Graphic Design

ADVERTISING:
CREATIVITY & MARKETING

Набір студентів 2024 — 2026

Прийом реєтрацій

Набір студентів триває до 13 вересня
Початок занять 7 жовтня

Тривалість

2 роки (4 семестри)
Жовтень 2024 — червень 2026

Форма‌ ‌навчання

Денна
Понеділок — п'ятниця

Вартість

13 500 грн на місяць
Одноразовий внесок - 500 $

Також для людей, що постраждали під час війни, КАМА пропонує спеціальні умови та додаткові знижки.

Ми розробили дворічну програму курсу Creative Advertising спеціально для тих, хто хоче розкрити свій креативний потенціал та реалізувати себе в цьому напрямку, а після закінчення курсу почати кар’єру в рекламі або суміжних індустріях.

Курс включає основи дизайну, копірайтингу, артдирекшну, написання сценаріїв, фільммейкінгу. Він складається з загальних предметів, спеціалізованої теорії, вивчення основних графічних редакторів, додатків для роботи з відео та великої кількості практики. 

Велику увагу програма приділяє загальному розвитку та розширенню кругозору наших студентів. Завдяки вивченню історії різних видів та жанрів мистецтва, основ філософії та психології студенти вчаться аналізувати та розуміти навколишній світ у глобальному контексті, відчувати тенденції розвитку суспільства та технологій. Це дозволяє їм не почуватися ізольовано та бути впевненими у своїй конкурентоздатності. 

Система оцінювання в нашій Академії побудована на обов’язковому виконанні практик, презентації проєктів та фідбеці від викладачів і менторів курсу. Це позитивно впливає на якість виконання робіт, вміння об’єктивно оцінювати власну роботу та на розвиток презентаційних навичок.

Для зарахування на курс вам необхідно заповнити реєстраційну анкету нижче. Після цього з вами сконтактує один з координаторів курсу та надішле аплікаційну форму майбутнього студента разом з творчим завданням. Останній етап вступу – співбесіда, дата якої буде назначена після виконання творчого завдання.

Програма курсу

 1. Загальні предмети

  Футурологія → Логіка → Культурологія → Історія мистецтв → Психологія → Філософія → Англійська мова (загальний та спеціалізований курс)

 2. Основні напрями навчання в рамках спеціалізації

  Копірайтинг → Основи дизайну, системи брендингу, комунікаційний дизайн, типографіка → Моушн-дизайн та анімація → Інтерактивні медіа та нові технології → Основи режисури, рекламні зйомки, робота зі сценарієм, основи відеомонтажу → Креативні методики та системи оцінювання ідей → Стратегія → Креатив у діджиталі → Фотографія та пост-продакшн → Ілюстрація

 3. Комп’ютерні додатки

  Adobe Photoshop → Adobe Illustrator → Adobe After Effects → Adobe Premiere → Figma

Куратори курсу

 • Михайло Вербицький

  Дизайнер/арт-директор Створював креатив у Samsung, Nestle і Petcube. До повномасштабного вторгнення працював радником з креативу, зараз менеджерить креативні проекти в МХП

Лектори курсу

 • Євген Величев

  Незалежний бренд-дизайнер та ілюстратор, більше ніж з 12-ти річним досвідом роботи. 5 років працював у Banda. Був залучений до створення таких брендів, як - Ukraine Now, Bravery та інші. Серед кейсів проекти для Pepsi, Uber, Bud, NAMU, Comfy, Monobank, Goodwine, MacPaw, ЛУН, НБУ, The Weeknd, Post Malone, European League of Football, Unicef, Pinchuk Art Centre, The Village.ua, Forbes. Роботи Євгена відзначені нагородами Red Dot Design Awards, Epica Awards, Effie, ibby, Golden drum.

 • Ксенія Сєргеєва

  Креативниця, копірайтерка, сценаристка, концептерка, ідейниця. Серед кейсів: Cher17 про осінь, Mastercard, Ecosoft, Intertop, Галичина, Luminark. Тон голосу: Планета Кіно, ЦВК, БоХліб, Нафтогаз +++. Комунікаційні стратегії: Єправо, SoftServe, Сільпо.

 • Катерина Малашок

  Креативна копірайтерка MacPaw та сценаристка

 • Руслан Мироненко

  Аспірант кафедри логіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, засновник «Plato’s Cave»

 • Ігор Фінашкін

  співзасновник і креативний директор I AM IDEA, випускник КАМА

 • Дмитро Горбенко

  Senior creative copywriter Досвід роботи більше 5 років Працював з: Comfy, OKKO, МХП, robota,ua, Uklon, Будинок іграшок, Intertop WOG, Нова Пошта, УкрПошта, Ковальська, NOVUS, METRO Україна

 • Олександр Сіроус

  new media artist і музикант

 • Катерина Цигикало

  Мистецтвознивиця, кураторка, дослідниця українського мистецтва ХХ та початку ХХІ століть, арт консультант, докторка філософії. Авторка книги про українського шістдесятника Олександра Дубовика та статей до збірних праць про українське мистецтво. Курувала виставки в Національному художньому музеї України, Національному центрі «Український дім», Stedley Art Foundation.

 • Сєрж Авдєй

  звукорежисер, саунд-дизайнер фільмів та вистав.

 • Надія Тимчук

  Кандидатка культурології, старша викладачка кафедри культурології НаУКМА, наукова співробітниця NAMU

 • Ксенія Зборовська

  Історикиня філософії, медієвістка, антикознавиця, кандидатка філософських наук, співзасновниця проєкту «Печера Платона».

 • Олексiй Смєхов

  Креативний директор HUMAN agency. 

 • Макс Бондаренко

  6 років у креативній індустрії. Був дизайнером в IAMIDEA і арт директором в Banda. Працював з Приватбанком, Visa, Моржо, Чумак, Пром, Боржомі, Єва.

 • Олена Ляпустіна

  2 роки досвіду роботи у 2D Motion Design. Колишня Head 2D Motion у дизайн агенції Fragment. Зараз моушен дизайнерка в IT Компанії Bakotech.

 • Анна Сирота

  3 роки досвіду в дизайні. Працювала над створенням презентацій в Shevchuk Büro та ochi design. Задизайнила 100+ презентацій.

 • Альона Довгопол

  Graphic designer, illustrator, art director

 • Михайло Вербицький

  Дизайнер/арт-директор Створював креатив у Samsung, Nestle і Petcube. До повномасштабного вторгнення працював радником з креативу, зараз менеджерить креативні проекти в МХП

 • Данило Мірянов

  Арт-директор Випускник КАМА, дизайнив для Планети Кіно, Borjomi, Henkel, Winetime, Fresh Black, Повернись Живим. Клабер в Янков Клаб

 • Анастасія Рудавка

  Керівниця департаменту комунікацій Suziria Group, ex-Head of Communications BE — IT Agency. Понад 9 років у впровадженні, перезапуску та розвитку брендів/продуктів.

 • Дарʼя Шульга

  3 роки досвіду в презентаціях та маркетингу. Працювала PM в Shevchuk Büro Координувала проєкти презентацій для 20+ клієнтів в Україні та закордоном.

 • Дар'я Стеценко

  Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні. Займалася дизайном та версткою випусків українського естетичного журналу LA BOUSSOLE, зокрема «Українська ідентичність».

 • Аня Соловей

  Marketing Design Team Lead

 • Люда Бей

  Стратегиня Banda Agency. Працювала з такими компаніями, як ДТЄК, Моржо, Рepsi, Monaco, Novus, Наша Ряба, AMO.

 • Лук'ян Галкін

  кінокритик, продюсер громадського телеканалу UA КУЛЬТУРА

 • Антон Дробович

  Доцент кафедри культурології та філософської антропології в Національному антропологічному університеті імені М.П. Драгоманова. Кандидат філософських наук.

 • Руслан Петров

  Art Director

 • Мирослава Шевченко

  Ілюстраторка, creative/art-director, графічна дизайнерка й засновниця бренда M1R .

 • Сергій Ірхін

  Motion designer С R E VV

 • Ольга Кривітченко

  Філософиня

Практика на курсі

Практика включає як самостійну роботу, так і командну. Командна практика часто побудована на роботі з реальними клієнтами, тому студенти вчаться працювати з реальними брендами та замовниками, розумітися на їхніх потребах, аудиторії та збирають портфоліо реалізованих проєктів, які стають великою перевагою при подальшому працевлаштуванні.

Дизайнер/арт-директор
Створював креатив у Samsung, Nestle і Petcube.
До повномасштабного вторгнення працював радником з креативу, зараз менеджерить креативні проекти в МХП

Михайло Вербицький

Незалежний бренд-дизайнер та ілюстратор, більше ніж з 12-ти річним досвідом роботи. 5 років працював у Banda. Був залучений до створення таких брендів, як – Ukraine Now, Bravery та інші.
Серед кейсів проекти для Pepsi, Uber, Bud, NAMU, Comfy, Monobank, Goodwine, MacPaw, ЛУН, НБУ, The Weeknd, Post Malone, European League of Football, Unicef, Pinchuk Art Centre, The Village.ua, Forbes.
Роботи Євгена відзначені нагородами Red Dot Design Awards, Epica Awards, Effie, ibby, Golden drum.

Євген Величев

Креативниця, копірайтерка, сценаристка, концептерка, ідейниця.

Серед кейсів: Cher17 про осінь, Mastercard, Ecosoft, Intertop, Галичина, Luminark.
Тон голосу: Планета Кіно, ЦВК, БоХліб, Нафтогаз +++.
Комунікаційні стратегії: Єправо, SoftServe, Сільпо.

Ксенія Сєргеєва

Креативна копірайтерка MacPaw та сценаристка

Катерина Малашок
Працювала data scientist в ISD Group

Аспірант кафедри логіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, засновник «Plato’s Cave»

Руслан Мироненко

співзасновник і креативний директор I AM IDEA, випускник КАМА

Ігор Фінашкін
Працює з Uklon, Intertop, Comfy, Будинок Іграшок, Ardis group, Pit Bull, OKKO, Fishka, КМКФ «Molodist».

Senior creative copywriter
Досвід роботи більше 5 років
Працював з: Comfy, OKKO, МХП, robota,ua, Uklon, Будинок іграшок, Intertop WOG, Нова Пошта, УкрПошта, Ковальська, NOVUS, METRO Україна

Дмитро Горбенко

new media artist і музикант

Олександр Сіроус
Працює над інсталяціями та перформенсами, а так само з виджеингом і саундартом. Алекс створює інтерактивний візуальний контент в таких програмах як unity, unreal engine, blender, використовує також різні технології, такі як: датчик руху Kinect, leap motion, arduino.

Мистецтвознивиця, кураторка, дослідниця українського мистецтва ХХ та початку ХХІ століть, арт консультант, докторка філософії.

Авторка книги про українського шістдесятника Олександра Дубовика та статей до збірних праць про українське мистецтво. Курувала виставки в Національному художньому музеї України, Національному центрі «Український дім», Stedley Art Foundation.

Катерина Цигикало

звукорежисер, саунд-дизайнер фільмів та вистав.

Сєрж Авдєй
Сєрж Авдєй - отримав освіту в Харківській Академії Культури за фахом артист симфонічного оркестру (віолончель) та диригент, потім в Київському Національному Університеті Театра Кіно і Телебачення ім. І. Карпенка-Карого за фахом звукорежисер. Наразі є членом ГО “Сучасне Кіно України”, Театру Анімаційного Мистецтва ТАМ та ЦСМ ДАХ. Працює звукорежисером та саунд-дизайнером фільмів та вистав. Sound Director у KWA Sound Production

Кандидатка культурології, старша викладачка кафедри культурології НаУКМА, наукова співробітниця NAMU

Надія Тимчук

Історикиня філософії, медієвістка, антикознавиця, кандидатка філософських наук, співзасновниця проєкту «Печера Платона».

Ксенія Зборовська

Креативний директор HUMAN agency. 

Олексiй Смєхов

6 років у креативній індустрії. Був дизайнером в IAMIDEA і арт директором в Banda. Працював з Приватбанком, Visa, Моржо, Чумак, Пром, Боржомі, Єва.

Макс Бондаренко

2 роки досвіду роботи у 2D Motion Design.
Колишня Head 2D Motion у дизайн агенції Fragment.
Зараз моушен дизайнерка в IT Компанії Bakotech.

Олена Ляпустіна

3 роки досвіду в дизайні.
Працювала над створенням презентацій в Shevchuk Büro та ochi design.
Задизайнила 100+ презентацій.

Анна Сирота

Graphic designer, illustrator, art director

Альона Довгопол

Дизайнер/арт-директор
Створював креатив у Samsung, Nestle і Petcube.
До повномасштабного вторгнення працював радником з креативу, зараз менеджерить креативні проекти в МХП

Михайло Вербицький

Арт-директор
Випускник КАМА, дизайнив для Планети Кіно, Borjomi, Henkel, Winetime, Fresh Black, Повернись Живим. Клабер в Янков Клаб

Данило Мірянов

Керівниця департаменту комунікацій Suziria Group, ex-Head of Communications BE — IT Agency. Понад 9 років у впровадженні, перезапуску та розвитку брендів/продуктів.

Анастасія Рудавка

3 роки досвіду в презентаціях та маркетингу.
Працювала PM в Shevchuk Büro
Координувала проєкти презентацій для 20+ клієнтів в Україні та закордоном.

Дарʼя Шульга

Graphic designer, спеціалізується на візуальній ідентичності, поліграфії та комунікаційному дизайні. Займалася дизайном та версткою випусків українського естетичного журналу LA BOUSSOLE, зокрема «Українська ідентичність».

Дар’я Стеценко

Marketing Design Team Lead

Аня Соловей

Стратегиня Banda Agency.
Працювала з такими компаніями, як ДТЄК, Моржо, Рepsi, Monaco, Novus, Наша Ряба, AMO.

Люда Бей

кінокритик, продюсер громадського телеканалу UA КУЛЬТУРА

Лук’ян Галкін
Український кінознавець та кінокритик, виконавчий продюсер телеканалу UA:КУЛЬТУРА, головний редактор та співзасновник онлайн-видання Moviegram, лектор освітніх заходів з питань кіно.

Доцент кафедри культурології та філософської антропології в Національному антропологічному університеті імені М.П. Драгоманова. Кандидат філософських наук.

Антон Дробович
Глава Українського інституту національної пам' яті. Науковець, експерт у сфері освіти і культури, дослідник міфології та сучасних комунікацій, арт-критик. Автор більш ніж 50 наукових публікацій, 5 навчально-методичних посібників та програм для вищої школи.

Art Director

Руслан Петров
Креативний продюсер, арт-директор в BART and FINK

Ілюстраторка, creative/art-director, графічна дизайнерка й засновниця бренда M1R .

Мирослава Шевченко
Працювала Creative/Art Director в R Agency Мирослава виконує різні замовлення – від брендингу до афіш, стікерів та принтів для одягу. 

Motion designer С R E VV

Сергій Ірхін
Сергій Ірхін - 3D і моушн дизайнер в CREVV. Працював з Uklon, Pinchuk Foundation та Арт завод Платформа.

Філософиня

Ольга Кривітченко
Ольга Кривітченко— докторантка філософіського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, журналістка, кінокритикиня.