Career Day 2024

МІСЦЕ

Kyiv Academy of Media Arts
вулиця Дмитрівська, 80

Час:

9 березня 2024
12:00

ВАРТІСТЬ:

Вхід вільний,
але за попередньою
реєстрацією.

 

Вибір майбутньої професії – це непросто. Хтось не впевнений у тому, чого хоче для себе у житті, хтось не впевнений у своїх можливостях. А хтось навіть не до кінця розуміє, з чого взагалі обирати. Але абсолютна більшість дуже мало по-справжньому може уявити, що саме йде разом з обраним напрямом: як виглядатиме робочий день, які кар’єрні можливості, яке ком’юніті сформується навколо, які можливості розвитку чи навіть рівень заробітку очікувати на різних етапах росту.

Тому у 2019 році в КАМА разом із появою наших альтернативних дворічних програм навчання Advertising: Creativity & Marketing та Design: Full course ми почали проводити Career Day.

Цей день присвячений професіям напрямів дизайну і реклами. Протягом якого молоді люди можуть познайомитись з представниками індустрій, які розкажуть про те, що насправді означають і як побудовані процеси там, де вони працюють. 

На цій події можна дізнатися, з чого починається кар’єра креативника і як потрапити в першу агенцію, скільки заробляє арт- директор, як виглядає робочий воркфлоу у дизайнера, які перспективи у фрілансерів, в чому полягає робота маркетолога в залежності від місця праці, чим взагалі живуть ці люди. Поставити всі питання, що вас цікавлять і отримати відповіді від практиків.

Цього разу ми запросили:

Анастасію Печерицю, незалежну стратегиню та підприємицю. Ex-head of strategy в Drama Queen та Senior strategist в Banda;

Максима Бондаренка, незалежного арт-директора;

Дмитра Горбенка, старшого креативного копірайтера в IAMIDEA;

Ольгу Саранчу, маркетинг менеджерку BLABLACAR в Україні, ex-brand manager Robota.ua;

Шуру Герасименко, бренд-дизайнерку в О0 Design;

Максима Мазігулу, дизайнера в Banda;

Данила Мірянова, арт-директора в Yankov Club;

Сергія Томчука, мультидисциплінарного дизайнера, арт – директора.

 

Career Day в КАМА – це можливість ближче познайомитись з креативними професіями та дізнатись від практиків про кар’єрний розвиток і особливості індустрії.

Беріть з собою друзів та батьків, які цікавляться сучасною освітою та креативними спеціальностями