Graphic Design Basic
#KAMA 17

осінній набір

старт занять

6 вересня

тривалість

8 тижнів

ранкова група:
двічі на тиждень (понеділок та середа з 9:00)

вечірня група:
двічі-тричі на тиждень у будні з 19:30 до 21:30, у суботу з 12:00

формати навчання

ранкові та вечірні групи

вартість

при одноразовій платі — ₴14 000
або по ₴8 000 двома платежами

при одночасному вступі на Graphic Design Advanced знижка на Graphic Design Basic — 50 %

ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН — ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ ВИД МИСТЕЦТВА, А ОДНА З ГОЛОВНИХ ЙОГО ФУНКЦІЙ — ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗБАГАЧЕННЯ ВІЗУАЛЬНОГО ПРОСТОРУ, ЩО НАС ОТОЧУЄ.

Напрям дизайну в нашій Академії представлено курсами Graphic Design Basic, Graphic Design Advanced, UX Design, WEB Design, Illustration Basic та Illustration Advanced.

Програму базового рівня було розроблено спеціально для тих студентів, хто тільки починає вчитися дизайну, і для тих, хто не впевнений у своїх технічних навичках та хотів би підготуватися до занять на курсі просунутого рівня.

Заняття будуть розподілені на практичні та теоретичні. У невеликих теоретичних блоках студенти познайомляться з побудовою системи візуальної мови, роботою зі шрифтами та основами додрукової підготовки.

Практика на базовому рівні передбачає навчання роботи в графічних редакторах (Adobe Photoshop та Adobe Illustrator).

Поцікавитися процесом навчання можна особисто, на Дні відкритих дверей чи за телефоном і мейлом.

Програма курсу

 1. Вступний блок

  →Растрова і векторна графіка: відмінності й особливості. →Креативна лінійка Adobe Creative Cloud. →Що таке дизайн: загальні поняття й терміни. →Технічні питання й параметри необхідних пристроїв.

 2. Растрова графіка

  Введення в курс Photoshop: поняття «растрове зображення», налаштування інтерфейсу програми, поняття «робочий простір», персоналізація робочого простору, створення нового зображення, зміна основних параметрів зображень, кадрування та охорона файлів.→ Способи виділення областей зображення.→ Альфа-канали та маски шарів.→ Багатошарові зображення.→ Робота із шарами: угрупування, стилі шарів, непрозорість і режими накладання, створення монтажу на основі декількох зображень.→ Початок монтажу й корекції: загальні відомості про канали, створення і збереження альфа-каналів, використання маски шару для неруйнівного монтажу, основні операції корекції зображення, заливаючі шари, коректуючі шари, стандартні фільтри.→ Основи технік малювання й ретуші: параметри пензлю, бібліотеки пензлів, зафарбовування областей. Градієнтні переходи, інструменти Clone Stamp, Spot Healing Brush, Healing Brush, Patch Tool, Content-Aware Move Tool.→ Покрокова анімація й мокап.→ Основи теорії кольору.

 3. Векторна графіка

  Adobe Illustrator. Основи: способи і принципи створення векторних об’єктів, розмір, колір об’єктів і їхніх контурів, способи копіювання.→ Трансформація, вирівнювання й переміщення. Комбінування як альтернатива малювання: об’єкти довільної форми, методи комбінування, класичні логотипи.→ Робота з текстом: які бувають шрифти і для чого вони використовуються, розмір, відстань, текстові блоки.→ Робота з кольором і кольоровими переходами: кольорові моделі, поєднання, градієнти, прозорість.→ Трасування й розфарбовування.→ Пензлі і складна трансформація.→ Оформлення ілюстрації за допомогою ефектів.

Куратори курсу

 • Євген Перепелиця

  Дизайнер, Adobe ACE/ACI, Apple DTP Expert. Куратор вечірнього і дистанційного курсу Graphic Design Basic.

 • Дарья Стеценко

  Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні.

Практика на курсі

Практика на базовому рівні передбачає навчання роботи в графічних редакторах (Adobe Photoshop та Adobe Illustrator)

Дизайнер, Adobe ACE/ACI, Apple DTP Expert.
Куратор вечірнього і дистанційного курсу Graphic Design Basic.

Євген Перепелиця

Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні.

Дарья Стеценко