Набір студентів

Набір студентів

До 1 вересня 2024

Тривалість

2 роки (4 семестри)
Жовтень 2024 — червень 2026

Форма навчання

Денна
Понеділок — п’ятниця
Заняття починаються о 11:00

Вартість

13 500 грн. на місяць
Одноразовий внесок - 500 $

Також для людей, що постраждали під час війни, КАМА пропонує спеціальні умови та додаткові знижки.

У 2019 році в Київській Академії Медіа Мистецтв розпочався перший набір на дворічні програми денної форми навчанняґ спеціальностями: Creative Advertising, Design та Contemporary Art.

Їx ми створили як альтернативу класичному освітньому процесу. І в ній зберегли головні принципи КАМА, а це означає, що всі лектори — практикуючі професіонали; загальнотеоретичні програми розроблені спеціально під потреби різних направлень; практична робота — важлива та невід’ємна складова навчання — побудована на максимальній взаємодії з реальними брендами, постатями та сучасним контекстом.

в 2024 році у нас відкрито набори на дві програми:
ADVERTISING: CREATIVITY & MARKETING – для майбутніх креативників, копірайтерів, арт-директорів чи маркетологів
DESIGN: FULL COURSE – для тих, хто мріє реалізувати свій потенціал в дизайні.

  • Advertising: Creativity & Marketing

    Курс включає основи дизайну, копірайтингу, артдирекшну, написання сценаріїв, фільммейкінгу. Він складається з загальних предметів, спеціалізованої теорії, вивчення основних графічних редакторів, додатків для роботи з відео та великої кількості практики. 

  • Design: Full course

    Це програма для тих, хто хоче пов’язати свою професійну діяльність з дизайном, за 2 роки засвоїти всі необхідні навички і водночас мати портфоліо, яке дозволить бути конкурентоспроможним та допоможе з працевлаштуванням після закінчення курсу.

Формат дворічного навчання в КАМА – це альтернатива класичному освітньому процесу. Яка дає можливість присвятити роки навчання отриманню актуальних знань, технік, розширенню кругозору, розвитку креативності, закріпити все це практикою, зібрати портфоліо, отримати робочий досвід та стати частиною ком’юніті. А післязавершення свого навчання дуже впевнено продовжити свій шлях в індустрії. Бо практична робота побудована на взаємодії з реальними брендами та сучасним контекстом. Це дозволяє нашим студентам відчувати себе впевненими та глобально конкурентоспроможними