Весняний набір студентів
#KAMA21

Навчатися в найкращих

Лектори КАМА — це герої індустрії, чиї роботи стають призерами міжнародних фестивалів та визначають облік комунікаційного ринку країни.

Кожного дня навчання тут — це спілкування з креативними директорами і стратегами відомих рекламних агенцій, обговорення ідей з західними та українськими дизайнерами та режисерами, дискусії з відомими архітекторами й арткритиками.

Практика на курсі

Головне у практиці студентів те, що всі клієнти реальні, задачі не вигадані. Обов’язково є процес брифінгу, сесії питань, презентації та захист. І обов’язково фідбек.

Наші рекламники працюють над комунікаційними задачами, розроблюють стратегії, креативні кампанії. Студенти курсів дизайну практикуються на обкладинках книжок, платівок, розроблюють мерч, оновлюють фірмові стилі, розроблюють брендинги та створюють сайти. Фільмейкери знімають кліпи або рекламу. Студенти напряму фешн — стилізують, продюсуть зйомки та готують спецпроекти з медіа.


Таким чином студенти КАМА створювали проєкти для L’Oreal, Нова Пошта, McDonalds, кінотеатри Планета кіно, Multiplex і Жовтень, Unicef Ukraine, Comfy.ua, Red Bull, Samsung, Bukovel та навіть Олімпійська збірна України.

Роботи студентів

 • 6:19 Studio. Merch<

  6:19 Studio. Merch

 • Molodist<

  Molodist

 • Планета Кино<

  Планета Кино

 • Tabletochki<

  Tabletochki