форма навчання

дистанційна,
2–3 рази на тиждень
о 19:30
за київським часом (UTC +03)

тривалість

8–14 тижнів в залежності від обраного курсу

Distance Learning Programs в КАМА — це можливість стати нашими студентами для тих, хто не може регулярно відвідувати Академію і хотів би займатися віддалено.

У 2021 ми проводимо набір на 8 дистанційних програм:

 • Social Media Marketing

  Програма цього курсу передбачає занурення в Social Media Marketing і діджитал, знайомство з усіма складовими і процесами, які лежать в основі SMM.

 • Design Basic

  Програма підійде для тих студентів, хто тільки починає вчитися дизайну і хотів би засвоїти навички роботи в графічних редакторах. Заняття діляться на практичні й теоретичні. У невеликих теоретичних блоках студенти познайомляться з будовою системи візуальної мови, роботою зі шрифтами і основами додрукарської підготовки. Практика передбачає навчання в графічних редакторах Adobe Photoshop і Adobe Illustrator.

 • Brand Identity

  На цьому курсі наші студенти навчаться створювати айдентику (фірмові стилі, дизайн-системи, ідентичності) для брендів та людей. Разом дізнаємося, з чого складається сучасна айдентика, навчимося визначати завдання і цілі, які вона повинна вирішувати, освоїмо весь необхідний інструментарій для створення працюючої айдентики в будь-якій сфері.

 • IT Project Management

  Ви отримаєте теоретичні та практичні навички роботи проєктного менеджера в ІТ-індустрії. Ми запропонуємо стандартну і нестандартну методологію та розберемо різні типи проєктів.  На прикладі реальних кейсів дізнаємося, як керувати проєктами за різних умов, з різним складом спеціалістів та різними типами клієнтів. 

 • Motion Design

  Курс зосереджено на створенні стильної й якісної анімації. Ми розберемо основи роботи з After Effects, базові анімаційні принципи і пайплайн, попрацюємо з персонажем.  Цей курс підійде як досвідченим графічним, web- чи UI/UX-дизайнерам, так і новачкам, що лише хочуть розпочати розумітися на motion.

 • UI Design

  Основна ціль курсу — дати можливість студентові розібратися з основами проєктування інтерфейсів. Ви навчитеся проєктувати дизайн-системи та додатки, дізнаєтеся про композицію в вебі, розберетеся з гайдами і зберете власний фінальний проєкт.  Курс розраховано на новачків у графічному і UX-дизайні, що хочуть більше дізнатися про проєктування UI. 

 • Digital Strategy

  Мета цього курсу - допомогти студентам навчитись працювати з усіма складовими та процесами, які лежать в основі дiджитал-маркетингу.

 • Illustration

  Впродовж навчання студенти щотижня відвідуватимуть декілька видів занять: теоретичні лекції, воркшопи та лекції-перегляди, де «набиватимуть око» й обговорюватимуть хороші та погані проєкти. Ви навчитеся працювати з брифом і портфоліо, правильно комунікувати з клієнтом, шукати основні ідеї та стиль.

Дистанційна освіта в КАМА передбачає присутність студентів у віртуальних класах, спілкування з групою, лекторами і кураторами в режимі реального часу, самостійну роботу, виконання домашніх завдань і командну роботу.

Сам процес навчання зберігає головні принципи, яким відповідають всі формати навчання в КАМА: практична робота — це важлива і невід’ємна частина навчання, яка побудована на максимальній взаємодії з реальними брендами, людьми і сучасним контекстом; лектори курсів — практикуючі фахівці, які використовують менторський підхід і дають розгорнутий фідбек своїм студентам.