Четвер/7 Квітня,20:00

WEBKAMA Talks:
Ігор Фінашкін

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

7 квітня
20:00 за київським часом

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією

Друга онлайн-подія п’ятого сезону WEBKAMA Talks, або перша подія воєнного часу, яка мала б відбутися ще 24 лютого, відбудеться 7 квітня. ЇЇ гість – наш випускник, співзасновник і креативний директор агенції I AM IDEA, а тепер і один з учасників організації War Against War, Ігор Фінашкін. Поговоримо про пропаганду, рекламу та креатив в умовах війни.

І, можливо, разом ми знайдемо відповіді на питання, які нас всіх цікавлять. Як і для кого працювати? Де брати грощі? Як допомогати інформаційно? Які перспективи індустрії? 

Ігор Фінашкін потрапив у креативну індустрію, коли йому ще не було 20 років, але починав свою кар’єру зовсім не з реклами і брендінгу. Вищу освіту Ігор здобув у Черкаському музичному фаховому коледжі ім. С.С. Гулака-Артемовського, а після випуску співав у хорі, грав на бас-гітарі в рок-групі, був учасником реп-колективів, працював діджеєм і, в решті решт, сам почав організовувати вечірки та займатися промо нічного клубу. Згодом він повністю перейшов у сферу HoReCa, де займався маркетингом різних проєктів до 2013 року. Чотири роки провів в ОАЕ, де відкрив студію звукозапису та відеопродакшн.

Повернувшись до України у 2017, Ігор Фінашкін вирішив, що хоче займатися креативним маркетингом та реалізовувати власні ідеї, і у 2018 відкрив агенцію I AM IDEA, одразу після чого пішов навчатись у КАМА. Саме тут він познайомився з майбутнім бізнес-партнером Арамом Симоняном, разом з яким вони працювали над брифами від реальних клієнтів, серед яких була компанія COMFY. Вона і стала першим великим замовником агенції.

Після цього портфоліо агенції поповнилося низкою проєктів для крупних українських та міжнародних брендів, серед яких Uklon, Eldorado, Jagermeister, OKKO, Intertop, UDP, Megogo, Domino’s Pizza, Johnnie Walker, Mini Cooper, Будинок Іграшок, robota.ua, концертна агенція H2D, кінофестиваль “Молодість”, благодійний проект “Життєлюб”. У рік свого заснування I AM IDEA отримала золоту нагороду EFFIE.

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це б відбувалося в учительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3370166800