Лектори КАМА

НА СЬОГОДНІ ПУЛ ЛЕКТОРІВ КАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З МАЙЖЕ 500 ЛЮДЕЙ. ВСІ ВОНИ – ВЕДУЧІ ТА ПРАКТИКУЮЧІ ФАХІВЦІ СВОЇХ ГАЛУЗЕЙ

Щодня навчання тут – це спілкування з креативними директорами та стратегами відомих рекламних агенцій, обговорення ідей із західними та українськими дизайнерами та режисерами, майстерні з відомими художниками та дискусії з арт критиками.

 • Сергій Ковтун

  Колишній продакт-менеджер Parimatch Tech та співзасновник ProductCamp U ...

 • Альона Кобозєва

  Директорка з комунікацій та спонсорства Parimatch Ukraine. Експертка з ...

 • Маша Водоп'янова

  Мультидисциплінарна дизайнерка з Берліну. Зараз працює з Axel Springer, ...

 • Шура Герасименко

  Бренд дизайнер в O0 Design Раніше працювала в Brandon Archibald, BBDO ...

 • Юля Либенська

  Продакт-дизайнерка та area lead в MacPaw. 6 років досвіду роботи зі ста ...

 • Марія Оз

  Instagram блогер, креативний режисер, ілюстратор, кліпмейкер. Автор клі ...

 • Максим Яковлев

  Маркетолог, SEO спеціаліст, експерт із розвитку YouTube-каналів. Produc ...

 • Еліна Кондрашова

  Head of Content Distribution в AIR Media-Tech -- очолює напрямок розвит ...

 • Віра Сливинська

  Директор з міжнародного розвитку AIR Media-Tech — міжнародної медіа-ком ...

Колишній продакт-менеджер Parimatch Tech та співзасновник ProductCamp Ukraine

Сергій Ковтун

Директорка з комунікацій та спонсорства Parimatch Ukraine.
Експертка з комунікацій та маркетингу з 15-річним досвідом.
Фокус у роботі: стратегії і практика. Антикризові та маркетинг-комунікації. Investors relations, sports marketing. Має досвід роботи зі світовими інфлюенсерами, зірками спорту і музики, а також успішні кейси побудови особистих брендів власників і керівників бізнесу в FMCG, енергетиці, IT та мистецтві.

Альона Кобозєва

Мультидисциплінарна дизайнерка з Берліну. Зараз працює з Axel Springer, найбільшим медіа-видавництвом у Європі, а раніше займалася проектами компаній Snap і Microsoft.

Маша Водоп’янова

Бренд дизайнер в O0 Design
Раніше працювала в Brandon Archibald, BBDO Ukraine, Reynolds and Reyner

Шура Герасименко

Продакт-дизайнерка та area lead в MacPaw. 6 років досвіду роботи зі стартапами, міжнародними організаціями та комунікаційними агенціями.

Юля Либенська

Instagram блогер, креативний режисер, ілюстратор, кліпмейкер. Автор кліпів для Pianoboy, Мальбек та Сюзанна, а також Krut на Eurovision 2020. Створює анімації для OhMyLook та G.bar, GoodWine, Cільпо, Hilton, Intertop, Subaru, Моршинська, Галичина та інших.

Марія Оз

Маркетолог, SEO спеціаліст, експерт із розвитку YouTube-каналів. Product Management Team Lead у AIR Media-Tech. Сертифікований спеціаліст YouTube, Google Analytics та Google Ads Video.

Максим Яковлев

Head of Content Distribution в AIR Media-Tech — очолює напрямок розвитку TikTok та керує напрямком дистрибуції контенту на різні діджитал платформи. У портфоліо Еліни десятки спецпроектів із регіональними та міжнародними офісами TikTok. Працювала з топовими блогерами та такими українськими артистами та компаніями, як “Антитіла”, The Hardkiss, MamaRika, MONATIK, Mamamusic, Nestle, Oriflame та багатьма іншими.

Еліна Кондрашова

Директор з міжнародного розвитку AIR Media-Tech — міжнародної медіа-компанії, яка створює продукти для розвитку інфлюенсерів і брендів та є офіційним сертифікованим партнер YouTube. Віра вже понад 16 років у маркетингу та комунікаціях у сферах діджитал-медіа, фінансових послуг, FMCG у міжнародних та українських компаніях. Серед клієнтів  Mastercard, PepsiCo, Coca-Cola, UEFA, Nestle, McDonald’s, Intertop, Comfy, Danone та інші. В даний час керує міжнародним розвитком бізнесу в AIR Media-Tech і є Головою комітету з питань інфлюєнсер маркетингу в iAB Ukraine.

Віра Сливинська