Субота/22 Червня,13:00


Презентація освітньої програми
“Практика про мистецтво, пам'ять та історію”

Деталі

МІСЦЕ

Київ, вул. Дмитрівська, 80

Час:

22 червня
13:00

«‎Працювати з пам’яттю по-новому – це бути чутливим до людей і їхнього досвіду: через розмову, мистецьке занурення в контекст і дотик до дуже різних історій. Ми реагуємо на потребу у створенні ґрунтовних, фахових освітніх програм, які охоплюють широку палітру міждисциплінарних знань і привчають до продуманого та відповідального погляду», – Юлія Гнат, директорка з розвитку та Ольга Балашова, голова правління, співзасновниці ГО МСМ.

Команда ГО МСМ та Київська Академія Медіа Мистецтв презентують освітню програму  “Практика про мистецтво, пам’ять та історію”.

Її запуск – важлива та дуже потрібна подія для індустрії. Адже в умовах масштабних викликів війни культура пам’яті в Україні потребує системних змін на рівні законодавства, суспільної комунікації, етики та естетики. Тому цей курс орієнтований не тільки на митців та культурних діячів, а також на комунікаційників, креаторів, дизайнерів, режисерів, маркетологів – всіх тих, хто працює з важкими темами, створює комунікації в площинах пам’яті, культурного здобутку чи торкається теми війни, та потребує розуміння соціокультурних процесів, історичного контексту, впливу комунікацій і етичних підходів до них.

22 червня о 13:00 запрошуємо вас до Академії на першу презентацію нової освітньої програми. Наше знайомство розпочнеться з лекції “How were we able to drink up the sea?”, яку проведе Валентина Боніцці, співзасновниця та кураторка програми Bulevard Art and Media Institute (Тірана, Албанія).
Мова лекції: англійська.

Валентина відома своїми роботами у сфері сучасного мистецтва, включаючи фотографію, відео, інсталяції та перформанси, зосереджуючись на темах пам’яті, ідентичності та соціальної справедливості. Її твори часто досліджують історичні та політичні контексти, пов’язані з міграцією, кордонами та місцевими громадами. 

Після лекції куратори курсу Ольга Балашова та Юлія Гнат більш детально розкажуть про наш підхід до навчання, лекторський склад і практичну складову курсу.

До зустрічі в КАМА!

3439863868