Digital Marketing
#KAMA 20

Поточний набір

Реєстрація відкрита

Старт занять у жовтні

Форма навчання та тривалість курсу

Офлайн

16 тижнів лекцій та практики
4 тижні підготовки фінального проєкту

Заняття 2-3 рази на тиждень
ПН-ПТ з 19:00 до 21:00

Вартість

Повна одноразова оплата — ₴32 000
Оплата частинами — ₴37 500 (п'ять платежів по ₴7 500)

Також для людей, що постраждали під час війни, КАМА пропонує спеціальни умови та додаткові знижки.

У ДИДЖИТАЛІ ВСЕ ДУЖЕ ШВИДКО ЗМІНЮЄТЬСЯ, ТОМУ НЕОБХІДНО ПОСТІЙНО РОЗВИВАТИ СВОЇ НАВИЧКИ, БУТИ В КУРСІ НОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ ТА ТРЕНДІВ.

Цей курс дасть базові знання з диджитал-маркетингу та допоможе тим, хто хоче освоїтися у світі диджиталу. Бренд-менеджери зрозуміють, як просувати свої бренди в мережі, що необхідно знати про диджитал як ефективний канал комунікації, як оцінювати ефективність рекламних кампаній та чого очікувати від агенцій.


Для кого: 

 • Власників бізнесу, які хочуть розуміти, як просувати свої бренди в диджиталі
 • SMM-менеджерів та контент-креаторів
 • Маркетинг- та бренд-менеджерів, які хочуть зрозуміти, як просувати свої бренди в диджиталі, оцінювати ефективність рекламних кампаній та розуміти, чого очікувати від агенцій
 • Стратегів, аналітиків, медіапланерів, які працюють в креативних, маркетингових та диджитал-агентствах
 • Але буде цікавий і корисний для всіх, хто хоче отримати експертизу з маркетингу

Ті, хто хотіли б працювати в цій сфері, але поки не відчуває у собі достатньо знань, отримають гідну базу, щоби подаватися на позиції медіапланерів, стратегів, аналітиків, артдиректорів чи креаторів у медійній та диджитал-агенції.

Програма курсу

Навчання на курсі Digital Marketing побудоване за модульною системою: програма складається з окремих тематичних блоків, для яких автор розробляє склад курсу та підбирає лекторів.

 1. Стратегія в digital

  Визначення задачі для цифрової комунікації → Позиція продукту/бренду на ринку, його впізнаваність, дистрибуція, канали продажів: як ці фактори впливають на комунікаційну стратегію і я визначають необхідність комунікації в диджиталі → Стратегія цифрового маркетингу: необхідні умови й місце в загальній стратегії маркетингу → Шлях споживацького рішення (Consumer Decision Journey) як основа диджитал-стратегії → Визначення основних показників ефективності на кожному етапі CDJ, інструменти моніторингу та аналізу

 2. Креатив у digital

  Креативні методики → Імплементація стратегії в креативі → Особливості диджитал-дизайну → Диджитал-копірайтинг

 3. Social Media Marketing

  SMM-стратегія: її роль у загальній маркетинговій стратегії бренду → Особливості аудиторії та роботи з Facebook & Instagram → Особливості аудиторії та роботи з Youtube → Можливості платних медіа та внутрішні метрики в соціальних мережах, показники ефективності → Оптимізація та автоматизація рекламних кампаній → Тренди в SMM

 4. Digital Media

  Інтернет як медіаканал → Огляд ринку диджитал-медіа → Екосистема диджитал-медіа (Owned, Paid, Earned Media) та показники KPI → Іміджеві та перформанс-кампанії → Інструменти Google Media (Search, GDN, Youtube) → Вебаналітика → Дослідження

 5. Project Management & Digital Production

  Вступ до курсу: загальна інформація про розробки → Типи платформ і технології → Етапи розробки та всі складові проєкту, ролі учасників → Проєкт очима клієнта: внутрішні процедури, очікування, ефективність

 6. E-Commerce

  Unit-економіка та моделі атрибуції → Сегментація клієнтів та Digital Data Layer → Персоналізація на різних етапах воронки продажів → Case Study: кейси в e-commerce → Самоосвіта в Digital Marketing

 7. Практика

  Модульна практика → Дипломний проєкт із командною роботою над реальним клієнтським брифом

Лектори курсу

 • Катерина Маноха

  12 років працює в маркетингу та IT. Акаунт-директоркою в агенції UAMASTER створила та впровадила 100+ digital стратегій. Керувала маркетингом українських та міжнародних компаній: DreamTeam, Fleet5, AIR media-tech, Depositphotos. 10 років спікерка та викладачка курсів у сфері digital-маркетингу. Також працює менторкою і допомагає рухатися бізнесам та людям до своїх цілей.

 • Юлія Коляда

  Marketing strategy head у Bob Snail. Ex Digital Head в Fedoriv Agency. Працювала з брендами WOG, Multiplex, 2085, Durex, Nurofen, No-Spa, Nestle, Riviera Village, Salutaris, Weestep. Зараз відповідає за створення комунікаційної диджитал еко-системи для бренду Bob Snail в Україні та світі.

 • Юлія Чужа

  стратегиня в Fedoriv Agency

 • Оленка Сергієнко

  SMM-стратегиня та контент-креаторка. Co-owner SMM-бюро shche_

 • Віктор Кіншов

  managing partner ROIBOY Agency

 • Ольга Шевченко

  креативна директорка Vintage

 • Євген Камінський

  Креативний директор агенції McCANN KYIV.

 • Юлія Шилова

  chief marketing officer в Omnicore

 • Ксенія Сєргеєва

  Копірайтерка, співзасновниця та креативна голова Big Bangers

 • Євген Шевченко

  Digital Marketing Strategist

 • Дмитро Зінченко

  head of digital у Philip Morris International

 • Інна Макотерська

  співзасновниця агенції I+J

Практика на курсі

Модульна практика й дипломний проєкт із командною роботою над реальним клієнтським брифом

У межах кожного модуля на курсі Digital Marketing студенти працюють над практичними завданнями. У модулі Digital Strategy готують бізнес-аналіз і досліджують шлях споживача й специфіку його поведінки в Діджитал-каналах. Практика з креативу передбачає роботу з текстами та креативними ідеями.

Модуль Social Media Marketing дасть можливість отримати практику в роботі з рекламним кабінетом, розібратися в специфіці кожної соцмережі Facebook, Instagram, YouTube, TikTok і розробити SMM-стратегію для реального клієнта.

У модулі Digital Media ми навчимося розуміти Google Analytics і GoogleAds, будувати медіаплани, оцінювати ефективність рекламних кампаній і на практиці розробимо медіастратегію. А в фіналі курсу студенти попрацюють з брифом від реального клієнта і підготують стратегію бренду в діджиталі й креативну ідею для рекламної кампанії 360.

12 років працює в маркетингу та IT. Акаунт-директоркою в агенції UAMASTER створила та впровадила 100+ digital стратегій. Керувала маркетингом українських та міжнародних компаній: DreamTeam, Fleet5, AIR media-tech, Depositphotos. 10 років спікерка та викладачка курсів у сфері digital-маркетингу. Також працює менторкою і допомагає рухатися бізнесам та людям до своїх цілей.

Катерина Маноха
Асоційована маркетинг-директорка в Kyiv Sygnals.

Marketing strategy head у Bob Snail.
Ex Digital Head в Fedoriv Agency.
Працювала з брендами WOG, Multiplex, 2085, Durex, Nurofen, No-Spa, Nestle, Riviera Village, Salutaris, Weestep.
Зараз відповідає за створення комунікаційної диджитал еко-системи для бренду Bob Snail в Україні та світі.

Юлія Коляда

стратегиня в Fedoriv Agency

Юлія Чужа

SMM-стратегиня та контент-креаторка. Co-owner SMM-бюро shche_

Оленка Сергієнко

managing partner ROIBOY Agency

Віктор Кіншов

креативна директорка Vintage

Ольга Шевченко

Креативний директор агенції McCANN KYIV.

Євген Камінський
Креативний директор агенції McCANN KYIV. Євген у рекламі вже більш ніж 20 років і за цей час став ментором для багатьох креативників та виростив команду артдиректорів і копірайтерів. Працював креативним директором JWTompson і Lowe & Partners Kiev (Adventa Lowe). У 2006 році очолив креативний відділ THINK! McCann Erickson та залишається креативним директором і дотепер. Серед клієнтів Євгена: Unilever, Kraft Jacobs Suchard, Heineken, Mercedes, Chrysler, Jeep, Nestle (Nescafe, «Світоч», «Мівіна»), «Боржомі», «Київстар», Master Card, САН ІнБев (Stella Artois, Staropramen, «Чернiгівське», «Рогань»), «Наша Ряба», АВК, «Сніжна Панда», Carlsberg Group («Славутич», «Балтика», «Арсенал», «Славутич ICE», Zatecky Gus, «Квас Тарас»).

chief marketing officer в Omnicore

Юлія Шилова

Копірайтерка, співзасновниця та креативна голова Big Bangers

Ксенія Сєргеєва

Digital Marketing Strategist

Євген Шевченко

head of digital у Philip Morris International

Дмитро Зінченко

співзасновниця агенції I+J

Інна Макотерська