в КАМА
Про те, як пройшов Welcome Day.
-
Відкрито набір брифів та проєктів для студентів
Зараз ми відкриті до співпраці. І оголошуємо набір брифів і проєктів на наступний сезон навчання для студентів всіх існуючих напрямів.
-
Досвід навчання
Що таке навчання на дворічних програмах очима студентів.
-
2025-09-10 09:00:00
РАНОК В КАМА: Жанна Озірна
10 вересня перший в новому сезоні “РАНОК в КАМА”. Надихати своєю історією ми запросили авторку та режисерку нового українського фільму "Медовий місяць", Жанну Озірну.
-