БЛАГОДІЙНИЙ
ЗАБІГ ВІД
FUTURE FOR UKRAINE

МІСЦЕ

Київ, Виставковий Центр (ВДНГ)

Час:

16 червня

Відкриття стартового містечка о 8:30
Початок стартів о 10:00
Початок дитячих стартів об 11:30

ВАРТІСТЬ:

БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД
100% коштів від реєстрацій підуть на протезування та реабілітацію важкопоранених українських захисників, що забезпечує фонд Future for Ukraine

Вартість вашого донату:
- 2 км - від 500 грн
- 5 км - від 600 грн
- онлайн - від 500 грн
- діти - безкоштовно

16 червня на ВДНГ пройде благодійний забіг за участі наших військових з ампутаціями, які пройшли протезування, зірок шоубізу та лідерів думок. 

Є декілька варіантів участі, в залежності від дистанції — 2 км, 5 км або ви можете підтримати учасників донатом дистанційно. Всі виручені кошти підуть на протезування та реабілітацію важкопоранених українських захисників, що забезпечує фонд Future for Ukraine.

За офіційними даними понад 50 тисяч українських військових втратили кінцівки під час повномасштабної війни росії проти України. Щодня наші захисники долають непростий шлях реабілітації та опанування протеза. Ця боротьба не лише фізична, а й ментальна. І саме на цьому шляху нашим воїнам дуже потрібна підтримка.

Мета забігу Go to the Future — об’єднати людей, аби разом висловити вдячність героям та привернути увагу суспільства до теми інтеграції військових з протезами у звичне життя.

Детальніше про фонд та його мету — на сайті.