форма навчання

Дистанційна, у форматі вебінарів та воркшопів
2–3 рази на тиждень о 19:30 за київським часом

тривалість

Тривалість навчання відрізняється в залежності від обраного курсу. Від інтенсивних програм з програмою на 8 тижнідо до фундоментальних, які тривають до 5 місяців.

Дистанційна освіта в КАМА передбачає присутність студентів у віртуальних класах, спілкування з групою, лекторами і кураторами в режимі реального часу, самостійну роботу, виконання домашніх завдань і командну роботу.

Сам процес навчання зберігає головні принципи, яким відповідають всі формати навчання в КАМА: практична робота — це важлива і невід’ємна частина навчання, яка побудована на максимальній взаємодії з реальними брендами, людьми і сучасним контекстом; лектори курсів — практикуючі фахівці, які використовують менторський підхід і дають розгорнутий фідбек своїм студентам.

Доступні дистанційні програми зараз:

 • Social Media Marketing

  Програма цього курсу передбачає занурення в Social Media Marketing і діджитал, знайомство з усіма складовими і процесами, які лежать в основі SMM.

 • Design Basic

  Програма підійде для тих студентів, хто тільки починає вчитися дизайну і хотів би засвоїти навички роботи в графічних редакторах. Заняття діляться на практичні й теоретичні. У невеликих теоретичних блоках студенти познайомляться з будовою системи візуальної мови, роботою зі шрифтами і основами додрукарської підготовки. Практика передбачає навчання в графічних редакторах Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та Figma.

 • Brand Identity

  На цьому курсі наші студенти навчаться створювати айдентику (фірмові стилі, дизайн-системи, ідентичності) для брендів та людей. Разом дізнаємося, з чого складається сучасна айдентика, навчимося визначати завдання і цілі, які вона повинна вирішувати, засвоїмо весь необхідний інструментарій для створення працюючої айдентики в будь-якій сфері.

 • Motion Design

  Курс зосереджено на створенні стильної й якісної анімації. Ми розберемо основи роботи з After Effects, базові анімаційні принципи і пайплайн, попрацюємо з персонажем.  Цей курс підійде як досвідченим графічним, web- чи UI/UX-дизайнерам, так і новачкам, що лише хочуть розпочати розумітися на motion.

 • UI Design

  Основна ціль курсу — дати можливість студентові розібратися з основами проєктування інтерфейсів. Ви навчитеся проєктувати дизайн-системи та додатки, дізнаєтеся про композицію в вебі, розберетеся з гайдами і зберете власний фінальний проєкт.  Курс розраховано на новачків у графічному і UX-дизайні, що хочуть більше дізнатися про проєктування UI. 

 • Web Design

  Програма курсу підійде як графічним дизайнерам з певним досвідом, які бажають розширити свою спеціалізацію та навчитися створювати проєкти для інтернет-середовища, так і для веб дизайнерів-початківців.

 • Communication Management

  Курс Communication Management навчить вас визначати найефективніші методи комунікації з аудиторією, побудови репутації і досягнення короткострокових або довгострокових комунікаційних цілей.

 • IT Product Management

  На цьому курсі ви навчитесь керувати технологічними продуктами та робити працюючі версії власноруч. Ви станете частиною закритого ком'юніті, де будете отримувати підтримку 24/7 та відповіді на свої питання від інших студентів, професійних продактів та рекрутерів. 

 • Graphic Design Advanced

  Програма курсу розрахована на тих, хто вже має певну теоритичну та практичну підготовку у сфері графічного дизайну та бажає поглибити свої знання й навички.

 • Targeting

  На курсі Targeting ми розберемо просування бізнесу та брендів за допомогою Meta (Facebook). Навчимося комунікувати з аудиторією, працювати з сигналами платформи, проводити аналітику та створювати рекламні кампанії.

 • Video Editing

  Програма розрахована на режисерів, операторів, артдиректорів, креативних продюсерів і всіх, хто прагне зрозуміти принципи монтажу та навчитись монтувати відео.

 • Marketing Strategy

  Курс Marketing Strategy підійде для власників бізнесу, стратегів та креативних команд, маркетинг та бренд-менеджерів та всіх, хто хоче навчитись створювати зрозумілі та ефективні стратегії, які можна описати двома словами.

 • Digital Marketing

  У діджиталі все дуже швидко змінюється, тому необхідно постійно розвивати свої навички, бути в курсі нових інструментів та трендів. Наш курс дасть базові знання з діджитал-маркетингу та допоможе тим, хто хоче освоїтися у світі діджиталу.