Середа/20 Жовтня,19:30

WEBKAMA Talks:
Денис Іванов

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

20 жовтня,
19:30 за Київським часом

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Наступна онлайн-зустріч  четвертого сезону WEBKAMA Talks пройде 20 жовтня і нашим гостем стане Денис Іванов —  український продюсер, кінодистриб’ютор, телеведучий і співзасновник кінокомпанії
«Артхаус Трафік». 

З ранніх років життя Дениса було пов’язане з кіно: під час навчання в університеті він заснував Клуб альтернативного кіно, а згодом, завдяки йому в Україні з’явилися Odesa International Film Festival і «Чілдрен кінофест». Він працював з Київським МКФ «Молодість» і став співпродюсером багатьох кінострічок, серед яких відомі «Плем’я» Мирослава Слабошпицького та «Донбас» Сергія Лозниці.

У 2017 році Денис Іванов заснував кінофестиваль «Київський тиждень Критики», який цього року проведе вже 5-й кінопоказ, де презентують фільми з лайн-апів головних світових кінофестивалів цього року, а також стрічки, що мали значний вплив на історію кінематографа або присвячені визначним діячам кіномистецтва.

Темою нашої розмови буде кіно, а саме фестивалі та дистрибуція. Поговоримо про успішні кейси дистрибуції українських фільмів, міжнародні та локальні кінофестивалі, як і в яких потрібно брати участь, а також як організувати свій фестиваль.

 

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це б відбувалося в учительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3351833537