KAMA MORNING:
Владислав Буйвол

МІСЦЕ

Київ, вул. Дмитрівська, 80

Час:

21 грудня
8:30-10:00

ВАРТІСТЬ:

200 uah

Владислав має великий досвід роботи в маркетингу, керував комунікаційною агенцією, розвивав бренди в Nemiroff і Philip Morris International, а також був діджеєм і радіоведучим на «Радіо Аристократи». Цікавість до винної культури без снобізму привела його до натуральних вин і до бажання познайомити українців із цими винами завдяки Sabotage Wine.

Sabotage Wine – це український дистриб’ютор вина, який спеціалізується виключно на нетипових позиціях, популяризуючи натуральні, органічні та біодинамічні вина. На початку грудня 2020 року вони запустили однойменний застосунок доставки натуральних вин, а в жовтні цього року відкрили перший магазин натурального вина в Україні. Він розтошований у гастрономічному комплексі GARAGE від goodwine.

«Саботаж» співпрацює з понад 70 ресторанами по всій країні. Серед яких Тайський та Китайський привіт, ЖЗЛ, Mimosa Brooklyn Pizza, Eastman, Pure & Naive.

Під час нашої зустрічі Владислав розкаже про свій професійний шлях, розвиток проєкту в традиційному винному бізнесі, про роботу з конкурентами на зростаючому ринку, а також про те, як технології допомагають у побудові команди.

За традицією KAMA MORNING, будемо пригощати кавою, круасанами та пончиками з Ponchyk Boy.

Відвідування події можливо тільки за умовами дотримання карантинних обмежень.