РАЗОМ від KAMA: Foundation Educational and Fun Charity Event

Деталі

МІСЦЕ

KAMA, Дмитрівська 80

Час:

12:00 – 20:00

ВАРТІСТЬ:

Участь у заході безкоштовна, але за обов'язковий донат. Мінімальний розмір донату – 200 гривень. Всі донати підуть на підтримку Збройних Сил України.

17.09 в КАМА буде перший офлайновий івент з початку повномасштабного вторгнення нелюдів на територію нашої прекрасної країни.

З вересня місяця в КАМА проходитиме серія таких благодійних івентів “РАЗОМ” на підтримку нашої армії. Кожного місяця на вас чекатиме нова програма лекцій, зустрічей, воркшопів від наших лекторів та друзів. А після них обов’язкове афтерпаті з музикою, вином та коктейлями від наших партнерів, які продовжують нас підтримувати, – Winetime.

 

Програма 17.09

 

Crypto Art & NFT Meetup з 11:00

Tais Poda, постійний гість мітапів CryptoArt Ukraine, постійно вивчає як культурні інституції впливають на NFT спільноту, менеджерка з міжнародних креативних проектів, членкіня борду CryptoArt Ukraine

Nikita FREEBOID, митець, колекціонер, культурний менеджер, засновник та член борду CryptoArt Ukraine

Masha Shango, мисткиня. NFT, streetart, illustration

Tata та Helen Do. Tata – активна менеджерка проектів у метавсесвіті, ведуча багатьох твіттер-спейсів з різних тем у web3, засновниця та редакторка каналу Meta Скарб, мисткиня та кураторка Ukraine Gallery у Decentraland. Helen Do – Digital fashion artist

Катя Тейлор, засновниця агенції культурного менеджменту PORT. З якою ми поговоримо про портфоліо митця, конкуренцію в індустрії, особистий бренд і те, як використовувати невпізнаванність, якщо це стратегія митця.

 

Зареєструватись тут

 

Social Media Marketing з 12:00

12:00 Володимир Чугай, засновник performance діджитал агенції VOCH BURO, куратор дистанційного курсу Targeting. Володимир розказуватиме, як за допомогою реклами просувати інстаграм-акаунт для збільшення ком’юніті.

15:30 Альона Полухіна, проджект-менеджерка, продюсерка зйомок в SMM-бюро shche_. З нею ми поговоримо про бренд-контент.

 

Зареєструватись тут

 

Design

12:00 Даша Стеценко, графічна дизайнерка, проведе воркшоп з авторської друкованої графіки у техніці гравюри на картоні.

15:30 Мирослава Шевченко, дизайнерка, аніматорка та засновниця бренду M1R,  проведе воркшоп з анімації. Разом з нею ми будемо на папері зображувати наші емоції і збирати з них анімацію.

 

Зареєструватись тут

 

А якщо ви просто дуже сумували за нами, і хочете простро завітати в гості на афтерпаті, то знайте, що музика гратиме з 17:00, наш бар пропонує безкоштовні коктейлі, вино і хард лімонад, ви також можете приносити щось із собою, але, все ж таки, краще

Зареєструватись тут

 

P.S. Програма буде доповнюватись. Реєстрація на подію є обов’язковою.

 

 

1719091995