Четвер/23 Вересня,19:30

WEBKAMA Talks: Руслан Багінський

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

23 вересня
19:30 за Київським часом
(UTC +3)

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Наступна онлайн-зустріч четвертого сезону WEBKAMA Talks пройде 23 вересня і нашим гостем стане Руслан Багінський — український дизайнер головних уборів та аксесуарів, засновник бренду Ruslan Baginskiy.

Руслан розпочав свою кар’єру стиліста у 20 років у Львові. Свій перший капелюх придумав для зйомок, — з цього почалася історія його бренду. Захопившись головними уборами, він почав поглиблено вивчати принципи їх створення. 

У 2015 році заснував Ruslan Baginskiy. За основу силуетів брав класичні форми українських головних уборів ХХ століття і модернізував їх. З 2016 року міжнародні зірки та моделі стають прихильницями бренду, серед яких: Белла Хадід, Майлі Сайрус, Мадонна та «янголи» Victoria’s Secret.

Зараз Ruslan Baginskiy — це велика команда робітників, тисячні тиражі капелюхів, колаборації з великими брендами та понад 150 магазинів по всьому світу.

Темою нашої розмови буде мода. Поговоримо про фешн-маркетинг у наш час, моду як індустрію, віру в себе та як дизайнеру зі Львова вдалося привернути увагу Мадонни.

 

WEBKAMA Talks – це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це відбувалося б у вчительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

Попри те, що зустріч проходитиме в online-форматі, кількість місць може бути обмежена технічними можливостями Zoom-акаунту. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб першими отримати лінк на зустріч та нагадування напередодні події. 

3349495929