Виставка-перегляд робіт
студентів KAMA 2YP:
Contemporary Art

МІСЦЕ

KAMA ARTISTS' STUDIO
вул. Глибочицька, 32б

Час:

П'ятниця
11 лютого
18:00

ВАРТІСТЬ:

Вхід безкоштовний але за попередньою реєстрацією

Запрошуємо на виставку-перегляд семестрових робіт студентів дворічних full-time програм 2YP: Contemporary Arts.

Відкриття відбудеться 11 лютого о 18:00 в KAMA Artists’ Studio (Київ, Глибочицька, 32б).

Ви побачите творчі роботи студент_ок першого та другого курсів, а також завдання, які вони виконували в майстернях Євгена Самборського, Сергія Сабакаря, Макса Роботова та Лесі Хоменко.

Виставка є підсумком осіннього семестру навчання, участь у якій приймуть студенти і студентки першого та другого курсів:

1 курс
Авраменко Софія
Ванат Дарія
Заграбська Анастасія
Заяць Богдана
Левацька Катерина
Скороход Анастасія 

2 курс:
Гольцов Єгор
Грищенко Анна-Марія
Грекова Альона
Дімчева Неллі
Загоруйко Анастасія
Масленко Анна
Рубан Олександра
Ірв Апфел


Назвою виставки стала розшифровка живого обговорення студент_ок. Ситуація, що розгортається навколо пошуку назви є важливим сигналом про зародження спільноти серед студент_ок-індивідуаліст_ок, що націлені на вивчення природи свого творчого методу та персональну взаємодію з викладач_ками. Невдоволення наявним станом речей, фрустрація та тривога є спільним знаменником у розгляді проблематик, сформульованих художніми творами. Підважування необхідності саморепрезентації окремих автор_ок контрастує з видовищністю та монументальністю представлених робіт. Серед індивідуальних робіт студент_ток буде представлено багато масивних інсталяцій, зібраних в різних медіа та заекспонованих самими студент_ками. Сховати, відгородити, привідкрити та впустити.
Технічна підтримка: Photinus Studio.

Курс KAMA 2YP: Contemporary Art націлений на вивчення актуальних підходів у мистецтві, розвиток критичного мислення, освоєння необхідних для сучасного художника навичок. Принцип побудови системи навчання є  взаємозв’язок теорії і практики, де лекції та семінари з історії та теорії мистецтва знаходять продовження в практичних заняттях. Практичні заняття націлені на осмислення зв’язку між формою і змістом і представляють широкий спектр жанрів від малюнка й живопису до перформансу, інсталяції, практик безпосередньої взаємодії, фото та відео.

Час проведення виставки:
П’ятниця, 11.02 – 18:00-22:00
Субота, 12.02 — 10:00-17:00
Неділя, 13.02 — 10:00-17:00 

Вхід за попередньою реєстрацією та за умови дотримання карантинних норм.