Graphic Design Basic
#KAMA 21

Набір 2024

Прийом реєстрацій відкрито

Старт занять навесні

Форма навчання та тривалість курсу

Офлайн
10 тижнів лекцій та практики

2-3 рази на тиждень
ПН-ПТ з 19:00 до 21:00

Вартість

Повна одноразова оплата — ₴20 000
Оплата частинами — ₴22 500 (по ₴7 500 трьома платежами)

Також для людей, що постраждали під час війни, КАМА пропонує спеціальні умови та додаткові знижки.

ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН — ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ ВИД МИСТЕЦТВА, А ОДНА З ГОЛОВНИХ ЙОГО ФУНКЦІЙ — ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗБАГАЧЕННЯ ВІЗУАЛЬНОГО ПРОСТОРУ, ЩО НАС ОТОЧУЄ.

Напрям дизайну в нашій Академії представлено курсами Graphic Design Basic, Graphic Design Advanced та UX/UI Design.

Програму Graphic Design Basic було розроблено спеціально для тих студентів, хто тільки починає вчитися дизайну, і для тих, хто не впевнений у своїх технічних навичках і хотів би підготуватися до занять на курсах Graphic Design Advanced та UI/UX Design.

Заняття будуть розподілені на практичні та теоретичні. У невеликих теоретичних блоках студенти познайомляться з побудовою системи візуальної мови, роботою зі шрифтами та основами додрукової підготовки.

Програма курсу

  1. Вступний блок

    Растрова і векторна графіка: відмінності й особливості. →Креативна лінійка Adobe Creative Cloud. →Що таке дизайн: загальні поняття й терміни. →Технічні питання й параметри необхідних пристроїв.

  2. Adobe Photoshop

    Робочий простір: налаштування інтерфейсу, панелей, колірних профілей. → Основи растрової графіки: параметри документа, просте малювання, робота з пензликом та шарами. → Ретуш, корекція тону та кольору: неруйнівна ретуш зображень, інструменти для видалення дефектів, коригувальні шари, корекція вибіркових ділянок зображень, смарт-фільтри. → Виділення та вирізання (маскування) об‘єктів: інструменти виділення, швидка маска, растрова та векторна маски шарів, вирізання складних обʼєктів за допомогою каналів, збереження альфа-каналів. → Фотоколаж та робота з текстом: смарт-обʼєкти, смарт-фільтри, шари-заливки, відсікаючі шари (clipping mask layers), трансформація та деформація обʼєктів, режими накладання, додавання тексту. →Підготовка фотографій для портфоліо: виправлення викривлень обʼєктива, ретуш та корекція за допомогою Camera Raw, заливка та масштабування з урахуванням вмісту, авто-вирівнювання та авто-змішування шарів. →Візуалізації та мокапи: фотореалістична візуалізація друку на папері, на тканині і в обʼємі, додавання тіней, рельєфності, текстурності за допомогою ефектів, деформації, пластики, фільтрів. → Покадрова gif-анімація, збереження та експорт файлів.

  3. Adobe Illustrator

    Робочий простір: налаштування інтерфейсу, панелей, колірних профілей. → Основи векторної графіки: параметри документа, артборди, векторні контури та точки прив‘язки, атрибути векторних обʼєктів, інструмент перо, накладання та групування обʼєктів. → Основи теорії кольору (лекція). Практика: кольори RGB, HSB та CMYK, зразки та глобальні кольори, створення гармонійної палітри. → Довільне малювання: векторні пензлики, олівець, ластик, пластика, маріонеткова деформація, градієнт, маски та символи. → Додаткові інструменти створення графіки: автоматична векторизація растрового зображення (трасування), піксель-арт, бленди, патерни, ефекти, обʼємна графіка: меш та 3D. → Геометризована графіка: створення фігур та їхні параметри, трансформації, переміщення та вирівнювання обʼєктів, перспектива, віддзеркалювання та повтор обʼєктів по кругу. → Створення складного об’єкту через комбінування простих форм: обробка контурів (pathfinder), складені фігури та контури, деформації, створення паралельних контурів, напрямні лінії та базова сітка документа. → Основи типографії та робота з текстом (лекція). Практика: шрифт та його накреслення, кегль, інтерліньяж, кернінг, трекінг та їхні налаштування, текстові інструменти та контейнери, виключка, текст по контуру та в області, гліфи, види тире, лапок та пробілів, стилі тексту та абзацу. → Побудова модульної сітки: базові лінії, колонки, рядки, модулі, привʼязка тексту до модульної сітки. → Основи додрукарської підготовки (лекція). Практика: підготовка макету до друку, формат та роздільна здатність, простір CMYK, триадні кольори, простий та складовий чорний, переведення шрифтів в криві, розбирання ефектів, зведення прозорості, вильоти під обріз, експорт файлу для друку.

  4. Ключові інструменти Figma

    Робота з шейпами, грідом → Тексти → Маски → Компоненти → Стилі → Ефекти → Інтеграція растрових зображень → Робота з кольором та градієнтами → Інструменти прототипування. Основи прототипування сайтів

Куратори курсу

  • Дар'я Стеценко

    Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні. Займалася дизайном та версткою випусків українського естетичного журналу LA BOUSSOLE, зокрема «Українська ідентичність».

Практика на курсі

Практика на базовому рівні передбачає навчання роботи в Adobe Photoshop, Adobe Illustrator i Figma

Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні. Займалася дизайном та версткою випусків українського естетичного журналу LA BOUSSOLE, зокрема «Українська ідентичність».

Дар’я Стеценко