форма навчання

Дистанційна, у форматі вебінарів та воркшопів
2–3 рази на тиждень о 19:30 за київським часом

тривалість

Тривалість навчання відрізняється в залежності від обраного курсу. Від інтенсивних програм на 8 тижнів до фундаментальних, які тривають до 5 місяців.

Дистанційна освіта в КАМА передбачає присутність студентів у віртуальних класах, спілкування з групою, лекторами і кураторами в режимі реального часу, самостійну роботу, виконання домашніх завдань і командну роботу.

Сам процес навчання зберігає головні принципи, яким відповідають всі формати навчання в КАМА: практична робота — це важлива і невід’ємна частина навчання, яка побудована на максимальній взаємодії з реальними брендами, людьми і сучасним контекстом; лектори курсів — практикуючі фахівці, які використовують менторський підхід і дають розгорнутий фідбек своїм студентам.

Доступні дистанційні програми зараз:

 • Visual Arts for Music

  This course is designed to help individuals merge music and visual arts by exploring techniques for creating captivating visuals for music, covering areas like music videos, graphic design, live visuals, and merchandising, ultimately enhancing both creativity and technical skills while offering industry insights.

 • Design Basic

  Програма підійде для тих студентів, хто тільки починає вчитися дизайну і хотів би засвоїти навички роботи в графічних редакторах. Заняття діляться на практичні й теоретичні. У невеликих теоретичних блоках студенти познайомляться з будовою системи візуальної мови, роботою зі шрифтами і основами додрукарської підготовки. Практика передбачає навчання в графічних редакторах Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та Figma.

 • Graphic Design & Branding

  На цьому курсі наші студенти навчаться створювати айдентику (фірмові стилі, дизайн-системи, ідентичності) для брендів та людей. Разом дізнаємося, з чого складається сучасна айдентика, навчимося визначати завдання і цілі, які вона повинна вирішувати, засвоїмо весь необхідний інструментарій для створення працюючої айдентики в будь-якій сфері.

 • Motion Design

  Курс зосереджено на створенні стильної й якісної анімації. Ми розберемо основи роботи з After Effects, базові анімаційні принципи і пайплайн, попрацюємо з персонажем.  Цей курс підійде як досвідченим графічним, web- чи UI/UX-дизайнерам, так і новачкам, що лише хочуть розпочати розумітися на motion.

 • UX/UI Design

  UX/UI дизайнери створюють інтерфейси, якими ми користуємось кожен день та виконуємо наші задачі швидко та ефективно. На курсі ми розв'язуємо всі типові задачі, з якими зіштовхується дизайнер в роботі — від створення веб-сторінок до мобільних застосунків.

 • Video Editing

  Програма розрахована на режисерів, операторів, артдиректорів, креативних продюсерів і всіх, хто прагне зрозуміти принципи монтажу та навчитись монтувати відео.

 • Communication Management

  Курс Communication Management навчить вас визначати найефективніші методи комунікації з аудиторією, побудови репутації і досягнення короткострокових або довгострокових комунікаційних цілей.

 • Brand Management

  Курс для маркетинг- і бренд-менеджерів, які хочуть навчитися запускати бренди та ефективно ними керувати.

 • IT Product Management

  На цьому курсі ви навчитесь керувати технологічними продуктами та робити працюючі версії власноруч. Ви станете частиною закритого ком'юніті, де будете отримувати підтримку 24/7 та відповіді на свої питання від інших студентів, професійних продактів та рекрутерів. 

 • Digital Marketing

  Діджитал-маркетинг – дуже широкий термін, який поєднує в собі всі цифрові інструменти і технології просування брендів. Це все: звичайна банерна реклама, медійна реклама, пошукова оптимізація, створення контенту, smm, контекстна реклама, продакт-плейсмент. Безліч каналів, способів і варіантів для комунікацій, а ефективність завжди знаходиться на перетині вмілого планування і розуміння головних і доступних інструментів.

 • Social Media Marketing

  Програма цього курсу передбачає занурення в Social Media Marketing і діджитал, знайомство з усіма складовими і процесами, які лежать в основі SMM.

 • Marketing Strategy

  Курс Marketing Strategy підійде для власників бізнесу, стратегів та креативних команд, маркетинг та бренд-менеджерів та всіх, хто хоче навчитись створювати зрозумілі та ефективні стратегії, які можна описати двома словами.

 • Brand Cult

  Цей курс про те, як виростити максимально віддану і лояльну аудиторію для бренду.