Набір студентів

Набір студентів

До 1 вересня 2023

Тривалість

2 роки (4 семестри)
Вересень 2023 — червень 2025

Форма навчання

Денна
Понеділок — п’ятниця
Заняття починаються о 10:30

Вартість

Перший рік (1/2 семестр) — 60 000 грн за семестр
Другий рік (3/4 семестр) — 70 000 грн за семестр

У зв'язку з воєнним станом до 1-го серпня діє знижка -50%.

У 2019 році в Київській Академії Медіа Мистецтв розпочався перший набір на дворічні освітні програми денної форми навчання за трьома спеціальностями: Creative Advertising, Graphic Design, Contemporary Art.

Наразі триває п'ятий набір.

  • Creative Advertising

    Курс включає основи дизайну, копірайтингу, артдирекшну, написання сценаріїв, фільммейкінгу. Він складається з загальних предметів, спеціалізованої теорії, вивчення основних графічних редакторів, додатків для роботи з відео та великої кількості практики. 

  • Graphic Design

    Це програма для тих, хто хоче пов’язати свою професійну діяльність з дизайном, за 2 роки засвоїти всі необхідні навички і водночас мати портфоліо, яке дозволить бути конкурентоспроможним та допоможе з працевлаштуванням після закінчення курсу.

  • Contemporary Art (Наступний набір буде у 2024)

    Ціль курсу — створення експериментального майданчику-лабораторії, де у студентів за допомогою художників-практиків і теоретиків буде можливість знайти свій шлях у мистецтві, навчитися працювати програмно та системно, вміти втілювати свої проєкти, а головне — реалізувати свій потенціал.

Ці три курси ми створили як альтернативу класичному освітньому процесу. Ми не хочемо, щоб молодь обирала найменш придатний варіант, що лише віддалено нагадує їхні мрії, та не присвячувала роки життя змаганням із суб’єктивним оцінюванням.

У нашому підході ми зберегли головні принципи КАМА, а це означає, що всі лектори спеціалізованих проєктів — практикуючі професіонали; загальнотеоретичні програми розроблені спеціально під потреби різних направлень; практична робота — важлива та невід’ємна складова навчання — побудована на максимальній взаємодії з реальними брендами, постатями та сучасним контекстом.