РАНОК В КАМА:
Дарія Зарівна

МІСЦЕ

Київ, вул. Дмитрівська, 80

Час:

20 квітня
8:30 - 10:00

ВАРТІСТЬ:

Донат на ЗСУ від 200 грн

«Ранок в КАМА» повертається!

Перша у 2023 році офлайн-зустріч відбудеться вже 20 квітня. Надихати своєї сильною історією ми запросили Дарію Зарівну — радницю керівника Офісу Президента та засновницю медіа про креативну економіку Vector.

З 2014 до 2017 року Дарія була шеф-редакторкою L’Officiel Online. У цій ролі вона реалізувала прогресивні проєкти, які підтверджували, що глянець — не лише про красу, він також може підіймати суспільно важливі теми.

Згодом Дарія пішла з журналу, тому що почала більше цікавитися політичним та соціальним дискурсами. Тоді ж вона заснувала благодійний проєкт Charitum і поїхала у Стенфорд, де пройшла курс зі стратегічних комунікацій. Значний вплив на професійний розвиток також мав Аспен Інститут, в якому пройшла семінар «Цінності та суспільство».

2018 року Дарія запустила медіа Vector та комунікаційну агенцію Vector PR, завдяки якій наступного року перейшла з бізнесу в державні комунікації. Спершу була Head of Communications у Раді національної безпеки і оборони України, а потім стала радницею керівника Офісу Президента. З 24 лютого 2022 року фактично є керівницею Служби голови ОП.

Історія Дарії зараз особливо актуальна та важлива для нас. Адже вона не лише про надихаючий шлях до самореалізації, але також про ініціативу, можливість своєю діяльністю приносити користь іншим та громадянську відповідальність. Це варто почути наживо!

 

«Ранок в КАМА» — щомісячні ранкові офлайн-зустрічі з героями індустрії, яким є що розповісти і чим поділитися. Традиційно проводимо з кавою, пончиками та круасанами у просторі Академії.