Четвер/7 Жовтня,19:30

WEBKAMA Talks:
Дмитро Глуховський

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

7 жовтня,
19:30 за Київським часом

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Ми раді оголосити наступну онлайн-зустріч в рамках четвертого сезону WEBKAMA TALKS.

7 жовтня гостем стане Дмитро Глуховський – письменник, журналіст, радіоведучий та сценарист. Творець серії книг «Метро 2033».

Глуховський починав свій професійний шлях як журналіст та воєнний кореспондент. Свій перший роман «Метро 2033», який приніс йому світову популярність, він почав писати в університеті, а ідею для нього задумав ще в школі. Усі видавництва відмовляли йому в публікації роману, тому Дмитро пішов новаторським, на той час, способом та розмістив повну книгу в Інтернеті в вільному доступі. Через три роки видавництво «Ексмо» все-таки випустило книгу, що стало початком світового визнання Глуховського.

На сьогодні «Метро 2033» перекладено 37 мовами. Серія книг стала основою для створення культових відеоігор, а права на її екранізацію придбала голлівудська кіностудія MGM.
Крім трьох бестселерів всесвіту «Метро 2033», Глуховський написав романи «Майбутнє», «Сутінки» та «Текст». Останній був виданий українською мовою цього року.

У 2019 році Дмитро почав працювати як сценарист фільмів та серіалів, а також випустив аудіороман «Пост», особливість якого в тому, що роман вийшов тільки як аудіокнига, озвучена самим автором.

Темою нашої розмови буде література і творчість. Ми обговоримо шлях людини у письменстві, самовідчуття успішного автора в наші дні, які книги здатні змінювати людей та хто такий сучасний герой.

WEBKAMA Talks – це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це відбувалося б у вчительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

Незважаючи на те, що зустріч проходитиме в online-форматі, кількість місць може бути обмежена технічними можливостями Zoom-акаунту. Зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням, щоб першими отримати лінк на зустріч та нагадування напередодні події.

3349996158