Лектори КАМА

НА СЬОГОДНІ ПУЛ ЛЕКТОРІВ КАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З МАЙЖЕ 500 ЛЮДЕЙ. ВСІ ВОНИ – ВЕДУЧІ ТА ПРАКТИКУЮЧІ ФАХІВЦІ СВОЇХ ГАЛУЗЕЙ

Щодня навчання тут – це спілкування з креативними директорами та стратегами відомих рекламних агенцій, обговорення ідей із західними та українськими дизайнерами та режисерами, майстерні з відомими художниками та дискусії з арт критиками.

 • Юля Либенська

  Продакт-дизайнерка та area lead в MacPaw. 6 років досвіду роботи зі ста ...

 • Марія Оз

  Instagram блогер, креативний режисер, ілюстратор, кліпмейкер. Автор клі ...

 • Максим Яковлев

  Маркетолог, SEO спеціаліст, експерт із розвитку YouTube-каналів. Produc ...

 • Еліна Кондрашова

  Head of Content Distribution в AIR Media-Tech -- очолює напрямок розвит ...

 • Віра Сливинська

  Директор з міжнародного розвитку AIR Media-Tech — міжнародної медіа-ком ...

 • Вірослава Новосильна

  CEO та засновниця Slova Tech PR, першої в Україні агенції, яка працює з ...

 • Володимир Чугай

  Digital Advisоr, засновник performance діджитал агенції VOCH BURO. Серт ...

 • Богдан Мартовський

  Motion Designer у Now You Know

 • Максим Котляр

  Вiдео дизайнер Playrix

Продакт-дизайнерка та area lead в MacPaw. 6 років досвіду роботи зі стартапами, міжнародними організаціями та комунікаційними агенціями.

Юля Либенська

Instagram блогер, креативний режисер, ілюстратор, кліпмейкер. Автор кліпів для Pianoboy, Мальбек та Сюзанна, а також Krut на Eurovision 2020. Створює анімації для OhMyLook та G.bar, GoodWine, Cільпо, Hilton, Intertop, Subaru, Моршинська, Галичина та інших.

Марія Оз

Маркетолог, SEO спеціаліст, експерт із розвитку YouTube-каналів. Product Management Team Lead у AIR Media-Tech. Сертифікований спеціаліст YouTube, Google Analytics та Google Ads Video.

Максим Яковлев

Head of Content Distribution в AIR Media-Tech — очолює напрямок розвитку TikTok та керує напрямком дистрибуції контенту на різні діджитал платформи. У портфоліо Еліни десятки спецпроектів із регіональними та міжнародними офісами TikTok. Працювала з топовими блогерами та такими українськими артистами та компаніями, як “Антитіла”, The Hardkiss, MamaRika, MONATIK, Mamamusic, Nestle, Oriflame та багатьма іншими.

Еліна Кондрашова

Директор з міжнародного розвитку AIR Media-Tech — міжнародної медіа-компанії, яка створює продукти для розвитку інфлюенсерів і брендів та є офіційним сертифікованим партнер YouTube. Віра вже понад 16 років у маркетингу та комунікаціях у сферах діджитал-медіа, фінансових послуг, FMCG у міжнародних та українських компаніях. Серед клієнтів  Mastercard, PepsiCo, Coca-Cola, UEFA, Nestle, McDonald’s, Intertop, Comfy, Danone та інші. В даний час керує міжнародним розвитком бізнесу в AIR Media-Tech і є Головою комітету з питань інфлюєнсер маркетингу в iAB Ukraine.

Віра Сливинська

CEO та засновниця Slova Tech PR, першої в Україні агенції, яка працює з IT-бізнесом, технологічними стартапами та венчурними фондами.
Має досвід роботи з пресою у 12 країнах. У портфоліо публікації для Forbes, TechCrunch, VentureBeat, Wired, Mashable, Ain, DOU та ще 20 000 публікацій.

Вірослава Новосильна
CEO та засновниця Slova Tech PR, першої в Україні агенції, яка працює з IT-бізнесом, технологічними стартапами та венчурними фондами. Має досвід роботи з пресою у 12 країнах. У портфоліо публікації для Forbes, TechCrunch, VentureBeat, Wired, Mashable, Ain, DOU та ще 20 000 публікацій. Разом з TA Ventures заснувала Wtech – найбільше ком'юніті для жінок-лідерів в IT, що об'єднує 4000 учасниць в Україні, Великій Британії та Німеччині. Серед клієнтів: SolarisBank, Verbit, Western Digital, Preply, Infobip, Unstoppable Domains, Glovo, Busfor (BlaBlaCar), MEGOGO, Snap, Air MediaTech.

Digital Advisоr, засновник performance діджитал агенції VOCH BURO. Сертифікований спеціаліст Google Ads, TikTok, Apple Search Ads і YouTube Certified.

Володимир Чугай
Партнер TikTok, Facebook, Google. Досвід у діджитал 13 років. Основні напрямки роботи: e-commerce, mobile, events, VR-games, entertainment, а серед клієнтів Parimatch, Izibank та інші.

Motion Designer у Now You Know

Богдан Мартовський

Вiдео дизайнер Playrix

Максим Котляр