Кліпи студентів КАМА для Cape Code

Деталі

 

 

Зйомка та монтаж відео – невід’ємна практична частина навчання студентів КАМА курсу Filmmaking та може відбуватись у різному форматі. Одним із завдань філмейкерів є зйомка музичного кліпу, і цього разу Максим Сікаленко, музикант, саунд-продюсер та засновник проєкту Cape Cod, вирішив дати один трек «Промінь» для всіх команд студентів. Тому презентуємо одразу 5 різних версій та розкажемо, хто як побачив це завдання.

 

 

«Промінь» – один з нових треків музиканта з міні альбому під назвою «Матч Поінт», який мав вийти в лютому 2022 року. Обкладинку для нього зняли 23 лютого, за день до початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, а реліз відбувся навесні. Трек “Промінь” пройшов через відчуття особистого та суспільного болю, проте це найтанцювальніший та найоптимістичніший трек про надію, а весь альбом – це переосмислення музики нульових.

 

 

1 команда надихалась вайбом 90-х, використовуючи для стилістики об’єктив ARRI/FUJINON Alura Zoom 18-80mm.
В центрі кліпу – молодий дизайнер-модельєр Бастіян, який збирається влаштуватись на роботу в омріяний модний дім.
Олександра Іванова
Олена Коростецька
Владислав Безкурський
Софія Дмитренко
Ольна Шепеленко
   

 

2 команда додала у відео стоп-моушн анімацію, а це означає, що 3 секунди довелось знімати майже цілий день. Відео-робота про сон уві сні, або ж нашарування реальностей, як рефлексія на бриф Максима.

Анна Григорук
Мілена Соболєва
Ксенія Опря
Юлія Кругова
Аліна Шпоть

 

 

3 команда створила історію про усамітнення людини, яка не чує. Головна героїня, як ніхто зіштовхується з цим у реальному житті, тому що вада слуху є певним бар’єром у комунікації у суспільстві.

Катерина Ромащенко
Діма Кузнецов
Дмитро Масюкевич
Іван Глотов

 

 

4 команда перетворили відео на відображення філософії, яка нагадує, що навіть посеред шуму та метушні можна знайти себе та своє місце. Лав сторі з інтровертом в головних ролях.

Аліна Нещебна
Надія Цимбал
Олена Берікашвілі

 

 

5 команда додала до сюжету трохи вигаданого фанатизму та сталкерингу, ціллю яких став сам Максим. Частина кадрів знята на телефон, оскільки героїня хоче лишити повідомлення, зафіксувавши невинний «злочин».

Оксана Веретельник
Єва Рижкова
Таня Старшун
Владислав Безкурський

 

 

 

Подивитися всі відео-роботи ви можете на YOUTUBE
Ще ділимось посиланнями на публікації в The Village, MIXMAGUKRAINE, Liroom.

1717072335