Motion Design

набір 2023

прийом студентів

Новий набір в групи триває.
Лекції почнуться влітку.

тривалість

12-14 тижнів

форма навчання

дистанційна
2 рази на тиждень
19:30 за київським часом

вартість

При оплаті до 1 лютого: 16 000 грн ($440/€425) однією сумой або двома частинами по 9 000 грн ($245/€240)

При оплаті після 1 лютого: 18 000 грн ($492/€463) однією сумой або двома частинами по 10 000 грн ($273/€257)

MOTION DESIGN ОБ'ЄДНУЄ ДИЗАЙН, АНІМАЦІЮ, 2D і 3D-ГРАФІКУ, РЕЖИСУРУ, МОНТАЖ, ДИНАМІЧНУ КОМПОЗИЦІЮ. ЗАВДЯКИ MOTION DESIGN МОЖНА СТВОРЮВАТИ ВІДЕОКЛІПИ, ЗАСТАВКИ КІНО, ІГОР ТА СЕРІАЛІВ, ОФОРМЛЮВАТИ ТЕЛЕВІЗІЙНІ ЕФІРИ ТА СВІТЛОВІ ПРОЄКЦІЇ.

Курс зосереджено на створенні стильної й якісної анімації. Ми розберемо основи роботи з After Effects, базові анімаційні принципи і пайплайн, попрацюємо з персонажем. 

Цей курс підійде як досвідченим графічним, web- чи UI/UX-дизайнерам, так і новачкам, що лише хочуть розпочати розумітися на motion.

Програма курсу

 1. 2D-анімація в After Effects

  Моушн-дизайн. Вступне заняття → Введення в After Effects → Анімація та редактор графіків анімації → Шейп і маски → Анімація ілюстрацій → Анімація інтерфейсів → Трекинг → Ефекти → Персонажна анімація. Ріггінг → Персонажна анімація. Цикл ходьби.

 2. 3D в Cinema 4D

  Введення в 3D. Cinema 4D → 3D в After Effects → Cinema 4D: Анімація в 3D → Генератори, деформери, текст → Основи рендеринга і шейдинга → Зв'язок і композітінг в AE → Cinema 4D. Toon Shading → Сторонні рендери → Mograph анімація. Ефектори частина 1 → Mograph анімація. Ефектори частина 2 → Cinema 4D і After Effects. Практика.

 3. Курсова робота

  Розбору брифа. Розробляємо концепцію і плануємо завдання → Рев'ю проектів і коментарі.

Куратори курсу

 • Віталій Кравчук

  VFX & Motion artist. VFX Designer в Snap Inc.

Роботи кураторів

Лектори курсу

 • Максим Котляр

  Вiдео дизайнер Playrix

VFX & Motion artist. VFX Designer в Snap Inc.

Віталій Кравчук
Робить графіку для реклами, кліпів та ігор. Працює з 2D і 3D анімацією, анімацією інтерфейсів, VR / AR, фотореалістичним рендером і динамічними симуляціями. Серед клієнтів: Sony, Martini, Durex, OTP Bank, NLO TV, Hacken, Letyshops, Sandora, Vichy, Schwarzkopf, Zhilyova Lingerie, AxDraft, Hotspot Shield, Benchmark

Вiдео дизайнер Playrix

Максим Котляр