Четвер/9 Вересня,19:30

WEBKAMA Talks: Ілля Найшуллер

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

19:30 за Київським часом
(UTC +3)

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Перша онлайн-зустріч у новому, четвертому сезоні WEBKAMA Talks пройде 9 вересня і нашим спікером буде Ілля Найшуллер — режисер, сценарист, кліпмейкер, продюсер, а також фронтмен гурту «Biting Elbows»

Світову увагу Ілля здобув після режисури двох кліпів для своєї групи, які стилістично відрізнялися зйомками від першої особи у динамічному середовищі.

Наступні режисерські роботи Іллі включали повнометражний фільм «Хардкор», кліп The Weekend «False Alarm», а також кліп на пісню «Кольщик» гурту Ленінград. Останній отримав одразу декілька нагород – срібного Каннського лева та титул Найкращого кліпу року на Берлінському фестивалі музичних кліпів.

В березні 2021 року вийшла стрічка «Ніхто», — його остання режисерська робота, яка була знята за сценарієм Дерека Колстада (сценарист фільмів «Джон Вік») з Бобом Оденкерком у головній ролі. За перші вихідні прем’єри фільм посів перше місце за зборами в прокаті в США.

Темою нашої розмови буде кіно. Ми поговоримо про шлях режисера, роботу в Голлівуді, рекламу та як це все Ілля поєднує з музичною кар’єрою.

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це б відбувалося в учительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3350315277