Четвер/18 Листопада,19:30

WEBKAMA Talks: Григорій Фатьянов

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

18 листопада,
19:30 за Київським часом

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Шоста онлайн-зустріч четвертого сезону WEBKAMA Talks пройде 18 листопада і нашим гостем буде Григорій Фатьянов — директор лейблу та Будинку Культури «Masterskaya».

Свою професійну кар’єру в музичному бізнесі Григорій розпочав у 2008 році як промоутер та менеджер лейблу. За 5 років пройшов шлях від організатора локальних заходів у країнах СНД, до букінгу топових діджеїв та музикантів.

У 2014 році, спільно з Олександром Вареницею заснував агенцію «BE Management», яка надавала консалтингові послуги у сфері музичного бізнесу, просування артистів, видавництва та паблішингу. За часи існування з агенцією співпрацювали артисти: ONUKA, O.Torvald, Іван Дорн, Jamala та інші. У 2016 році команда BE Management організувала перший міжнародний музичний саміт «Kiev Music Summit».

Останні чотири роки Григорій зосереджений на розвитку лейблу та простору Masterskaya. За цей час лейбл випустив релізи 80 молодих музикантів, серед яких такі артисти, як YUKO, Constantine, гурт [О] та Тонка. Згодом було відкрито креативний музичний простір з трьома студіями звукозапису, баром та музичною сценою. Лейбл разом із брендом Becherovka навесні цього року запустив проєкт «Сцена», що спрямований на пошук молодих та талановитих артистів у 5 містах України: Харків, Дніпро, Львів, Одеса та Чернівці.

У 2020 році, спільно з Kyiv Academy of Media Arts, команда Григорія запустила проєкт «KAMP» — музичний дводенний табір, який розповідав про музичний бізнес новачкам індустрії. Роком пізніше, Masterskaya отримала Грант від європейської комісії на розвиток свого проєкту MasterCamp, який об’єднав близько 60 артистів та музикантів України та Європи, а 20 кращих із них приїхали на офлайн-кемп в Masterskaya.

У 2021 році Masterskaya спільно з PRODJ запустили освітню музичну платформу «ПІЛА», яка фокусується на продакшені та створенні музичного продукту.

Темою нашої розмови буде музика як індустрія. Поговоримо про локальний та глобальний музичний ринок, бізнес та творчу складову індустрії, а також останні тенденції та перспективи.

 

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це б відбувалося в учительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3354338157