WEBKAMA TALKS: СЕРГІЙ МАЛЕЦЬКИЙ
“WEBKAMA Talks” – це серія онлайн-зустрічей з кураторами, лекторами і запрошеними спікерами КАМА в неформальній діджитал-обстановці – так, як це б відбувалося в учительській КАМА.
Одна година лайв-трансляції з одним гостем, одним модератором і 101 питання з аудиторії. Живе спілкування та обговорення на задану тему. Прямі питання і такі ж відповіді.
Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною і активним учасником нашого креативного ком’юніті.
Наша наступна онлайн-зустріч пройде у вівторок 30 червня. Цього разу поговоримо про музику та концертну індустрію, а нашим гостем буде Сергій Малецький – засновник концертної агенції H2D. Сергій займається організацією концертів артистів, що йому особисто подобаються і збирають повні зали фанатів. Саме він привозив до України Benjamin Clementine, LP, Nicolas Jaar, Moderat, Apparat, David August, Oxxxymiron, Max Cooper, Adam Gontier, GusGus, Tom Odell і Milky Chance. Поговоримо про труднощі, з якими зіштовхнулась індустрія, про успішні кейси, райдери зірок і майбутнє музики.
Участь безкоштовна, але обов’язкова реєстрація, щоб отримати лінк на зустріч.
Новини
-
2026-03-13 17:00:00
KAMA на UFW
Цього року KAMA стала партнером Ukrainian Fashion Week FW26–27. Запрошуємо вас на відкриту лекцію, яка відбудеться 13 березня о 17:00 в лекторії UFW на тему: "Комунікації в моді: як створювати вплив та бажання"
-
2026-03-14 13:00:00
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ #KAMA25
Відкриті Двері — це можливість зазирнути в КАМА, дізнатися про те, як і коли проходить навчання на всіх напрямках, познайомитися з кураторами, координаторами та командою Академії.
-
2026-03-14 13:00:00
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ #KAMA25
Відкриті Двері — це можливість зазирнути в КАМА, дізнатися про те, як і коли проходить навчання на всіх напрямках, познайомитися з кураторами, координаторами та командою Академії.
-
Super Bowl 2026: головна рекламна ніч року, яку ми дивилися разом
-
super bowl commercials screenings: перегляд
-
КАМА GRADUATION&WELCOME PARTY
-