РАНОК В КАМА: ЛЄРА ЖИЛЬОВА (ZHILYOVA LINGERIE)
30 травня пройде наш наступний “РАНОК в КАМА”. Цього разу надихати своєю історією успіху ми запросили засновницю бренду Zhilyova Lingerie – Лєру Жильoву.
Історія бренду почалася майже п’ять років тому з кількох колекцій нижньої білизни. А сьогодні під брендом Zhilyova Lingerie створюється не лише білизна, але й панчохи, футболки, шовкові сукні і навіть взуття.
Zhilyova Lingerie продається по всьому світу – від України й Італії до Японії й Австралії. А популярність і любов до бренду підтверджують публікації в Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Glamour, Cosmopolitan, Playboy.
На нашій ранковій зустрічі Лєра розповість про те, як її бренд став найпопулярнішим і найбажанішим для багатьох дівчат, надихне своєю історією успіху і поділиться веселими історіями зі зйомок рекламних кампаній.
До зустрічі!
Новини
-
ТАКТИЧНА П'ЯТНИЦЯ В КАМА
-
2026-03-13 17:00:00
KAMA на UFW
Цього року KAMA стала партнером Ukrainian Fashion Week FW26–27. Запрошуємо вас на відкриту лекцію, яка відбудеться 13 березня о 17:00 в лекторії UFW на тему: "Комунікації в моді: як створювати вплив та бажання"
-
2026-03-14 13:00:00
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ #KAMA25
Відкриті Двері — це можливість зазирнути в КАМА, дізнатися про те, як і коли проходить навчання на всіх напрямках, познайомитися з кураторами, координаторами та командою Академії.
-
Super Bowl 2026: головна рекламна ніч року, яку ми дивилися разом
-
super bowl commercials screenings: перегляд
-
КАМА GRADUATION&WELCOME PARTY
-