Graphic Design

DESIGN:
FULL COURSE

Набір студентів 2024 — 2026

Прийом реєстрацій

Набір студентів триває до 13 вересня
Початок занять 7 жовтня

тривалість

2 роки (4 семестри)
Жовтень 2024 — Червень 2026

Форма навчання

Денна
Понеділок — п'ятниця

Вартість

13 500 грн на місяць
Одноразовий внесок - 500 $

Також для людей, що постраждали під час війни, КАМА пропонує спеціальні умови та додаткові знижки.

Ми розробили дворічну програму Graphic Design для тих, хто хоче пов’язати свою професійну діяльність з дизайном, за 2 роки засвоїти всі необхідні навички і при цьому мати портфоліо, яке дозволить бути конкурентоспроможним та допоможе з працевлаштуванням після закінчення курсу.

В основу програми ми заклали гуманістичний підхід і зосередилися на різнобічному розвитку, що так необхідний для повноцінної кар’єри та готовності до змін. Програма включає загальні предмети, котрі допоможуть сформувати та розвинути світогляд, отримати необхідний соціально-культурний бекграунд для творчої роботи та допоможуть орієнтуватися в глобальних тенденціях розвитку.

У рамках своєї спеціалізації студенти вчитимуться працювати з кольором та композицією, розумітися на шрифтах, створювати логотипи, формальні ознаки організацій, плакати, афіші, інфографіку, багатосторінкові носії, книги, базові функціональні сайти та інтерфейси, системи ідентифікації, навігаційні системи, візуальну частину та конструктив пакування, навчаться проводити дослідження та аналізувати інформацію. 

Система оцінювання в нашій Академії побудована на обов’язковому виконанні практик, презентації проєктів та фідбеці від викладачів і менторів курсу. Це позитивно впливає на якість виконання робіт, вміння об’єктивно оцінювати власну роботу та розвиток презентаційних навичок.

Для зарахування на курс вам необхідно заповнити реєстраційну анкету. Після цього ми надішлемо вам аплікаційну форму майбутнього студента разом з творчим завданням. Останній етап вступу — співбесіда, дата якої буде назначена після виконання творчого завдання.

Програма курсу

Творчість як процес →
Критичне мислення →
Основи композиції та композиційний аналіз, естетика, стилістика →
Типографіка →
Системи брендингу, комунікаційний дизайн →
Малюнок, каліграфія, летеринг, друк →
Ретушування →
Верстка, дизайн для екрану, веб, цифровий продукт →
Ілюстрація →
Стратегія: розуміння аудиторії, бренду, інсайтів, каналів комунікації →
Креатив: креативні техніки та методики, системи оцінювання

 1. Загальні предмети

  Футурологія → Логіка → Історія мистецтв → Історія дізайну → Історія кіно → Історія анімації → Філософія → Психологія → Культурологія → Англійська мова (загальний і профільний)

 2. Загальнотеоретичні лекції

  Стратегія → Медіа → Клієнт-сервіс → Продакшн → Діджитал → Презентаційні навики

 3. Основні комп’ютерні додатки

  Adobe Photoshop → Adobe Illustrator → Adobe InDesign → Adobe After Effects → Figma → Cinema 4D

програмний директор

Сергій Томчук

Мультидисциплінарний дизайнер, арт-директор. Артдір Hoba Agency, креативний директор фонду Newkraine. Колишній арт-директор ISD group. Працював з брендами Моршинська, Nivea, New Products group, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, Міністерством освіти та науки України, Український Культурний Фонд та інші.

Лектори курсу

 • Дар'я Стеценко

  Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні. Займалася дизайном та версткою випусків українського естетичного журналу LA BOUSSOLE, зокрема «Українська ідентичність».

 • Євген Величев

  Незалежний бренд-дизайнер та ілюстратор, більше ніж з 12-ти річним досвідом роботи. 5 років працював у Banda. Був залучений до створення таких брендів, як - Ukraine Now, Bravery та інші. Серед кейсів проекти для Pepsi, Uber, Bud, NAMU, Comfy, Monobank, Goodwine, MacPaw, ЛУН, НБУ, The Weeknd, Post Malone, European League of Football, Unicef, Pinchuk Art Centre, The Village.ua, Forbes. Роботи Євгена відзначені нагородами Red Dot Design Awards, Epica Awards, Effie, ibby, Golden drum.

 • Аня Соловей

  Marketing Design Team Lead

 • Іван Цанко

  Дизайнер, типограф. Літери Івана працюють для Forbes, Readellion, Повернись Живим, JUL, ПриватБанк, Вовки Давінчі, Хвильовий, Культурний Десант, ЦЕХ, Віхола, Зберегти Квіти України, Дія Саміт, та багатьох інших.

 • Альона Довгопол

  Graphic designer, illustrator, art director

 • Шура Герасименко

  Бренд дизайнер в O0 Design

  Раніше працювала в Brandon Archibald, BBDO Ukraine, Reynolds and Reyner

 • Закентій Горобйов

  Дизайнер, каліграфіст, художник. Автор численних графіті та обкладинок книг, зокрема ілюстрував серію путівників Awesome від Osnovy Publishing.

 • Катерина Цигикало

  Мистецтвознивиця, кураторка, дослідниця українського мистецтва ХХ та початку ХХІ століть, арт консультант, докторка філософії. Авторка книги про українського шістдесятника Олександра Дубовика та статей до збірних праць про українське мистецтво. Курувала виставки в Національному художньому музеї України, Національному центрі «Український дім», Stedley Art Foundation.

 • Дарʼя Шульга

  3 роки досвіду в презентаціях та маркетингу. Працювала PM в Shevchuk Büro Координувала проєкти презентацій для 20+ клієнтів в Україні та закордоном.

 • Андрій Косменюк

  Graphic/Web Designer, 20 років у дизайні. Працював у таких агенціях як: BBDO, Geometry Global, McCANN, Isobar.

  Behance

 • Ксенія Зборовська

  Історикиня філософії, медієвістка, антикознавиця, кандидатка філософських наук, співзасновниця проєкту «Печера Платона».

 • Надія Тимчук

  Кандидатка культурології, старша викладачка кафедри культурології НаУКМА, наукова співробітниця NAMU

 • Данило Мірянов

  Арт-директор Випускник КАМА, дизайнив для Планети Кіно, Borjomi, Henkel, Winetime, Fresh Black, Повернись Живим. Клабер в Янков Клаб

 • Анна Сирота

  3 роки досвіду в дизайні. Працювала над створенням презентацій в Shevchuk Büro та ochi design. Задизайнила 100+ презентацій.

 • Олександр Сіроус

  new media artist і музикант

 • Олена Ляпустіна

  2 роки досвіду роботи у 2D Motion Design. Колишня Head 2D Motion у дизайн агенції Fragment. Зараз моушен дизайнерка в IT Компанії Bakotech.

 • Ольга Кривітченко

  Філософиня

 • Мирослава Шевченко

  Ілюстраторка, creative/art-director, графічна дизайнерка й засновниця бренда M1R .

 • Лук'ян Галкін

  кінокритик, продюсер громадського телеканалу UA КУЛЬТУРА

 • Євген Спіжовий

  дизайнер, ілюстратор, каліграф 

 • Сергій Ірхін

  Motion designer С R E VV

 • Антон Дробович

  Доцент кафедри культурології та філософської антропології в Національному антропологічному університеті імені М.П. Драгоманова. Кандидат філософських наук.

Мультидисциплінарний дизайнер, арт-директор.
Артдір Hoba Agency, креативний директор фонду Newkraine.
Колишній арт-директор ISD group.
Працював з брендами Моршинська, Nivea, New Products group, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку,
Міністерством освіти та науки України, Український Культурний Фонд та інші.

Сергій Томчук

Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні. Займалася дизайном та версткою випусків українського естетичного журналу LA BOUSSOLE, зокрема «Українська ідентичність».

Дар’я Стеценко

Незалежний бренд-дизайнер та ілюстратор, більше ніж з 12-ти річним досвідом роботи. 5 років працював у Banda. Був залучений до створення таких брендів, як – Ukraine Now, Bravery та інші.
Серед кейсів проекти для Pepsi, Uber, Bud, NAMU, Comfy, Monobank, Goodwine, MacPaw, ЛУН, НБУ, The Weeknd, Post Malone, European League of Football, Unicef, Pinchuk Art Centre, The Village.ua, Forbes.
Роботи Євгена відзначені нагородами Red Dot Design Awards, Epica Awards, Effie, ibby, Golden drum.

Євген Величев

Marketing Design Team Lead

Аня Соловей

Дизайнер, типограф.
Літери Івана працюють для Forbes, Readellion, Повернись Живим, JUL, ПриватБанк, Вовки Давінчі, Хвильовий, Культурний Десант, ЦЕХ, Віхола, Зберегти Квіти України, Дія Саміт, та багатьох інших.

Іван Цанко

Graphic designer, illustrator, art director

Альона Довгопол

Бренд дизайнер в O0 Design

Раніше працювала в Brandon Archibald, BBDO Ukraine, Reynolds and Reyner

Шура Герасименко

Дизайнер, каліграфіст, художник. Автор численних графіті та обкладинок книг, зокрема ілюстрував серію путівників Awesome від Osnovy Publishing.

Закентій Горобйов

Мистецтвознивиця, кураторка, дослідниця українського мистецтва ХХ та початку ХХІ століть, арт консультант, докторка філософії.

Авторка книги про українського шістдесятника Олександра Дубовика та статей до збірних праць про українське мистецтво. Курувала виставки в Національному художньому музеї України, Національному центрі «Український дім», Stedley Art Foundation.

Катерина Цигикало

3 роки досвіду в презентаціях та маркетингу.
Працювала PM в Shevchuk Büro
Координувала проєкти презентацій для 20+ клієнтів в Україні та закордоном.

Дарʼя Шульга

Graphic/Web Designer, 20 років у дизайні.

Працював у таких агенціях як: BBDO, Geometry Global, McCANN, Isobar.

Behance

Андрій Косменюк
Серед клієнтів: BАТ, Henkel, Procter&Gamble, Mars, Visa, Pepsico, Toyota, Obolon, InBev, Teva, Uber, IDS, Toydico, OLX, Vodafone, Carlsberg, Silpo

Історикиня філософії, медієвістка, антикознавиця, кандидатка філософських наук, співзасновниця проєкту «Печера Платона».

Ксенія Зборовська

Кандидатка культурології, старша викладачка кафедри культурології НаУКМА, наукова співробітниця NAMU

Надія Тимчук

Арт-директор
Випускник КАМА, дизайнив для Планети Кіно, Borjomi, Henkel, Winetime, Fresh Black, Повернись Живим. Клабер в Янков Клаб

Данило Мірянов

3 роки досвіду в дизайні.
Працювала над створенням презентацій в Shevchuk Büro та ochi design.
Задизайнила 100+ презентацій.

Анна Сирота

new media artist і музикант

Олександр Сіроус
Працює над інсталяціями та перформенсами, а так само з виджеингом і саундартом. Алекс створює інтерактивний візуальний контент в таких програмах як unity, unreal engine, blender, використовує також різні технології, такі як: датчик руху Kinect, leap motion, arduino.

2 роки досвіду роботи у 2D Motion Design.
Колишня Head 2D Motion у дизайн агенції Fragment.
Зараз моушен дизайнерка в IT Компанії Bakotech.

Олена Ляпустіна

Філософиня

Ольга Кривітченко
Ольга Кривітченко— докторантка філософіського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, журналістка, кінокритикиня.

Ілюстраторка, creative/art-director, графічна дизайнерка й засновниця бренда M1R .

Мирослава Шевченко
Працювала Creative/Art Director в R Agency Мирослава виконує різні замовлення – від брендингу до афіш, стікерів та принтів для одягу. 

кінокритик, продюсер громадського телеканалу UA КУЛЬТУРА

Лук’ян Галкін
Український кінознавець та кінокритик, виконавчий продюсер телеканалу UA:КУЛЬТУРА, головний редактор та співзасновник онлайн-видання Moviegram, лектор освітніх заходів з питань кіно.

дизайнер, ілюстратор, каліграф 

Євген Спіжовий

Motion designer С R E VV

Сергій Ірхін
Сергій Ірхін - 3D і моушн дизайнер в CREVV. Працював з Uklon, Pinchuk Foundation та Арт завод Платформа.

Доцент кафедри культурології та філософської антропології в Національному антропологічному університеті імені М.П. Драгоманова. Кандидат філософських наук.

Антон Дробович
Глава Українського інституту національної пам' яті. Науковець, експерт у сфері освіти і культури, дослідник міфології та сучасних комунікацій, арт-критик. Автор більш ніж 50 наукових публікацій, 5 навчально-методичних посібників та програм для вищої школи.