Design Basic
#KAMA 18

Поточний набір

Прийом реєстрацій триває

Навчання починається у лютому

Форма навчання та тривалість курсу

Офлайн
10 тижнів лекцій та практики

Ранкова група:
2 рази на тиждень
ПН-СР з 9:00

Вечірня група:
2-3 рази на тиждень
ПН-ПТ з 19:00 до 21:00
СБ у денний час

Вартість

Повна одноразова оплата — ₴20 000
Оплата частинами — ₴21 000 (по ₴7 000 трьома платежами)

Також для людей, що постраждали під час війни, КАМА пропонує спеціальни умови та додаткові знижки.

ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН — ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ ВИД МИСТЕЦТВА, А ОДНА З ГОЛОВНИХ ЙОГО ФУНКЦІЙ — ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗБАГАЧЕННЯ ВІЗУАЛЬНОГО ПРОСТОРУ, ЩО НАС ОТОЧУЄ.

Напрям дизайну в нашій Академії представлено курсами Design Basic, Graphic Design Advanced, UX Design, WEB Design, Illustration Basic та Illustration Advanced.

Програму Design Basic було розроблено спеціально для тих студентів, хто тільки починає вчитися дизайну, і для тих, хто не впевнений у своїх технічних навичках і хотів би підготуватися до занять на курсах Graphic Design Advanced, Web Design, Illustration Basic та UI/UX Design.

Заняття будуть розподілені на практичні та теоретичні. У невеликих теоретичних блоках студенти познайомляться з побудовою системи візуальної мови, роботою зі шрифтами та основами додрукової підготовки.

Програма курсу

 1. Вступний блок

  →Растрова і векторна графіка: відмінності й особливості. →Креативна лінійка Adobe Creative Cloud. →Що таке дизайн: загальні поняття й терміни. →Технічні питання й параметри необхідних пристроїв.

 2. Растрова графіка

  Введення в курс Photoshop: поняття «растрове зображення», налаштування інтерфейсу програми, поняття «робочий простір», персоналізація робочого простору, створення нового зображення, зміна основних параметрів зображень, кадрування та охорона файлів.→ Способи виділення областей зображення.→ Альфа-канали та маски шарів.→ Багатошарові зображення.→ Робота із шарами: угрупування, стилі шарів, непрозорість і режими накладання, створення монтажу на основі декількох зображень.→ Початок монтажу й корекції: загальні відомості про канали, створення і збереження альфа-каналів, використання маски шару для неруйнівного монтажу, основні операції корекції зображення, заливаючі шари, коректуючі шари, стандартні фільтри.→ Основи технік малювання й ретуші: параметри пензлю, бібліотеки пензлів, зафарбовування областей. Градієнтні переходи, інструменти Clone Stamp, Spot Healing Brush, Healing Brush, Patch Tool, Content-Aware Move Tool.→ Покрокова анімація й мокап.→ Основи теорії кольору.

 3. Векторна графіка

  Adobe Illustrator. Основи: способи і принципи створення векторних об’єктів, розмір, колір об’єктів і їхніх контурів, способи копіювання.→ Трансформація, вирівнювання й переміщення. Комбінування як альтернатива малювання: об’єкти довільної форми, методи комбінування, класичні логотипи.→ Робота з текстом: які бувають шрифти і для чого вони використовуються, розмір, відстань, текстові блоки.→ Робота з кольором і кольоровими переходами: кольорові моделі, поєднання, градієнти, прозорість.→ Трасування й розфарбовування.→ Пензлі і складна трансформація.→ Оформлення ілюстрації за допомогою ефектів.

 4. Ключові інструменти Figma

  Робота з шейпами, грідом → Тексти → Маски → Компоненти → Стилі → Ефекти → Інтеграція растрових зображень → Робота з кольором та градієнтами → Інструменти прототипування. Основи прототипування сайтів

Куратори курсу

 • Євген Перепелиця

  Дизайнер, Adobe ACE/ACI, Apple DTP Expert. Куратор вечірнього і дистанційного курсу Graphic Design Basic.

 • Дар'я Стеценко

  Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні.

Практика на курсі

Практика на базовому рівні передбачає навчання роботи в Adobe Photoshop, Adobe Illustrator i Figma

Дизайнер, Adobe ACE/ACI, Apple DTP Expert.
Куратор вечірнього і дистанційного курсу Graphic Design Basic.

Євген Перепелиця

Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні.

Дар’я Стеценко