Набір студентів

Набір студентів

До 1 вересня 2024

Тривалість

2 роки (4 семестри)
Жовтень 2024 — червень 2026

Форма навчання

Денна
Понеділок — п’ятниця
Заняття починаються о 11:00

Вартість

13 500 грн. на місяць
Одноразовий внесок - 500 $

Також для людей, що постраждали під час війни, КАМА пропонує спеціальні умови та додаткові знижки.

У 2019 році в Київській Академії Медіа Мистецтв розпочався перший набір на дворічні освітні програми денної форми навчання за такими спеціальностями: Creative Advertising, Graphic Design.

Наразі відкрито шостий набір студентів.

  • Advertising: Creativity & Marketing

    Курс включає основи дизайну, копірайтингу, артдирекшну, написання сценаріїв, фільммейкінгу. Він складається з загальних предметів, спеціалізованої теорії, вивчення основних графічних редакторів, додатків для роботи з відео та великої кількості практики. 

  • Design: Full course

    Це програма для тих, хто хоче пов’язати свою професійну діяльність з дизайном, за 2 роки засвоїти всі необхідні навички і водночас мати портфоліо, яке дозволить бути конкурентоспроможним та допоможе з працевлаштуванням після закінчення курсу.

Ці курси ми створили як альтернативу класичному освітньому процесу. Ми не хочемо, щоб молодь обирала найменш придатний варіант, що лише віддалено нагадує їхні мрії, та не присвячувала роки життя змаганням із суб’єктивним оцінюванням.

У нашому підході ми зберегли головні принципи КАМА, а це означає, що всі лектори спеціалізованих проєктів — практикуючі професіонали; загальнотеоретичні програми розроблені спеціально під потреби різних направлень; практична робота — важлива та невід’ємна складова навчання — побудована на максимальній взаємодії з реальними брендами, постатями та сучасним контекстом.