IT Product Management
Найближчий набір
прийом студентів
Набір у найближчу групу триває.
Старт занять в середині січня.
Тривалість курсу
12-14 тижнів
Форма навчання
Дистанційна
2 заняття на тиждень
о 19:30 за київським часом
Вартість
18 000 грн однією сумою або трьома частинами по 7000 грн
На цьому курсі ви навчитесь керувати технологічними продуктами та робити працюючі версії власноруч. Ви станете частиною закритого ком'юніті, де будете отримувати підтримку 24/7 та відповіді на свої питання від інших студентів, професійних продактів та рекрутерів.
Курс IT Product Management створений для тих, хто хоче навчитись керувати IT-проектами та ефективно взаємодіяти з командами розробників, маркетологів та стейкхолдерами. Цей курс надасть вам змогу дослідити основні процеси проектного менеджменту та зрозуміти, як налагодити роботу над власним продуктом і забезпечити його просування на ринку. Під час навчання студенти проходитимуть практику, де будуть розвивати навичкі комунікації з дизайнерами та девелоперами, дослідження кінцевого споживача та специфіки різних типів технологічних продуктів, створення бізнес-моделі та аналізу її ефективності. Наприкінці курсу ви будете вміти розробляти прототипи IT-продуктів за допомогою Figma, користуватись продуктовими метриками та матимете круте професійне резюме, що дозволить вам з легкістю проходити складні інтерв’ю з реальними роботодавцями зі сфери IT Product Management.
Програма курсу
Інтро в продакт-менеджмент: обов'язки, тренди, дослідження→
Робота в команді: взаємодія з стейкхолдерами, командою розробки, іншими відділами→
Життєвий цикл розробки продукту→
Product discovery: як досліджувати свій продукт/користувачів/розуміти куди "копати"→
Figma для продактів та як розмовляти з дизайнерами. Створюємо прототипи→
Розробка та як ставити ТЗ команді розробки→
Валідація гіпотез чи як економити на розробці, не роблячи зайвого в розробці продуктів→
Продуктові метрики та що за покємон “Аналітика”→
Бізнес-модель продукту: як її правильно підібрати→
Маркетинг та віральність: як продакт взаємодіє з маркетологами, як створювати продукти, які люди один одному рекомендують→
Специфіка роботи у b2b та внутрішніх b2b продуктах→
Специфіка роботи у продуктах. Як робити ігри/казино/дейтінг→
Робимо правильне резюме→
Зустріч з "драконом". Проходимо mock-інтерв’ю з продакт-менеджерами, які наймають у реальному житті→
Захист кейсу
Куратори курсу
-
Дар'я Попова
Product Manager в Muso.ai, Ex-Headway
Лектори курсу
-
Сергій Ковтун
Senior Product Manager в Genesis Tech, RHT. Колишній продакт-менеджер Parimatch Tech та співзасновник ProductCamp Ukraine