набір студентів

набір студентів

до 28 вересня 2022

тривалість

2 роки (4 семестри)
жовтень 2022 — червень 2024

форма навчання

денна
понеділок-п’ятниця,
заняття починаються о 10:00

У 2019 році в Київській Академії Медіа Мистецтв розпочався перший набір на дворічні освітні програми денної форми навчання за трьома спеціальностями: Creative Advertising, Graphic Design, Contemporary Art.

  • Creative Advertising

    Курс включає основи дизайну, копірайтингу, артдирекшну, написання сценаріїв, фільммейкінгу. Він складається з загальних предметів, спеціалізованої теорії, вивчення основних графічних редакторів, додатків для роботи з відео та великої кількості практики. 

  • Graphic Design

    Це програма для тих, хто хоче пов’язати свою професійну діяльність з дизайном, за 2 роки засвоїти всі необхідні навички і при цьому мати портфоліо, яке дозволить бути конкурентоспроможним та допоможе з працевлаштуванням після закінчення курсу.

  • Contemporary Art

    Ціль курсу - створення експериментального майданчику-лабораторії, де у студентів за допомогою художників-практиків і теоретиків буде можливість знайти свій шлях у мистецтві, навчитися працювати програмно та системно, вміти втілювати свої проєкти, а головне — реалізувати свій потенціал.

Ці три курси ми створили в якості альтернативи класичному освітньому процесу. Ми не хочемо, щоб молодь обирала найменш придатний варіант, що лише віддалено нагадує їхні мрії, та не присвячувала роки життя змаганням із суб’єктивним оцінюванням.

У нашому підході ми зберегли головні принципи КАМА, а це означає, що всі лектори спеціалізованих проєктів – практикуючі професіонали; загальнотеоретичні програми розроблені спеціально під потреби різних направлень; практична робота – важлива та невід’ємна складова навчання – побудована на максимальній взаємодії з реальними брендами, постатями та сучасним контекстом.