Корпоративне навчання в КАМА надає можливість створити унікальну програму для ваших колег та співробітників, отримати якісне навчання під час роботи з потребами конкретного бізнесу під кураторством менторів – кращих практиків у своїй галузі.

За 10 років існування Kyiv Academy of Media Arts ми створили близько 20 програм корпоративного навчання, співпрацювали з десятками клієнтів та провели понад 100 тренінгів для наших замовників.

Основні напрями роботи:

Управління та менеджмент

Проєктний-менеджмент, менеджмент IT-проєктів, лідерство, бренд-менеджмент, менеджмент у сфері мистецтва. Ми допоможемо вам навчитися керувати командами, проєктами, створювати життєздатні системи управління, поліпшувати й спрощувати складні процеси та налагоджувати взаємодії з колегами.

Креативність

Креативне лідерство, створення контенту, тренування креативних навичок, системи оцінки ідей, розвинення креативних навичок для “некреаторів”.

Маркетинг

Стратегічний маркетинг, зв’язки з громадськістю, діджитал-маркетинг, маркетинг у соціальних мережах, робота з контентом, івент-менеджмент.

Дизайн

Графічний дизайн, моушн, 3D, веб-дизайн, анімація, UX/UI – для розвитку інхаус-креаторів.

Hard skills

Все, що пов’язано з опануванням software-додатків.

Продажі

Тренінги та програми для співробітників, робота яких пов’язана із продажами: від презентаційних навичок та комунікаційних стилів до будування систем мотивації та розробки скриптів.

 • Планування і систематизація
  навчання

  Ми готові планувати навчання та розвиток в межах департаментів, або команд вашої компанії. Серед переваг такого підходу з'являється краще розуміння того, що необхідно конкретним співробітникам для професійного розвитку зараз і в майбутньому.

 • Дистанційний,
  офлайн та змішаний формати

  Незалежно від вашого місцеперебування, ми проведемо навчання дистанційно, офлайн у КАМА, або у вашому офісі. Ми також проводимо заняття змішаного формату — частину курсу учасники проходять дистанційно, а потім ми зустрічаємось офлайн.

 • Фундаментальні курси,
  інтенсиви, воркшопи

  Фундаментальні курси — програми які тривають від 1 до 6 місяців. Ми запрошуємо пул лекторів, які допоможуть застосувати отримані теоретичні знання для розвитку вашого конкретного проєкту.  Інтенсиви — це програми, тривалістю від 1 до 4 тижнів. Вони мають на меті практичне опрацювання конкретних тем і задач. Ідеально для команд, які хочуть працювати над своїм кейсом, та підвищити свою експертизу.  Воркшопи — короткі тренінги від 1 до 3 днів, створені для здобуття співробітниками конкретних компетенцій та навичок.

 • Тимбілдинг

  Навчання та вечірка для кількох департаментів, або всієї компанії. На лекції ми попрацюємо над командною взаємодією та роботою із командним інтелектом. На вечірці закріпимо знання під діджей-сети та кейтеринг.

НАВЧАННЯ ПРОЙШЛИ: