Осінній набір
#KAMA17

Навчатися в найкращих

Лектори КАМА — це герої індустрії, чиї роботи стають призерами міжнародних фестивалів та визначають облік комунікаційного ринку країни.

Кожного дня навчання тут — це спілкування з креативними директорами і стратегами відомих рекламних агенцій, обговорення ідей з західними та українськими дизайнерами та режисерами, дискусії з відомими архітекторами й арткритиками.

 • Іван Ігнатов

  Стратег, Ex-стратег Fedoriv Agency, куратор курсу «Strategy» з 2019 по 2021. Встиг попрацювати з клієнтами різноманітних сфер — від FMCG продуктів і готелей до on-line сервісів та великих рітейл-мереж.

 • Євген Камінський

  Креативний директор агенції McCANN KYIV.

 • Євген Перепелиця

  Дизайнер, Adobe ACE/ACI, Apple DTP Expert. Куратор вечірнього і дистанційного курсу Graphic Design Basic.

 • Дмитро Яринич

  Дизайнер, співзасновник ly design studio. Програмний директор Distance Learning Programs: Brand Identity.

 • Антон Фурса

  Director of photography рекламних і музичних відео та кіно

Практика на курсі

Практика на курсах представлена двома напрямками. Внутрішня практика побудована на виконанні індивідуальних завдань, які студенти отримують від своїх тьюторів і лекторів.

У студентів також є командна практика, де кожен копірайтер, артдиректор і стратег входить до складу окремої команди і працює над реальними клієнтськими брифами. Нижче представлені проєкти команд для деяких клієнтів: 6:19 Studio, кінотеатру «Планета Кіно», кінофестивалю «Молодість», фонду «tabletochki» та бренду «Coca-Cola».

Роботи студентів

 • 6:19 Studio. Merch<

  6:19 Studio. Merch

 • Molodist<

  Molodist

 • Планета Кино<

  Планета Кино

 • Tabletochki<

  Tabletochki

 • Coca-cola<

  Coca-cola

Стратег, Ex-стратег Fedoriv Agency, куратор курсу «Strategy» з 2019 по 2021.
Встиг попрацювати з клієнтами різноманітних сфер — від FMCG продуктів і готелей до on-line сервісів та великих рітейл-мереж.

Іван Ігнатов

Креативний директор агенції McCANN KYIV.

Євген Камінський
Креативний директор агенції McCANN KYIV. Євген у рекламі вже більш ніж 20 років і за цей час став ментором для багатьох креативників та виростив команду артдиректорів і копірайтерів. Працював креативним директором JWTompson і Lowe & Partners Kiev (Adventa Lowe). У 2006 році очолив креативний відділ THINK! McCann Erickson та залишається креативним директором і дотепер. Серед клієнтів Євгена: Unilever, Kraft Jacobs Suchard, Heineken, Mercedes, Chrysler, Jeep, Nestle (Nescafe, «Світоч», «Мівіна»), «Боржомі», «Київстар», Master Card, САН ІнБев (Stella Artois, Staropramen, «Чернiгівське», «Рогань»), «Наша Ряба», АВК, «Сніжна Панда», Carlsberg Group («Славутич», «Балтика», «Арсенал», «Славутич ICE», Zatecky Gus, «Квас Тарас»).

Дизайнер, Adobe ACE/ACI, Apple DTP Expert.
Куратор вечірнього і дистанційного курсу Graphic Design Basic.

Євген Перепелиця

Дизайнер, співзасновник ly design studio.
Програмний директор Distance Learning Programs: Brand Identity.

Дмитро Яринич
Лауреат Red Dot та Best of Ukrainian Design. У портфелі клієнтів: 1+1, Intertop, Укрзалізниця, Litkovskaya, GresTodorchuk. Серед відомих проєктів: Парк Корупції, Музей Новин, Щедрий Вівторок UA, книги Decommunised, Мій Музей, Soviet Ukrainian Modernism.

Director of photography рекламних і музичних відео та кіно

Антон Фурса

Одна з його видатних робіт — фільм «Додому». Прем'єра стрічки відбулася на Каннському кінофестивалі, також Антон знімав третій сезон «нюхач» — одного з двох українських серіалів, куплених стрімінговим сервісом Netflix. В його портфоліо кліпи для Івана Дорна, Луни, Джамали та безліч комерційних рекламних відео.