Communication Management

Найближчий набір

прийом студентів

Набір у найближчу групу до 30 вересня 2022.
Лекції почнуться з жовтня.

Тривалість

8-10 тижнів

Форма навчання

Дистанційна
2-3 рази на тиждень (вівторок, четвер) о 19:30 за київським часом

Вартість

При оплаті до 30 серпня:
₴14 000 ($385/ €375) однією сумою або по ₴8 000 ($220/€215) двома частинами

При оплаті після 30 серпня:
₴16 000 ($440/€425) однією сумою або по ₴9 000 ($245/€240) двома частинами

Новий дистанційний курс Communication Management ми розробили спеціально для тих, хто вже працює або хотів би працювати у сфері брендкомунікацій та зв’язків з громадськістю.

Комунікації змінилися. Традиційні правила взаємодії, впливу та презентації вже не працюють. Цей курс навчить вас визначати найефективніші методи комунікації з аудиторією, побудови репутації і досягнення короткострокових або довгострокових комунікаційних цілей.

Курс підійде для тих, хто цікавиться і працює у сфері зв’язків з громадськістю та брендкомунікацій. Ви дізнаєтеся, чим відрізняються комунікації від PR та як використовувати різні інструменти для управління репутацією. Дослідите різні форми медіа і взаємодії з ними, навчитеся стратегічному плануванню і розробці комунікаційних планів, а також зрозумієте, як покращити імідж вашої компанії або клієнта.

По закінченню курсу ви зможете складати власне портфоліо, список контактів зі ЗМІ, прес-кіт, презентацію та план комунікації в кризових ситуаціях.

Програма курсу

 1. Роль комунікацій у бізнесі і житті

  Комункації і PR → Ефективні комунікації для побудови стосунків. Win-win → Репутація → Принципи сучасних комунікацій і комунікаційні тренди

 2. Дослідження

  Репутаційні дослідження → Здоров’я бренду

 3. Комунікаційна стратегія

  Канали комунікацій → Цільові аудиторії → Розробка комунікаційної ідеї і кампанії → Комунікаційний план, бюджетування і KPI

 4. Інструменти комунікацій

  Робота з Медіа → Піар-матеріали → Діджитал PR і соцмережі → Робота з інфлюенсерами

 5. Антикризові комунікаціі

  Негатив і фідбек

Куратори курсу

 • Альона Кобозєва

  Директорка з комунікацій та спонсорства Parimatch Ukraine. Експертка з комунікацій та маркетингу з 15-річним досвідом. Фокус у роботі: стратегії і практика. Антикризові та маркетинг-комунікації. Investors relations, sports marketing. Має досвід роботи зі світовими інфлюенсерами, зірками спорту і музики, а також успішні кейси побудови особистих брендів власників і керівників бізнесу в FMCG, енергетиці, IT та мистецтві.

Директорка з комунікацій та спонсорства Parimatch Ukraine.
Експертка з комунікацій та маркетингу з 15-річним досвідом.
Фокус у роботі: стратегії і практика. Антикризові та маркетинг-комунікації. Investors relations, sports marketing. Має досвід роботи зі світовими інфлюенсерами, зірками спорту і музики, а також успішні кейси побудови особистих брендів власників і керівників бізнесу в FMCG, енергетиці, IT та мистецтві.

Альона Кобозєва