Вівторок/8 Лютого,19:30

WEBKAMA Talks:
Юрій Резніченко

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

8 лютого
19:30 за Київським часом

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Перша онлайн-зустріч у новому, п’ятому сезоні WEBKAMA Talks пройде 8 лютого і нашим спікером буде Юрій Резніченко — один із найвідоміших режисерів монтажу в Україні.

Юрій Резніченко понад 10 років професійно монтує рекламу, відеокліпи, короткий метр, документальне та художнє кіно. Серед його робіт кліпи для ONUKA, Брутто, ОЕ, британського гурту Frightened Rabbit, Стасік та LATEXFAUNA, рекламні відео для таких брендів, як PEPSI, KYIVSTAR, MCDONALD’S та PUMA. Роботи, які монтував Юрій, неодноразово відзначалися нагородами на міжнародних фестивалях реклами.

Під час зустрічі поговоримо про магію в кіно, яку створює відеомонтаж. Про всі його тонкощі, особливості роботи в різних жанрах і форматах, як і де вчитися на режисера монтажу.

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це б відбувалося в учительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3360699870