MORNING: Валентин Васянович

МІСЦЕ

Kyiv Academy of Media Arts
вул. Дмитрівська, 80
1 поверх, кафе MAKAVA

Час:

26 серпня 2021
08:30-10:00

ВАРТІСТЬ:

100 грн

Ми раді анонсувати наступного героя KAMA MORNING:
Валентин Васянович – режисер, сценарист, оператор і продюсер.

Один з небагатьох європейських режисерів, який виступає водночас оператором, продюсером, монтажером та сценаристом власних фільмів. Здобув кіноосвіту у КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого та Школі режисерської майстерності Анджея Вайди (Польща). Фільмографія режисера нараховує шість повнометражних фільмів (п’ять ігрових та один документальний). Міжнародне визнання та перші світові нагороди Васянович здобув як оператор культової української стрічки «Плем’я» – першого фільму, створеного виключно жестовою мовою. Фільми Васяновича двічі обиралися у якості національних кандидатів на премію «Оскар» від України; Валентин є неодноразовим призером Одеського кінофестивалю, премій «Золота дзиґа» та КІНОКОЛО. 

 

У 2019 році драма-антиутопія «Атлантида» була показана в рамках секції «Горизонти» Венеційського кінофестивалю та здобула там історичну перемогу, отримавши Гран-прі програми. Вже у вересні у Венеції відбудеться прем’єра стрічки «Відблиск», яка увійшла до основної конкурсної програми фестивалю та стала першим з 1993 року українським фільмом, який змагатиметься за здобуття «Золотого лева».

Пошук свого впізнаваного почерку, шлях від документалістики до ігрового кіно та контроль творчого процесу – про все це Валентин розповість під час нашої ранкової зустрічі 26 серпня.   

Як і на кожному MORNING, будемо пригощати кавою та круасанами. 

До зустрічі!