Communication Management

Набір 2023

прийом студентів

Набір у найближчу групу триває до 20 січня.
Лекції почнуться в кінці січня.

Тривалість

8-10 тижнів

Форма навчання

Дистанційна
2-3 рази на тиждень (вівторок, четвер) о 19:30 за київським часом

Вартість

16 000 грн ($440/€425) однією сумой або двома частинами по 9 000 грн ($245/€240)

Новий дистанційний курс Communication Management ми розробили спеціально для тих, хто вже працює або хотів би працювати у сфері брендкомунікацій та зв’язків з громадськістю.

Комунікації змінилися. Традиційні правила взаємодії, впливу та презентації вже не працюють. Цей курс навчить вас визначати найефективніші методи комунікації з аудиторією, побудови репутації і досягнення короткострокових або довгострокових комунікаційних цілей.

Курс підійде для тих, хто цікавиться і працює у сфері зв’язків з громадськістю та брендкомунікацій. Ви дізнаєтеся, чим відрізняються комунікації від PR та як використовувати різні інструменти для управління репутацією. Дослідите різні форми медіа і взаємодії з ними, навчитеся стратегічному плануванню і розробці комунікаційних планів, а також зрозумієте, як покращити імідж вашої компанії або клієнта.

По закінченню курсу ви зможете складати власне портфоліо, список контактів зі ЗМІ, прес-кіт, презентацію та план комунікації в кризових ситуаціях.

Програма курсу

 1. Роль комунікацій у бізнесі і житті

  Комункації і PR → Ефективні комунікації для побудови стосунків. Win-win → Репутація → Принципи сучасних комунікацій і комунікаційні тренди

 2. Дослідження

  Репутаційні дослідження → Здоров’я бренду

 3. Комунікаційна стратегія

  Канали комунікацій → Цільові аудиторії → Розробка комунікаційної ідеї і кампанії → Комунікаційний план, бюджетування і KPI

 4. Інструменти комунікацій

  Робота з Медіа → Піар-матеріали → Діджитал PR і соцмережі → Робота з інфлюенсерами

 5. Антикризові комунікаціі

  Негатив і фідбек

Куратори курсу

 • Анастасія Рудавка

  Керівниця департаменту комунікацій найбільшої компанії на зооринку України Suziria Group. Понад 8 років у впровадженні, перезапуску та розвитку брендів/продуктів, побудові й управлінні репутацією на українському і закордонних ринках, зв'язках із ЗМІ, кризових комунікаціях та лідуванні команди, в тому числі на позиції маркетолога мережі клубів Smartass та на чолі бізнес юніту консюмерських комунікацій в BE — IT Agency.

Керівниця департаменту комунікацій найбільшої компанії на зооринку України Suziria Group.

Понад 8 років у впровадженні, перезапуску та розвитку брендів/продуктів, побудові й управлінні репутацією на українському і закордонних ринках, зв’язках із ЗМІ, кризових комунікаціях та лідуванні команди, в тому числі на позиції маркетолога мережі клубів Smartass та на чолі бізнес юніту консюмерських комунікацій в BE — IT Agency.

Анастасія Рудавка