Вівторок/21 Червня,20:00

WEBKAMA Talks: Михайло Гусаров

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

21 червня
20:00 за київським часом

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією

Новий епізод WEBKAMA Talks відбудеться у вівторок 21 червня. Цього разу ми проведемо Zoom-зустріч з Михайлом Гусаровим – сценаристом багатьох українських телесеріалів, шоу та передач, учасником формації War Against War та студії Komm zu mir Production. Поговоримо з Михайлом про українське телебачення минулого і сьогоденне,  його стандарти і характерні риси, про те, як знаходити в себе сили для креативу під час війни та чи доречний наразі гумор на екрані.

Михайло Гусаров працював над великою кількістю проєктів на таких каналах, як 1+1, Новий канал, ICTV, СТБ, ТЕТ та ТРК Україна. Його роботу сценариста можна побачити в серіалах “Село на мільйон”, “Субота”, “Догори дриґом”, “Копи на роботі”, “Будиночок біля моря”, розважальних та реаліті-шоу “Детектор брехні”, “Феномен”, “Кріт”, “Без паніки” та інших. На рахунку Гусарова також сценарії до іммерсивної дитячої вистави “Дім таємничого М” на замовлення Першої леді – Олени Зеленської і святкових концертів до дня Незалежності на каналі Україна 2018, 2019 та 2020 років.

Приєднуйтеся до нашої онлайн-розмови з Михайлом у вівторок 21 червня, о 20:00 і готуйте свої питання до гостя. До зустрічі у Zoom!

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це б відбувалося в учительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3372202716